Bitpanda droši ?

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
Tikko atklāju, ka BTC var iegādāties, izmantojot PayPal un Bitpanda, jo kurss ir daudz zemāks, salīdzinot ar bankomātiem, interesanti, cik droši ir tur pirkt.

(Lielākā daļa cilvēku, iespējams, arī iegūst BTC šādā veidā) Atgriešanās būtu iespējama, izmantojot PayPal. Viss tas maksimums ir 500 €, plus ātra 70 € maksa bankomātā.

Tagad jautājums: Vai jūs labprātāk būtu drošībā, bet ar zaudējumiem bankomātā vai ērti tiešsaistē??
No pirmā acu uzmetiena verifikācija šķiet vienkārša.

Es būtu ļoti pateicīgs par jūsu padomiem!!
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Tāpēc tas būtu ārkārtīgi izsekojams darījums. Es nesūtītu šīs monētas tieši narkotiku iegādei. Ja vēlaties šādi iegādāties BTC, es tos noteikti nosūtītu kādam cienījamam maisītājam. Labāk par šo ideju būtu apmainīt tos pret XMR un tad veikt pirkumu.
 

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
Problēma ir ļoti augstie honorāri, aptuveni 70 eiro par 500 eiro ir pārāk daudz, jo īpaši, ja jūs vēlaties pārdot...
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Vai bankomāti vai paypal metode ir vienīgais veids, kā jūs varat saņemt monētas? Jābūt biržām, kas ir lētākas nekā tas
 

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
Diemžēl ne, nav vietējo bitcoin vai privātpersonu, kas pārdod....
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Nu tad jūs esat nonācis grūtā situācijā. Tad es pārliecinātos, ka izmantojat maisītāju
 

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
Es domāju, ka ill pieturēties pie atm, jo ar sajaukšanu tas būs varbūt vēl dārgāks...

Man pietrūkst vietējo bitcoin kur u varēja vienkārši satikt kādu ar zemāko maksu....
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Es domāju, ka tā, iespējams, ir laba ideja. Maisītāji ir dārgi, un daži veic ļoti maz sajaukšanas, bet tomēr iekasē maksu.
 
Top