Zāles pa pastu

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Vai alumīnijs nepadarītu to aizdomīgāku? tad ir skaidrs, ka jūs kaut ko slēpjat. bet es nezinu, es nekad iepriekš neesmu izsūtījusi narkotikas pa pastu.
 

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Daudzi cilvēki saka, ka alumīnijs palīdz bloķēt rentgena starus, bet es domāju, ka tas ir mīts.
Svins palīdz bloķēt rentgena starus, jo tā blīvums ir 11400 kg/m³, bet alumīnija blīvums ir tikai 2700 kg/m³, tāpēc es domāju, ka tas ir bezjēdzīgi.
tikai labi noderēs, lai ietītu narkotikas.
 

Pororo

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
79
Reaction score
35
Points
18
Deals
11
bullshit! alumīnija folija nebloķē rentgena starus.
jūsu dope ir organisko molekulu kaudze. organiskās izskatās citādi nekā metāla rentgena starojumā, un tās var atšķirt.
ja jūs vēlaties bloķēt rentgena starus, jums ir jāiegremdē jūsu dope līdzīgā organiskā enveronmentā, lai izskatītos kā kaut kas nekaitīgs. bet šajā brīdī es apstājos, jo es nevēlos atklāt savas slēpšanās metodes.
 

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
!!! Es tikai tagad atradu šo informāciju, tāpēc veiciet dažus testus un savu izpēti Es neesmu atbildīgs, ja jūs iznīcināt savu dopingu vai kaut ko citu !!!


Alva, antimons, volframs, bismuts ir labi, lai bloķētu rentgena starus, bet neviens to neizmantos, lai paslēptu dope, tāpēc es atradu kaut ko labāku ;

Kāda kompānija ražo pārklājumu slimnīcām, lai palīdzētu tām bloķēt rentgena starus.
Viņi izmanto bārija sulfātu, es atradu franču tīmekļa vietni, kas to pārdod par lētu cenu (15 €/5 kg).
(viņi pārdod arī citas lētas ķimikālijas, ko var izmantot sintēzei).


Lai izveidotu savu pārklājumu, izmantojiet 5 kg bārija sulfāta un 2 l ūdens.

!!! Idk, ja sausais pārklājums var tikt salauzts, tāpēc izmēģiniet to, pirms izsmērējat iepakojumu!!!
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
PALDIES par pētījumu @HewHiSt, ļoti novērtējam! Es šodien sazināsos ar šo uzņēmumu.

Franču nāk cauri sajūgs vairākas reizes tagad man lol
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Es nezinu, kas vēl, izņemot vakuuma hermetizāciju suņiem. Es arī teiktu, lai pārliecinātos, ka arī iepakojuma ārpuse izskatās normāli. Ja jūs izliekaties, ka sūtītāja adrese ir uzņēmums, lai pakete tā arī izskatās. Nekādas ar roku rakstītas adreses. Uzturiet to asu. Ja jūsu adrese ir viltus dzīvesvietas adrese, lai tā arī tā izskatās.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Tātad sēnes tiek izmantotas arī ēdienu gatavošanai, vai ne? Sastādiet viltus kulinārijas kluba apsveikuma vēstuli ar žāvētas zupas iepakojuma paraugu kā apsveikuma dāvanu.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Patiesībā tā ir lieliska ideja. Visur ir citādi, bet Amerikas Savienotajās Valstīs nav nevienas nelegālas sēnes. Sēne ir nelegāla, ja tās analīžu rezultāti ir pozitīvi attiecībā uz narkotikām. Lai apsūdzētu par glabāšanu Likumam būtu jākonfiscē sēnes un tās jāpārbauda. Es pazīstu praktiski visus ievērojamos sēņotājus, un es jums teikšu, policisti, advokāti, tiesneši. Ārsti. Neviens no viņiem nav ne smakas vērts sēņu atpazīšanā, un es viņus bieži apgrūtinu.
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Vai daži saņem pastiprinātu varbūt, kad viņiem ir nepieciešams saņemt paketi un kādas ir sekas ...
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Es vienmēr iestājos par to, lai cilvēki paši veiktu izpēti un izietu pa pastu x-ray. Muitas rentgens ECT. Google attēlos vai jebkurā citā vietnē, ko izmantojat. Izlasiet 20 rindkopas no kāda stāsta, kurā par to tiek runāts. Pēc tam, kad pats to darīju, esmu stingri pārliecināts, ka ir ļoti grūti paslēpt narkotikas pa pastu, ja tas iet cauri rentgena iekārtai, tāpēc labāk viltojiet.
EZDJ3yk6B2

KnFMmE53xz
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Tas ir atkarīgs no galamērķa valsts. Taču labs iesaiņojums un nelieli daudzumi ievērojami palielina jūsu veiksmes rādītājus.
 
Top