P2NP elektrolītiskā reducēšana, lai iegūtu amfetamīnu

ItsMee

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 15, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Es jau iepriekš izmēģināju šīs metodes. Tas darbojas, bet iznākums nav tik liels, bet ok.
No 5 g P2NP es ieguvu 2,5 g - 3 g sulfāta.
Es izmantoju svina plāksnītes, kas izgrieztas no jumta seguma svina. Elektrodiem jāizmanto tīra, tukša virsma.
Ja anoda/katoda nodalījumu atdalīšanai izmanto porainu māla trauku, tas darbojas labi.
Anoda nodalījums arī jāpiepilda ar 12 N sērskābi.

Jā, jūsu maisījums kļūst sarkans. tas ir jānoņem ar nepolārām mazgāšanas metodēm pirms bazifikācijas.

Svarīga ir temperatūra. dokumentā ir teikts, ka tā nedrīkst pārsniegt 40 °C, bet man ir pieredze, ka tā ir pārāk augsta.
Mēģiniet izmantot pēc iespējas aukstāku temperatūru. Viena no iespējām ir palaist šūnu ledus vannā. Ieteicamā temperatūra ir 10°C. Un beigās jūs redzēsiet, ka jums ir tikai nedaudz sarkana krāsa (mazāk piemaisījumu, lielāks iznākums).

Es to izmēģināju ar ne vairāk kā 10 g P2NP, jo mana šūna bija tik maza. palielināšana varētu radīt problēmas siltuma izdalīšanās dēļ.
Jums ir jābūt radošam attiecībā uz aktīvo dzesēšanu nekā.

Izmēģināt to spainī ar lielu neglazētu puķupodu būtu awsome.

Iespējams, nākotnē es izstrādāšu detalizētu procedūru. diemžēl es nevaru sniegt attēlus, jo es to izmēģināju pirms vairākiem gadiem.

Bet, hei, tas ir vienkārši, nav toksiski, un jums vajadzīgas tikai parastas ķimikālijas. Bet tas prasa laiku. jums ir jāstrādā jūsu kamera varbūt vairākas dienas, ja jūs ejat lielā mērogā.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
reakcijas (elektrosintēzes) laikā var iegūt nātrija amalgamu, tad amalgama ievērojami atjaunos jūsu p2np
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Es esmu domājis, kāpēc man ir nepieciešams dzesēt burku, ja man var vienkārši pastāvīgi cirkulēt anolīts iekšā un ārā no maniem peltjē dzesētājiem.
 

ItsMee

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 15, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Cirkulējošs anolīts ir lieliska dzesēšanas iespēja. Īpaši tad, ja šūna tiek darbināta ilgstoši.
Iespējams, uzstādīšana būs sarežģītāka, bet izpildāma.
Hg Pool katodam vajadzētu darboties labi, bet es labprātāk izvairītos no Hg jebkurā gadījumā. Es domāju, ka palikšu pie svina elektroda.

Atsaucēs ir teikts, ka vienmēr ir 0,2 A/cm².
Vai jums ir kāds priekšstats, vai man būtu jārēķina abas katoda puses vai tikai tā puse, kas vērsta pret anodu?
Piemēram: Svina loksne ar izmēriem 2 cm x 5 cm.
Vai tas būtu jāuzskata par 10 cm² vai 20 cm²?
Jo katoda pusē ir 10 cm², bet otrā pusē - 10 cm². Tas radītu milzīgu atšķirību.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Jūs saskaitāt virsmas laukumu, tātad abas puses. Tam vienalga nav tik lielas nozīmes, ja vien tas ir tuvu. Piemēram, 3 ampēri būtu labi. Tomēr jūsu vietā es vienkārši nopirktu atskaites elektrodu, jums nav nepieciešams potenciostats, jūs varat periodiski vienkārši regulēt to ar rokām.
 

ItsMee

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 15, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Man patika jūsu šūnas konstrukcija, un tagad es strādāju arī pie savas šūnas. kad būšu pabeigusi, es jums parādīšu, un varbūt pēc tam jūs varēsiet man sīki izskaidrot, kā to uzstādīt ar standartelektrodu un veikt korekcijas. elektroķīmija man ir jaunums. Kāds atskaites elektrods ir vēlams šajā iestatījumā? Ag/AgCl?
 
Top