P2NP elektrolītiskā reducēšana, lai iegūtu amfetamīnu

idunno

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2022
Messages
6
Reaction score
3
Points
3
Vai kādam no jums kādreiz ir izdevies to paveikt? Tā ir metode, kas aprakstīta ASV patentā 1,879,003.

Kods
1 mol fenil-2-nitropropēna, C6H5CH=C(CH3)NO2, izšķīdina šķīdinātājā, ko sagatavo, sajaucot 1000 ml etanola ar 500 ml etiķskābes un 500 ml 12 N sērskābes. Iegūto šķīdumu ievieto dalītā elektrolītiskā elementa katoda nodalījumā, kurā ir metālisks katods no dzīvsudraba, vara vai cita līdzīga metāla. Strāvu laiž, izmantojot strāvas blīvumu ~ 0,2 ampēri/cm2 katoda virsmas. Elektrolīzes laikā temperatūru uztur aptuveni 40 °C, un to turpina, līdz ir iztecējušas vismaz astoņas elektrības faradās. Kad reducēšana ir pabeigta, amfetamīnu var atdalīt no šķīduma. Ērts veids, kā to izdarīt, ir atdalīt esošo etanolu un etilacetātu, iztvaicējot, un pēc tam padarīt atlikušo šķīdumu stipri sārmainu, pievienojot kodīgu sārmu. Šādi izveidojies bāziskais slānis tiek atdalīts no ūdens šķīduma un satur vēlamo amfetamīna brīvbāzi.

Tas izskatās labi, jo tajā neizmanto dzīvsudrabu, kas nav viegli pieejams un arī toksisks.

Man izdevās to realizēt, bet man ir grūti palielināt iznākumu virs 10 %. :( Tas ir ārkārtīgi slikti, bet es esmu iesācējs ķīmiķis, tāpēc ceru, ka varbūt kādam no klātesošajiem būs kāds padoms, kā panākt, lai tas darbotos labāk. Es nekad neredzu, ka kāds runātu par šo ceļu, bet es domāju, ka, noskaidrojot, kā to apgūt, mēs visi gūtu labumu. Arī metu un MDA var pagatavot ļoti līdzīgā veidā, kā raksta tēvocis Fester.

Domāju, ka mana problēma varētu būt tajā, ka elektrolīzes laikā mans P2NP dažreiz kļūst sarkans. Ko tas nozīmē, ja P2NP kļūst sarkans? Vai tā ir sadalīšanās? Ja jā, kā no tā izvairīties?
Vai arī mans P2NP ir vienkārši vecs un bojāts? Varētu būt, jo tas ir 1 gadu vecs, bet tas tika glabāts ledusskapī un izskatās labi, kamēr vēl ir burkā (spilgti dzeltens).

Es arī domāju, ka sērskābe varētu būt tā, ka tas viss ir tik trausls? Kaut kur šeit lasīju, ka amfetamīna sāļus var sabojāt pārāk daudz skābes... Bet tai tur ir jābūt, lai elektrība varētu plūst (tas ir elektrolīts). Es mēģināju pirms etanola un etilacetāta iztvaicēšanas pievienot ūdeni, lai atšķaidītu skābi, un tas palīdzēja iznākumam, bet tas joprojām ir tikai 10% (pirms tam bija 2% lol).

Tas ir iespējams, lai tas darbotos, tā ir patentēta metode, un autors apgalvo, ka iespējami labi iznākumi. Ja kādam ir kādi ieteikumi, būtu ļoti noderīgi un pateicīgi.
 
Last edited:

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Man patīk šis amats, un es vēlos to precēt.

Jau kādu laiku esmu domājis par elektroķīmiskās reducēšanas iespēju amfetamīna ražošanā, bet nekad neesmu ķēries pie tā, lai to izmēģinātu. Tu esi absolūts KRĀĻŠ, ka esi to izdarījis.
Es nekad nekur par to neesmu redzējis nevienu rakstisku informāciju, ne bišu forumā, ne Erowid vai The Hive, kas lika man aizdomāties, kāpēc? Man kā noob, tas būtu liels potenciāls.
Varbūt atbilde ir zemā ražība. Bet par kādu ražību tika ziņots patenta eksperimentālajā sadaļā?
Vai esat izmēģinājis klasiskāko ceļu ar P2NP, un, ja jā, kādu ražību tas deva?

Otra lieta ir faktiskais enerģijas daudzums, kas būtu jāiztērē caur trauku. 8 faradži nozīmētu 4-5 dienas ar 2 ampēriem, vai ne? Ja tiek strādāts ar katodu, kura laukums ir aptuveni 10 cm2. Vai arī mani neordinārie aprēķini ir nepareizi?
1 faradejs = 96500 coloumbs.
8 faradaji = 96500 c x 8 = 772000 coloumbs.
1 coloumb = 1 ampērs x 1 sekunde
2 ampēri uz 1 stundu = 2 x 60 min x 60 s = 7200 couloumb
772 000 c / 7200 c = 107 (stundas pa 2 ampēriem) = 4-5 dienas
Ja paredzēts, ka strāvas blīvums ir 0,2 ampēri uz cm2, tad caur 10 cm2 jāizlaiž 2 ampēri.


