• Willkommen im Germany Teil des Forums. Denken Sie daran, dass das Posten von Kontakten (Jabber, Telegram, Signal und andere) zu einem permanenten Verbot führen wird! Wenn Sie sich entscheiden, etwas zu kaufen oder zu verkaufen, ohne ein Treuhandkonto zu benutzen und Geld verlieren, können wir Ihnen nicht helfen.

Dead Drop Nāves pilieni Vācijā - Kādā pilsētā?

The best city for dead drops?

  • Berlin

    Votes: 12 23.5%
  • Hamburg

    Votes: 5 9.8%
  • Köln

    Votes: 11 21.6%
  • Frankfurt am Main

    Votes: 4 7.8%
  • München

    Votes: 8 15.7%
  • Stuttgart

    Votes: 5 9.8%
  • Düsseldorf

    Votes: 2 3.9%
  • Leipzig

    Votes: 1 2.0%
  • Dortmund

    Votes: 2 3.9%
  • Essen

    Votes: 1 2.0%

  • Total voters
    51

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Hei, Breaking Bad kopiena

Ja nezināt, kas ir mirušais piliens, lasiet šeit: Nāves pilieni

Mani interesētu, kur jūs būtu ieinteresēti saņemt visu veidu produktu mirušos pilienus. Aptauja drīzāk ir saistīta ar atrašanās vietu, nevis ar produktu.

Ja jūsu apgabala/pilsētas šeit nav, varat atstāt savu viedokli komentāru sadaļā.

Sveicieni,

Gordon
 

dr.window

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 6, 2023
Messages
33
Reaction score
8
Points
8
Kā tieši tas ir jāsaprot? Kā tīru statistiku vai kā darījumu? Pretējā gadījumā heizenberga darbs būtu veltīgs:)
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Viena lieta vienā reizē :D
 

dr.window

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 6, 2023
Messages
33
Reaction score
8
Points
8
:) Jaja ok Mans stūrītis ir pilnīgi iztrūkstošs.....tikai padomā, kurā pilsētā mēs ņemam.....Zinu vismaz no "dzirdes", ka tur ir arī daudz klientu.....
Hannoverē/Brunsvikā
 

BuddahBrot

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 21, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Es izvēlējos Ķelni, bet visa Ziemeļvidzemes-RV teritorija būtu ideāli piemērota. Daudzas lielās pilsētas atrodas tuvu viena otrai. Labi infrastruktūras savienojumi ar automašīnu, autobusu un vilcienu. :)
 

psychedeliclab

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 22, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Vācijā ir daudz iespēju, jo vairāk laukos, jo labāk - šeit, manā apgabalā, ir daudz objektu un vietu, no kurām izvēlēties.
 

dr.window

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 6, 2023
Messages
33
Reaction score
8
Points
8
Kur ir lauku jums? līdzīgs man, bet tad tam ir jāatrod arī pircēji.
 

psychedeliclab

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 22, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Es nāku no ddorfas apkārtnes, kur ir daudz vecu ēku. Protams, ir jāizbrauc no lielajām pilsētām, un jūs atradīsiet daudz vecu lauku sētu un salīdzinoši neskartu lauku ainavu. Bet es domāju, ka, ja meklēsi pietiekami daudz un neatrodies Berlīnes centrā, atradīsi daudz vietu, kas ir piemērotas kā droša nometne. Jūs varētu izmantot arī pilsētas pētnieka karti, kurā ir redzams daudz vecu ēku, bunkuru un tamlīdzīgi.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Man nācās padomāt arī par geocaching. Ir bezgalīgi daudz karšu ar iepriekš izveidotām slēptuvēm un līdz ar to parasti arī apgabaliem, kas ir piemēroti slēpšanai!
 

Dr.sins

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 22, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Nirnbergas
Jūs nevēlaties šeit kļūt slavens un kļūt par reperi. Mēs darbojamies klusi un tumsā. Mums nav vajadzīga uzmanība vai fani, mums ir svarīgi tikai eiro. Tāpēc no šejienes nenāk neviens reperis haha viņi visi joprojām ir veiksmīgi integrējušies sistēmā. Yalla sūta šeit mirušo Dropu, jo mēs nebijām pieejami atlasei.
 

MrStash

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 26, 2024
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Varbūt jūs neticēsiet, bet Nirnbergā ir ļoti plaša narkotiku joma. Šeit var nopelnīt daudz naudas. Manuprāt, jo īpaši ar opiātiem un nāves pilieniem.
Esmu runājis ar daudziem narkomāniem, un lielākā daļa no viņiem pasūtītu, bet amats ir pārāk neparedzams. Ja tas aizkavējas vairākas dienas un visa nauda ir sūtījumā, tad tas ir apnicis. Tāpēc lielākā daļa cilvēku to nedara.
Bet, ja viņi varētu saņemt krājumus uzreiz no dropa, viss izskatītos pavisam citādi. Pat labāk nekā pie dīlera, kuram ne vienmēr ir laiks.
 

DrGodMan

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 13, 2023
Messages
17
Reaction score
3
Points
3
:)
Ziemeļjūras pussalā Jeve , WHV , Leer what ever
 

micheldctor

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jan 4, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Labdien, jautājums Spānijā, vai jūs arī vēlaties veikt mirušo pilienus? Mani interesē
 

QWERTZ8888

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 16, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Bittefeld Leipzig Krostitz Delitzsch - bez gala pieprasījuma
 

wareyyk

Don't buy from me
New Member
Joined
May 13, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Mana pirmā doma bija arī Berlīne, bet, manuprāt, tur konkurence ar taksometriem ir pārāk liela un klientiem vieglāka. Tieši tāpat ir, piemēram, Ķelnē. Tev nav jāmeklē minūti Telegramā, un tev ir 20 cilvēku, kas par naudu to atvedīs tieši pie tavas mājas sliekšņa.
 
Top