Zāles pa pastu

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Hei, man bija interesanti, bet kā dīleri var sūtīt pa pastu pakas ar narkotikām iekšā, nevis tikai pulveri, kā viņi slēpj šūnas vai šķidrumus ?

Es neplānoju to darīt, bet tas ir jautājums, kas man ir.

kādus paņēmienus viņi izmanto?
Es zinu, ka daži pakas apsmidzina ar etiķi un pipariem un ietin ar alumīniju.
 

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Mani interesē šis jautājums. Ceru, ka kāds profesionālis atbildēs.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
Vai alumīnijs nepadarītu to aizdomīgāku? tad ir skaidrs, ka jūs kaut ko slēpjat. bet es nezinu, es nekad iepriekš neesmu izsūtījusi narkotikas pa pastu.
 

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Es zinu, ka daži cilvēki paslēpj preces alumīnija iekšpusē un pēc tam ievieto alumīniju pudelē, kas piepildīta ar šampūnu (populārs zīmols), bet es nezinu, vai tas darbojas, es to nekad neesmu izmēģinājis.
 

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Daudzi cilvēki saka, ka alumīnijs palīdz bloķēt rentgena starus, bet es domāju, ka tas ir mīts.
Svins palīdz bloķēt rentgena starus, jo tā blīvums ir 11400 kg/m³, bet alumīnija blīvums ir tikai 2700 kg/m³, tāpēc es domāju, ka tas ir bezjēdzīgi.
tikai labi noderēs, lai ietītu narkotikas.
 

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Vai jums ir kāda labāka ideja, kā bloķēt rentgenu?
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
bullshit! alumīnija folija nebloķē rentgena starus.
jūsu dope ir organisko molekulu kaudze. organiskās izskatās citādi nekā metāla rentgena starojumā, un tās var atšķirt.
ja jūs vēlaties bloķēt rentgena starus, jums ir jāiegremdē jūsu dope līdzīgā organiskā enveronmentā, lai izskatītos kā kaut kas nekaitīgs. bet šajā brīdī es apstājos, jo es nevēlos atklāt savas slēpšanās metodes.
 

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
!!! Es tikai tagad atradu šo informāciju, tāpēc veiciet dažus testus un savu izpēti Es neesmu atbildīgs, ja jūs iznīcināt savu dopingu vai kaut ko citu !!!


Alva, antimons, volframs, bismuts ir labi, lai bloķētu rentgena starus, bet neviens to neizmantos, lai paslēptu dope, tāpēc es atradu kaut ko labāku ;

Kāda kompānija ražo pārklājumu slimnīcām, lai palīdzētu tām bloķēt rentgena starus.
Viņi izmanto bārija sulfātu, es atradu franču tīmekļa vietni, kas to pārdod par lētu cenu (15 €/5 kg).
(viņi pārdod arī citas lētas ķimikālijas, ko var izmantot sintēzei).


Lai izveidotu savu pārklājumu, izmantojiet 5 kg bārija sulfāta un 2 l ūdens.

!!! Idk, ja sausais pārklājums var tikt salauzts, tāpēc izmēģiniet to, pirms izsmērējat iepakojumu!!!
 

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Paldies par palīdzību, es to pārbaudīšu
 

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Sniedziet man atsauksmes pls
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
PALDIES par pētījumu @HewHiSt, ļoti novērtējam! Es šodien sazināsos ar šo uzņēmumu.

Franču nāk cauri sajūgs vairākas reizes tagad man lol
 

Moonless

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 22, 2024
Messages
1
Reaction score
3
Points
1
Šķidrums ir vienkāršs, pilna šampūna iesaiņojuma pudelīte, mitrinošs līdzeklis
 

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Tas ir viss? Tikai pudele, kas piepildīta ar šampūnu?
 

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Es domāju, ka jā, tas ir vienkārši
Jūs varat lietot šampūnu vai citus kosmētikas līdzekļus
 

captain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2023
Messages
22
Reaction score
6
Points
3
labi jautājumi, mani arī interesē, ka
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Reiz man piegādāja pavisam jaunu, tukšu krāsas kārbu. Vakuumā aizzīmogoti maisiņi iekšā šajā aizzīmogotajā krāsas bundžā.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Reiz man kāds bija maskējis iepakojumu kā sēklas ar vēstuli "Laipni lūdzam kādā viltus dārzkopības klubā". Vai arī līdzīgi pasūtījumu garšvielu iepakojumam no kāda kulinārijas uzņēmuma. Man ir bijušas bērnu rotaļlietas, kas saturēja kā zīmuļu kastīti, kurā viņi ielika produktu, pēc tam iepakojumu atkārtoti aizlīmēja. Ir daudz veidu. Viņiem vienkārši ir vajadzīga maskēšanās. Dolāru veikals ir galvenais, lai šīs lietas
 

DieYoung

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 19, 2023
Messages
23
Reaction score
9
Points
3
Vai ir kāds veids, kā iepakojumu padarīt suņiem nenosakāmu ?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Suņi paļaujas uz smaržu, tāpēc vairākkārt to aizzīmogo, mazgā no ārpuses, tur prom no tā zāles. Var mēģināt noslēpt smaržu, bet suņi dažkārt ir apmācīti brīdināt par kafijas vai citām spēcīgām smaržām, tāpēc vēlams vienkārši neradīt nekādu smaržu.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ja aplūkojat muitas bildes un rentgena starus, viņiem ir datorizēti kontrabandas detektori. Viņi var noteikt, no kā kaut kas ir izgatavots, pēc rentgena staru blīvuma, un var atšķirt alumīniju no tērauda no svina ECT. Lielu metāla lietu, kas kaut ko slēpj pasta sūtījumā, nav grūti pamanīt. Labāk ir to nosaukt par kaut ko labdabīgu, kas izskatās līdzīgi, nekā to slēpt.
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
61
Reaction score
43
Points
18
Deals
1
Jūs nevarat pārspēt x Ray periodu. Tas nav iespējams. Pat ja u izdodas paslēpt starus, lai neatklātu iepakojumā esošā sastāvu, jūs redzēsiet lielu tukšu plankumu. Tas ir vēl aizdomīgāk. Nevienai valstij nav iespējams skenēt katru paku, tās izvēlas pakas izlases veidā un pamatojoties uz dokumentiem. Viņi meklē, piemēram, valsti, sūtījuma deklarāciju, adresi, uz kuru tas tiek sūtīts. Ātra vizuālā pārbaude tiek veikta daudz biežāk nekā rentgenstaru pārbaude. Tiek plaši izmantoti suņi.
 
Top