Aplūkojiet manu karsto plītiņu (bildes)

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Tāpēc ne tik sen es nolēmu, ka man ir nepieciešams vakuumdestilācijas komplekts. Nu, lai no 0 nonāktu pie visa nepieciešamā (stikla trauki, vakuumsūknis, karstspirāle, ūdens sūknis u. c.), tas maksā vairākus dolārus. Es gribēju ietaupīt naudu, kur vien varēju, un uzlabot, kad es gāju. Izdomāju, ka es nopirktu lētāko karsto plīti, kas maisītu, un tā vakuumā vārītu 250 ml, vai ne? KĻŪDAINI!
N2jE8ptgDo

Es iegādājos vienu no šīm 250 vatu proporcionālajām ierīcēm.
We2Grn9TiP


Zem -30psi tas galu galā tikko vārīja ūdeni. Tas nedarbosies. Es apsvēru savas iespējas. Nopirkt jaunu, silikona paklājiņu ap manu BF, kokogļu grila šķiltavu, kādu vītņotu sildītāja vadu un kaut ko, lai to kontrolētu.... Izgrebt gatavošanas plītiņu. 🤔Aplaupīt gatavošanas plīti? 🤓🤷 Tas ir lētākais ceļš, ko es zināju, ka pēc izpētes varēšu padarīt darbotiesspējīgu.
Es aizbraucu uz Walmart un paņēmu vienu no šīm par 15 ASV dolāriem.
PbtDAea6Rs

Tad es to noņēma.
3S5KibEtB7

Šis ir 8" deglis, kas atrodas uz 6" maisītāja pamatnes.
NTcGisVJuB

Es izmantoju ārkārtīgu vēlmi un metoforu, lai šo sūcēju samazinātu par 2 collas, lai tas ietilptu. (Un ātrās satveršanas stieņa skava. Es vienkārši apbraucu ik pēc pāris collām un sasprādzēju to).
Kas attiecas uz vadiem, es atstāju visu maisīšanas stienim un izņēmu visu deglim. Tam bija shēmas plate, un, kad es parādīju mikroshēmu Google objektīvam. Tas ir tirister. Tas bija paredzēts 4 ampēriem un 600 vatu. Spoles deglis ir 1100 vati. Es nebiju pārliecināts, vai tas samazinās strāvas stiprumu, vai arī tas vienkārši uzreiz izslēgsies. Tam bija jāiet, un es piestiprināju pogu no mainstays karstās plīts.
LTanC3uhDJ

Strāvas vadi ir pielodēti pie nožēlojamā drošinātāja ieejas un transformatora ieejas. Termistors no mainstays ir pilnībā iekļauts, tam ir slēdzis, kas klikšķina, un metāla karstuma jutīga sloksne, kas neļauj tam visam nodedzināt māju.
AVdKlB6b9L

Lai uzstādītu elementu, es nogriezu kājiņu galus, un skrūves tur apakšējo blati. Tie ir oriģinālie montāžas caurumi, nogriežot kāju augšdaļas, es ieguvu 1/4" atstarpi.
OMuGO1WKAm

Es vienkārši izgriezu led gaismiņu no galvenajiem balstiem (abus) un pielodēju vienu uz led gaismiņas maisītājā. Šie attēli ir tikai, lai parādītu, ka tie darbojas.
7jvSRgETlK

Šie kronšteini tika piegādāti kopā ar gaisa kondicionieri, un es tos vienkārši ieskrūvēju un ieskrūvēju. Otra puse ir zem plāksnes malas, tāpēc tos nevar redzēt un nevar iebāzt. Es nezinu, no kurienes nāk alumīnija caurule, tā atradās manā miskastes atvilktnē. Elements ir izolēts no caurules ar UV sveķiem, un caurule ir piestiprināta pie kronšteina ar UV sveķiem. Es pārbaudīju sveķus, dedzinot tos ar butāna degli, un tie bija pārsteidzoši izturīgi. Tā vispār nedega un neizkausējās. Arī šajā attēlā redzams, kā es nošķēlu maisīšanas mehānisma magnētus, lai atbrīvotu spoles. 99,9 % gadījumu maisīšanas stienis paliek tieši starp diviem magnētiem, tāpēc tas neietekmē darbību. Vēl šeit var redzēt, ka deglis ir sarkans 🔥
. Pirmajā testā vakar vakarā es ar prieku konstatēju, ka viss nostrādāja no pirmā mēģinājuma. Kad sajutu, ka tas sakarst, paņēmu RBF un ieliku tajā apmēram 250 ml ūdens, lai pārbaudītu, cik ātri tas uzvārīsies. Apmēram 1:30 maisīšana apstājās. Es nodomāju: "dang, karstums tik ātri iesūca motoru", bet, kad paskatījos, kas notika, alumīnija plāksne degļa apakšā bija noslīdējusi līdz pat maisīšanas pārtraukšanai. Ūdens sāka vārīties, pirms es paspēju to izslēgt, apmēram 2 minūtes.
Tātad, tur jums ir tas hotrod 1100 vatu karstās maisīšanas plīts par kopējo cenu aptuveni $ 50. Man būs vai nu jāatrod tērauda gabals, vai vienkārši jāatstāj šī alumīnija plāksne, bet skrūves tur elementu, tāpēc tas nav nepieciešams, es vienkārši domāju, ka tas pasargās maisīšanas motoru no karstuma. Man ir pāris destilāciju, kas gatavas šodien. Es to uzmanīšu un neieslēgšu vairāk par 1/2 jaudas, un kratīšu to.
Lai tas notiktu. Turpiniet spiest 💪🤜 maisīšanas plati.
 

Attachments

  • 2CUB1ydn3l.jpeg
    2CUB1ydn3l.jpeg
    25.1 KB · Views: 129
  • H71vpn2cVh.jpg
    H71vpn2cVh.jpg
    2 MB · Views: 188

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Lūk, atjauninājums. Pēc dažām minūtēm spoles izstarotais siltums izkausēja šķērsstieņu, pie kura piestiprināts maisīšanas motors. 😂Izgatavoju jaunu un zem plāksnītes iebāzu popkannu, kas kalpoja par karstuma aizsargu, taču tas nedarbojās, un elektriskā lente izkusa, un viens no degļa spailēm uz šasijas īssavienojās. Mana sieva sēdēja tur un skatījās man pāri plecam, lai pārliecinātos, ka esmu nopircis jaunu. Es paņēmu lielu 800 W maisīšanas plītiņu lietotu par 100 dolāriem.
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
50
Points
28
Mans viedoklis ir šāds: bu: lēts magnētisks maisītājs un ļaujiet zondei izkļūt no jūsu vannas. Izmantojiet ārējo termometru. Es nopirku karsto plītiņu ar maisītāju tikai par ~ 70 €, un tā sasniedz 320 °C bez pašapstādināšanas.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Šodien es redzēju tik daudz tādu, kas izgriezās pie 100°C. Nesaprotu, kā kāds var kaut ko iegūt šādā temperatūrā. Es biju gandarīts, ka Klaisona adapteris novērsa manas problēmas ar triecieniem. Ne tikai kondensators ir aptuveni 3 collas tālāk no vārošās kolbas, bet triecienam būtu jānogriežas tajā stūrī, kas nenotiks, jo tam ir vairāki centimetri taisni uz augšu, kur tas var iet.
 
Top