Question Iekārtu un stikla izstrādājumu pārbaude 4mmc

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
vai man ir viss, lai veiktu sintēzi 4mmc? Es gatavojos sekot "madre" sintēzei

Un arī man ir vajadzīgs kāds, kas var man palīdzēt starp sintēzi, lai es neko nesabojātu.
Lūdzu, vai ir kāds, kas varētu palīdzēt?
4LvREcu8b2


1nIzFqBuXD


T8BkEFPgw6


7DSekWjKnb



Puse no lietām tika piegādāta
 

Attachments

  • 0Ax1TtJbLK.jpg
    0Ax1TtJbLK.jpg
    789.8 KB · Views: 44
  • gB897zjMIw.jpg
    gB897zjMIw.jpg
    618.2 KB · Views: 41

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
75
Points
28
Deals
9
Hei, :) Es gribētu ieteikt (mazliet vieglāku veidu) vienkārši iet taisni jau bromētu produktu 2b4m, to var iegādāties no Ķīnas vai no vietējā pārdevēja.
Vai jums ir izplūdes gāze? Tas ir ļoti svarīgi. Tās bromu, ar ko jums būs darīšana, ja jūs nebūsiet gatavs, jums būs kaitējums.
Ja jums ir 3 m maska, lūdzu, iegādājieties ABKFG (vai kaut kā tamlīdzīgi - nosaukums) filtrus, tie ir paredzēti amonijam un skābēm.
Ja vēlaties sākt ar stikla traukiem, jums ir vajadzīgi skavas un daži stieņi, kā arī rezerves mērglāzes (tās bieži lūzt). Kolba ar apaļu dibenu + rezerves kolba (vēlams ar vairākiem kakliņiem, lai uzstādītu termometru un kondensatoru, ja tas ir nepieciešams).
Lodīši + termometri vienmēr ir labāk, ja ir rezerves daļas :)
50 ml, 250, 400-500 ml, 1000 ml ir labs komplekts.
50 ml skābes mērīšanai (ja izvēlaties 100 g 4 bk partijas).
250 MA 40 % aq, ja esat izlēmuši šādi.
400-500 šķīdinātājam, un 1000 būs ledusskapī galīgajā posmā.
Tas bija mans veids

Citādi piltuves atdalītājs ir noderīgs, lai atdalītu slāņus, pārējo var darīt pudelē vai apaļdibena kolbā un lēnām pievienot vairāk stikla, kad sajutīsiet vajadzību. Kopumā 4 mmc var veikt bez stikla. Koncentrējieties uz izplūdes gāzēm, 50 eiro, kas izgatavoti no PP ventilācijas atveres, darīs savu darbu, tikai pārliecinieties, ka tās ir no PP materiāla, tā ir izturīga (vismaz PP).


Tomēr kāpēc jūs izvēlējāties šo veidu? Es domāju, kāpēc jūs vēlaties bromēt 4MP. Pirmajā reizē būs vieglāk, ja izmantosiet gatavu, kā es teicu tālāk. Tad jums vajadzēs mazāk pūļu, būs vairāk "sodīt par kļūdām", ja tādas gadīsies.
Jūs varat darīt tā saukto "sakrata un cep", viss, kas jums nepieciešams, ir izšķīdināt 4 bk (2b4m) nepolārā šķīdinātājā, piemēram, tūlenā, etiletil acetātā atkarībā no tā, kā to vienkārši nopirkt, nākamais solis ir ielejot tajā MA 40%, ja jums ir silda maisītāju, to var izdarīt tajā pašā dienā, ja nav - jūs varat sakratīt dažas reizes dienā un pēc 24-48 h (ja jūs izvēlaties, piemēram, tūlenu - bet tas ir lipīgs un man personīgi nepatīk). Tad izmanto piltuves separatoru, lai pēc tam veiksmīgi paskābinātu. Jums vajadzētu iegādāties arī termometru, lai pārbaudītu, kādu temperatūru nodrošina jūsu saldētava, jums būs nepieciešams tur uzglabāt acetonu un 4mmc pēc paskābināšanas. :)
 
Last edited:

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
Vai jūs varat man palīdzēt, kad es saņemšu visu šo materiālu ?
 
