Al/Hg reduktīvās aminācijas (MDMA) konsultācijas

cooked_Chef

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 12, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Sveiki visi!

Tikai daži jautājumi saistībā ar labo veco MM metodi, ņemot vērā materiālu pieejamību manā valstī, esmu izsvēris iespējas, un šī man ir vislabākā.

Vienkārši vēlos saņemt padomu par reduktīvā aminācija:

1. Kāds ir lielākais MDP2P/Nitrometāna maisījuma daudzums, ko var droši izmantot? Es redzu, ka MM metode paredz 25 g MDP-2-P : 20 ml MeNO2.

Es domāju par 75 g MDP-2-P : 60 ml MeNO2
.

Un vēl - vai ir vēl kādi padomi par šo konkrēto metodi?

Mīļie sveicieni
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Sveiki, Vai ir kāds iemesls, kāpēc nevajadzētu izmantot MeNH2, nevis nitroetānu? Ja es labi saprotu, nitroetāns tik un tā sadalās par MeNH2, tāpēc varētu būt vieglāk iegūstama alternatīva.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Domāju, jūs gribējāt teikt nitrometāns*.
Jebkurā gadījumā ir iespējams veikt reducēšanu vienā katlā.
 
Last edited:

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Patton, jā, mana kļūda, gribēju teikt nitrometāns. Tagad es redzu problēmu, es runāju par MeNH2-HCl sāli, ko ir viegli iegūt, bet mums ir vajadzīga frebāze, kas ir gāze, tāpēc, ja mēs sākam ar MeNH2-HCl, tad mums ir jāpadara tā frebāze un jāizšķīdina šķīd inātājā, nepārvēršot mūsu laboratoriju par gāzes kameru. Vai jums ir kādi ziņojumi vai padomi, kā to izdarīt? Tad šo MeNH2 brīvās bāzes šķīdumu var pievienot amalgāmam un MDP2P. Vai drīzāk sajaukt MeNH2 šķīdumu ar MDP2P un pievienot to amalgāmai? Atvainojiet, es tikai spriežu, līdz šim neesmu atradis labu aprakstu par to, un nekad neesmu pat mēģinājis izgatavot MDMA, bet tagad ir iespēja, ka varu iegūt kādu PMK un meklēju labāko veidu, kā to izmantot.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Šeit esmu publicējis informāciju par metilamīna brīvās bāzes ģenerēšanu.
Es vēlētos turpināt šo diskusiju atbilstošā tēmā par MDMA sintēzi (saite zemāk).
 
Top