Pilnīga amfetamīna brīvās bāzes (A-eļļas) sintēze no P2P (10 l mērogā)

tweaker2

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 29, 2022
Messages
18
Reaction score
20
Points
3
šis rakstījums ir trash.Pirmkārt, temperatūra ar formamīdu ir pārāk zema 140-150 izklausās apmēram pareizi, ja jūs izmantojat amonija formātu, bet formamīdam vajadzīga augstāka temperatūra, ja es pareizi atceros, un, otrkārt, N-formilamfetamīns ir cieta masa, nevis šķidrums, un kāpēc jūs mēģinātu to ekstrahēt no reakcijas maisījuma pilnīgi bezjēdzīgs solis, tas tikai kaitē jūsu iznākumam, treškārt, jūsu hidrolīze ir nepareiza, jūs izmantojat 11 l hcl, kas ir neprāts, pat ja jums būtu 11 kg N-formilamfetamīna, daudzums būtu tuvu 2,5 litriem hcl, nevis 11 l tā 1:1 pēc molārās masas, nevis pēc tilpuma.Kāpēc jūs visu tik ļoti sarežģījāt Leukarta reakcija ir vienkārša refluksa hidrolīze un tad bazifikācija un tad destilācija ar tvaiku, un tas viss notiek vienā katlā, tāpēc nav vajadzīga ekstrakcija vai šķīdinātāji, es ļoti šaubos, vai jūs kādreiz esat veicis šo reakciju, un, ja esat to darījis, tad iznākums ir tuvu nullei, ja jūs to darāt, kā jūs sakāt. labi, priecīgus Ziemassvētkus visiem, es eju gulēt, esmu piedzēries kā velns.
 
View previous replies…

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
17
Points
8
Ja jūs palaistu leikartu 140 150 temperatūrā ar ammoīna formātu, tas tik un tā sadalītos tikai formamīdā.
 
View previous replies…

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
147
Reaction score
66
Points
28
Tā ir atšķirīga sintēze ar formātu, ja nevēlaties, lai tas "in-situ" pārvēršas formamīdā.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
n-formilamfetamīns ir nedaudz dzeltens eļļains šķidrums.
 
View previous replies…

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
147
Reaction score
66
Points
28
Tagad es zinu, ko vēl daru nepareizi, veicot sintēzi ar formātu. Tagad es to daru ar formamīdu, un pareizās temperatūras utt. Redzēsim, kā tas notiks, kad būšu pabeidzis karsēšanu ...
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
147
Reaction score
66
Points
28
Tas nonāca atkritumos. Es nezinu, kas, pie velna, ir nepareizi ar manu Leuckart.. Reakcijas laiks 20 stundas, temperatūra: 150-160 C (formamīds), un visi reaģenti bija pareizajos daudzumos. Vai tas ir tāpēc, ka man salūza magnētiskais maisītājs un es to nemaisīju biežāk, vai kā. Mans N-formilamīns vienmēr ir melns. Vai es to sadedzinu? Un, kad es veicu bāzes hidrolīzi, amonjaka gāzu nerodas daudz, ja vispār rodas, tātad mans N-formil "amīns" vispār nav amīns?! Vai kāds var man palīdzēt. Mans P2P daudzums bija 8 grami + citi reaģenti.
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
147
Reaction score
66
Points
28
LABI. Kas bija nepareizi, tas bija mans tā sauktais "P2P", ragana nebija P2P.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
sveiciens @btcboss2022
kāda ir jūsu N-formas krāsa? pH?

Es atklāju kaut ko ļoti dīvainu. mans N-formy bija tumši brūns.
Es turu savu amonija karbonātu ( maisījumu ) no pagājušās reizes, un pudeles augšējā slānī bija tikai nedaudz N-formy.
tas bija palicis pāri no atdalīšanas, varbūt 5 ml 1 litra pudelē. Amonija karbonāts.
Tagad, pēc 6 nedēļām, tā krāsa ir mainījusies uz gaiši oranžu, un daudzums ir x3, vismaz 15ml.

tāpēc varbūt amonija karbonāta metode ( titrēt ph7 ) ir zelta vērtē, ja veltīsi laiku.
varbūt mēs izmantojam pārāk daudz karstuma un pārāk maz laika.
Katrā ziņā nākamreiz es sākšu dažas nedēļas bez karstuma, tad karstumu un atkal ļaujiet tam palikt nedēļu un tad atdaliet.

varbūt monstrs raža
 
Last edited:

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
147
Reaction score
66
Points
28
Dažreiz es reakcijas maisījumu karsēju apmēram 4-5 stundas, pēc tam gulēju. Atkal. Dažreiz gulēt. utt. utt...
Vienreiz reakcija ilga 5 dienas! :) Festers Meth 8. sēj. 8:th ir kāds teksts, ka, ja reakcijas maisījumu atstāj nostāvēties 4-5 dienas, un tad 1 stundu karsē 160 C temperatūrā, reakcija ir pabeigta! Tas bija kāds krievu ķīmiķis IIRC ... Pats to nekad neesmu mēģinājis..
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇳🇱
Joined
Sep 3, 2023
Messages
67
Reaction score
24
Points
8
@btcboss2022 Jūsu veiktais hidrolīzes ar HCL attiecības aprēķins ir ABSURD!

1. solis: Aprēķini N-formilamfetamīna molus

Pieņemot:
- **N-formilamfetamīna blīvums:** aptuveni 0,9 g/ml.
- **N-formilafetamīna molekulmasa:** aptuveni 163 g/mol.

#### 2. solis: Aprēķināt vajadzīgo 37% HCl tilpumu

Hidrolīzei nepieciešams aptuveni 1 mols HCl uz vienu N-formilafetamīna molu.

- **Koncentrācija 37% HCl:** ~12 M.

#### Galīgais aprēķins:
Lai hidrolizētu 11 litrus N-formilafetamīna, jums būtu nepieciešami aptuveni **5,06 litri 37% HCl**.....
 
Top