Vai varat sniegt detalizētāku aprakstu par savu procesu? Kāds bija precīzs reaģentu svars un koncentrācija, kāda bija temperatūra, spriegums/ampēri, kā tika konstruēts jūsu elements, cik ilgi tas darbojās un kādus materiālus jūs izmantojāt anodam un katodam?
 
Last edited:

Needtolearn

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2022
Messages
47
Reaction score
26
Points
8
Dzīvsudrabs ir viegli iegūstams, ja jums nav iebildumu pret augstām cenām. Daudzās periodiskās tabulas/elementu kolekcijas vietnēs to pārdod. piemērs zem:

 

BHBlueberry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2022
Messages
20
Reaction score
11
Points
3
500 ml etiķskābes stāsta visu, ko es vēlos - nekad nekad ;)
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Atvainojiet, ko jūs domājat?
 

BHBlueberry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2022
Messages
20
Reaction score
11
Points
3
Es domāju šīs skābes neitralizāciju :)
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Mani vairāk uztrauktu 500 ML 12 N sērskābes neitralizācija... šīs un citas šī teksta daļas ir iemesls, kāpēc es tik ļoti ilgojos pēc OP detalizēta raksturojuma. Tas būtu ļoti interesanti!
 

chemden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Vai kāds ir izmēģinājis šo metodi? Ja jā, kādus rezultātus esat guvuši?
 

chemden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Oriģināla publikācijā autors min, ka var iztvaicēt etanolu un etiķskābi. Jums būs nepieciešams neitralizēt tikai H2SO4.

Es nezinu, cik viegli NaOH var atrast jūsu valstī. Manā gadījumā es varu ieiet celtniecības veikalā un lūgt "kaustisko sodu", kas ir NaOH.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Drīzumā sagādāju aprīkojumu, lai to pienācīgi veiktu. Gandrīz visi manis redzētie uzraksti ir bijuši pilnīgs atkritumi. Nav potenciostata, nav atskaites elektroda, kā jonu apmaiņas membrānu izmanto dārza podiņu.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Ir reversās osmozes membrānas, šis ir labākais variants. ņemiet tādu, kas darbojas pie normāla spiediena, parastās osmotiskās membrānas darbojas pie augsta spiediena.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Jums ir jāizmanto membrāna, caur kuru var iziet tikai joni un ūdens, bez tās tas viss ir muļķības, jums ir divi nodalījumi vienā p2pnp šķīdinātājos ar etiķskābi, otrā nodalījumā sērskābe.

Daudz vieglāk tikt cauri elektroķīmiskajai amalgāmai, dzīvsudrabs absorbē nātriju no nātrija hidroksīda elektrolīzes un samazina p2np, dzīvsudrabs kā šķērslis abu šķīdumu sajaukšanai. Iegūtais iznākums ir 80 procenti no teorētiskā.
 

ItsMee

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 15, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Es jau iepriekš izmēģināju šīs metodes. Tas darbojas, bet iznākums nav tik liels, bet ok.
No 5 g P2NP es ieguvu 2,5 g - 3 g sulfāta.
Es izmantoju svina plāksnītes, kas izgrieztas no jumta seguma svina. Elektrodiem jāizmanto tīra, tukša virsma.
Ja anoda/katoda nodalījumu atdalīšanai izmanto porainu māla trauku, tas darbojas labi.
Anoda nodalījums arī jāpiepilda ar 12 N sērskābi.

Jā, jūsu maisījums kļūst sarkans. tas ir jānoņem ar nepolārām mazgāšanas metodēm pirms bazifikācijas.

Svarīga ir temperatūra. dokumentā ir teikts, ka tā nedrīkst pārsniegt 40 °C, bet man ir pieredze, ka tā ir pārāk augsta.
Mēģiniet izmantot pēc iespējas aukstāku temperatūru. Viena no iespējām ir palaist šūnu ledus vannā. Ieteicamā temperatūra ir 10°C. Un beigās jūs redzēsiet, ka jums ir tikai nedaudz sarkana krāsa (mazāk piemaisījumu, lielāks iznākums).

Es to izmēģināju ar ne vairāk kā 10 g P2NP, jo mana šūna bija tik maza. palielināšana varētu radīt problēmas siltuma izdalīšanās dēļ.
Jums ir jābūt radošam attiecībā uz aktīvo dzesēšanu nekā.

Izmēģināt to spainī ar lielu neglazētu puķupodu būtu awsome.

Iespējams, nākotnē es izstrādāšu detalizētu procedūru. diemžēl es nevaru sniegt attēlus, jo es to izmēģināju pirms vairākiem gadiem.

