amalgamācijas problēmas

CharmingKid

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 6, 2022
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Sveiki visi,

Man ir problēma ar Al/Hg amalgamāciju. Es mēģināju to darīt dažas reizes un nezinu, ko es daru nepareizi, un es to darīju mazākā mērogā (10 ml PMK) - pēc tam, kad amalgamācija bija sākusies (par to liecināja mazu burbulīšu veidošanās un pelēks ūdens), es pievienoju metilamīnu un PMK, un šķiet, ka kaut kas notika - jo temperatūra paaugstinājās līdz 50 Celsija grādiem, bet tad tā tur iestrēga apmēram uz stundu un tad atdzisa līdz istabas temperatūrai, un visa alumīnija folija pazuda.

Kādas domas?
 

CharmingKid

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 6, 2022
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
HI,
Problēma ir tāda, ka acīmredzot reakcija nenotiek, un es nezinu, kāpēc - reakcija, domājams, ilgst daudz ilgāk un kļūst daudz karstāka.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Vai jūs nosverat savus sāļus? Uzdrošinos pajautāt, vai jūs nosverat savu alu? ja proporcijas ir pareizas, amalgamācija ir maiga, līdz viss alumīnijs peld, tad tā notiek. ja jūsu ir vardarbīga sākumā, tas patiesībā ir pārāk maz sāļu.
Ja šeit viss ir labi, tad varbūt pamēģiniet skalošanu veikt tikai vienu reizi. arī jūs, iespējams, pārlieku dzesējat pie pirmās termiskās izplešanās. izmantotā ūdens temperatūru var nedaudz palielināt, ja izmantojat aukstu ūdeni.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Bez attēliem ir diezgan grūti izprast problēmu. Jūs domājat, ka reakcija nenotiek, bet jums nav nekādu pierādījumu, vai ne? Vai esat lasījis manu ziņu? Jums ir nepieciešams reakcijas maisījumu pēc pašsasilšanas uzvārīt.
 

CharmingKid

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 6, 2022
Messages
13
Reaction score
0
Points
1


Jā, es nosveru alumīnija foliju un dzīvsudrabu (manā gadījumā man ir dzīvsudraba dihlorīds). Nedomāju, ka amalgamācija ir pārāk vardarbīga, un domāju, ka man ir pareizā proporcija - 20 grami alumīnija folijas un 0,1 grams HgCl2 , bet es mēģināšu vēlreiz ar karstāku ūdeni un vienu skalošanu.
 

CharmingKid

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 6, 2022
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Es izlasīju jūsu ziņu, bet ziņa ir par metamfetamīna sintēzi, bet man vajag MDMA sintēzi, bet es mēģināšu nākamreiz uzvārīt savu reakcijas maisījumu.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Jums nepieciešams aptuveni 0,1 g / 12 g izh alu
 

CharmingKid

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 6, 2022
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Tāpēc es mēģināju vēlreiz vairākas reizes, un man šķiet, ka amalgamācija izdevās labi, bet tad es ekstrahēju reakcijas maisījumu ar NaOH un izopropanolu- un es mēģināju izopropanolu iztvaicēt vakuumā, bet tā vietā es destilēju IPA, un, kad es to pārlēju uz HCl šķīdumu, tas neizskatījās pēc eļļas - tas izšķīda HCl šķīdumā (kā redzams attēlā).
Un es neesmu pārliecināts - es domāju, ka šķīdumā, iespējams, joprojām bija daudz IPA, un tas ir iemesls, kāpēc tas izšķīda.
Tāpēc man ir divi jautājumi.
1. Vai ir kāds cits veids, kā iztvaicēt IPA?
2. vai ir kaut kas, ko es varu darīt, lai saglabātu to, kas man ir?
 

Attachments

  • vxynKp8OrA.jpeg
    vxynKp8OrA.jpeg
    169.8 KB · Views: 119

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Parasti jūs varat vakuumdestilēt vai rotovapu ipa nost, varbūt jūsu sūknis ir pārāk vājš vai stikls pārāk liels, lai tas varētu pienācīgi pāriet. jebkurā gadījumā jums vajadzētu nogulsnēties pa pilieniem, enerģiski maisot, un uzmanīgi vērot, kad tas sāk nogulsnēties ļoti maz ar katru pilienu, tad pārbaudiet ph. turklāt, izmantojot aq. HCl, jūs sabojāsiet savu iznākumu un radīsiet blakusproduktus un iekrāsosiet reakcijas masu. ja jums ir HCl, vienkārši ejiet nopirkt kādu balinātāju un desikantu un dariet to kā kungiem,
 

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
31
Points
8
Kādēļ tas būtu citādāk?

MDP2P reducēšanai vajadzētu noritēt tāpat kā P2P, atšķirsies tikai attīrīšanas posmi, tomēr jūsu amagam procesam vajadzētu noritēt tāpat. Es iesaku izpētīt Jesse Pinkmans work ups, ko viņš publicēja no rodium, un izpētīt Rittera darbu par MDP2P reducēšanu.
 
Top