Bet, hei, tas ir vienkārši, nav toksiski, un jums vajadzīgas tikai parastas ķimikālijas. Bet tas prasa laiku. jums ir jāstrādā jūsu kamera varbūt vairākas dienas, ja jūs ejat lielā mērogā.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
reakcijas (elektrosintēzes) laikā var iegūt nātrija amalgamu, tad amalgama ievērojami atjaunos jūsu p2np
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Šī ir mana elektrolīzes šūna. Šādām ir daudz līdzīgu, bet šī ir mana:
A9YxsrDutH
 

ItsMee

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 15, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Šis izskatās lieliski! Vai varat to paskaidrot?
Vai tas ir mazais līdzstrāvas motors virspusē, kas paredzēts maisīšanai?
Es maisīju tikai ar maisīšanas stieni uz magnētiskā plīts maisītāja.
Un iekšējā kamera ir poraina māla krūzīte?
Es redzu divus terminālus elektrodu pieslēgšanai. Vai zilais kabelis ir termometra zonde vai standartelektrods?
Var pievienot divus svina elektrodus, ievietot to dzesēšanas vannā un izmēģināt.
Lai aprēķinātu izmērus cm², ir vajadzīga plakana svina loksne, jo jums ir jānodod 0,2A /cm², tas ir svarīgi.
Arī mazāk ir ok, tas aizņem mazliet vairāk laika, bet vairāk ir slikti un veido blakusproduktus.
Lieliska ierīce!
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Jā, jūs to esat sapratuši. Tas ir tas, ko jūs domājat, ka tas ir. Tas nenonāk dzesēšanas vannā, tur būs caurulīšu spirāle, kur ūdens plūst, lai gan neliela metāla tvertne termiski uzlīmēta uz peltjē dzesētājiem ar radiatoriem un ventilatoriem slēgtā cilpā. Šeleja vēl nav pabeigta, tai ir vajadzīga temperatūras zonde. Temperatūras kontrolei izmantoju STC-1000. Man ir opāmi, lai izveidotu potenciostatu. Arī P2NP es neizmantošu, es to pirms elektrolīzes pārvēršu oksīmā.
 
Last edited:

ItsMee

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 15, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Man arī bija šāda ideja par dzesēšanu. gribēju izmantot anoda nodalījumā iegremdētu stikla caurulītes spirāli, bet tā arī nemēģināju, jo mana šūna jau tā bija ļoti maza.
Izskatās, ka jums patiešām ir zināšanas par elektroķīmiju.
tas ar standartelektrodu utt. man bija par augstu. bet tas tomēr nostrādāja.

Tātad vispirms P2NP uz oksīmu? Ar Sn/HCl? Es pirms tam no ketona un hidrokslamīna izveidoju tikai oksimu.

Afaik oksīms veidojas elektrolīzē ar labiem iznākumiem pēc tam, kad tiek padoti tikai 4 F, nevis 8 ar mazāku A blīvumu un pievienots hidroksilamīns.
Sarežģītākais ir reducēt oksīmu līdz amīnam, jo elektrolīzes beigās notiek labvēlīga ūdeņraža veidošanās.
Jūs droši vien zināt šo atsauci, bet es došu saiti. varbūt tā palīdzēs arī citiem dalībniekiem. Oksīma iznākums 85-91 %.

 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Elektrolīzes laikā P2NP vispirms pāriet uz oksīmu, un tikai pēc tam uz amīnu. Veicot pirmo posmu ar Sn/HCl, vajadzētu iegūt lielāku iznākumu nekā, sākot ar P2NP. Es nedarīšu stikla spirāli anoda iekšpusē, kā to dara Otto Snow, es izmantošu silikona caurulītes spirālē, un vēl neesmu izlēmis, vai to ievietos anoda iekšpusē vai ārpusē. Visam izmantošu HCl un etiķskābi, jo sērskābe apēd silkonu. Strāvai nav nozīmes, ir jākontrolē potenciāls starp abiem elektrodiem un jāļauj strāvai mainīties. Oksīms ietilpst zilajā grupā saskaņā ar šo ērto tabulu, un es gribēšu 1 V potenciālu, un mans šķīdinātājs būs metanols. Patiesībā es varētu veikt ciklisko voltamperometriju ar savu otru potenciostatu, ko izgatavoju no PSoC. Citādi es to nevaru izmantot, jo tas ir paredzēts tikai USB voltu un ampēru līmeņiem.

VZAzLJ64fy
 

ItsMee

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 15, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Patiešām, šī tabula ir ļoti noderīga. Nebiju zinājusi, ka metanols ir labāks šķīdinātājs.
Par HCl lietošanu es dzirdēju agrāk. Un, manuprāt, es to reiz arī pamēģināju. RM nekļūst tik sarkans kā ar sērskābi.
Kādus elektrodus jūs plānojat izmantot?
Otto Snow... wow, es atceros šo puisi. Paldies, ka atkal man atgādinājāt. Es vēlreiz apskatīšu viņa grāmatu.
Mans draugs, jums ir jauka iekārta un zināšanas, lai to paveiktu labāk nekā man, ar references elektrodu utt.
Lūdzu, turpiniet, pārbaudiet to un sniedziet mums bieži atjauninājumus par savu progresu, es esmu ļoti ieinteresēts.
Man ir vairāk jāmācās par elektroķīmiju, potenciāliem, standartelektrodu u.c. Tuvākajās nedēļās es daudz lasīšu.
 
Top