View previous replies…

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
75
Points
28
Deals
9
Manas zināšanas ir ierobežotas, bet es ticu, ka varu jums palīdzēt ar toulene :) i veiksmīgi achievie tīru produktu jebkurā laikā
Toptech-coco es iesaku 4bk (2b4m) pārdevēju, viņš ir uzskaitīts reaģentu sarakstā.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
75
Points
28
Deals
9
Bet es uzskatu, ka es mēģināju darīt to pašu, lai aprīkotu sevi par bromēšanas sintēzi, pēc tam, kad es sazinājos ar ekspertiem, jo man bija daži uqestions mēs veicām citu sākumu, bet 1. jums ir nepieciešams, lai būtu vieta, kur veikt, izplūdes ventilators, kā arī.
un, ja jūs neticat, ka tas patiešām ir vajadzīgs, iegādājieties ma 40% aq un atveriet to, lai redzētu, kas notiks. :)
 

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
Jā, man ir viens genric izplūdes ventilators, es gatavojos to veikt savā mājā, tur ir kāda telpa aiz manas istabas, kas ir pilnībā aizpildīta ar sienu no visām 4 pusēm, bet tur ir 1,5 pēdas gara tukša telpa uz jumta ( tas ir uzstādīts tur ) es tur uzstādīšu savu izplūdes ventilatoru.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
75
Points
28
Deals
9
Jā, mēs varam runāt priv
Jums noteikti ir nepieciešams, lai tas būtu noslēgts, jūs varat veikt vienkāršu consutrcion no dārza folijas, vai iegādāties kaņepju audzēšanas telti, tai jābūt noslēgtai, jūs nevarat izvairīties no šiem izgarojumiem. 2x2 telpām es izmantoju 530 m3h ventilācijas kanālu, un dažreiz tie var izkļūt - piemēram, MA40% 200ml, kad tas ielej kolbā, bet pareiza ventilācijas kanālu instalācija tieši virs kolbas darīs savu darbu.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
75
Points
28
Deals
9
Darīs savu darbu. btw kad ielīmējat saites uz Clearnet, varat vienkārši kopēt saites 1. fāzi, piemēram, https://www.amazon.in/Almonard-Heavy-Single-Phase-Exhaust/dp/B06W5GWSMW.
pārējā saites daļa ir izsekošanas lietas u. c., ir labi neielīmēt pārējo daļu sties, piemēram, ka viņi to var redzēt, un daudz ko citu :)
jūs varat instalēt pārlūkprogrammā dažus spraudņus, kas to darīs automātiski.
Es uzskatu, ka labākais veids, kā pārbaudīt, vai ventilācijas sistēma ir kārtībā, ir tas, ka jūs nepamanāt nekādu smaku ārpus darba pēc tam, kad izmantojat MA 40%, kam ir lielākā daļa smaržu, ārpus jūsu telpas. :)
 

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
Vai tas ir tik slikti? Smarža? Es ceru, ka mani kaimiņi nesaņems kairinājumu, jo mums ir kopīga siena līdz sienai _|_ kā šis, un viens no viņu ģimenes locekļiem guļ uz jumta, vai ir kāds veids, kā es varu apturēt šo smaku vai padarīt to mazāk iedarbīgu?
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
75
Points
28
Deals
9
Jā, tas ir ļoti slikti. Ja jūs iegādājaties spiediena ventilatoru un ievietosiet tā šļūteni spainī ar ūdeni, tad ūdens augšpusē vēl viens ventilators, kura ogles filtrs jūs filtrēsiet smakas. To sauc par divpakāpju ventilāciju.
 

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
Vai varat dalīties ar saiti vai kaut ko līdzīgu? Vai tas ir dārgi?
 

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
Vai es varu izmantot gaisa atsvaidzinātāju vai kaut ko tamlīdzīgu, lai novērstu smaku? Vai arī kaut ko lētu, lai nogalinātu smaku?
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
75
Points
28
Deals
9
Tā nav dārga, bet jums ir nepieciešams veidot urself./ Klausieties:
1. posms ir spiediena ventilācijas sistēma, kas izvada dūmus no reakcijas kolbas.
2. pēc tam dūmi tiek novadīti ūdens tvertnē.
3. virs ūdens tvertnes ir oglekļa novirzītājs.
4. no tā ir normāla ventilācijas atvere, kas tiek izvadīta ārpusē.
 

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
Izskatās, ka daudz darba, un vēl man tajā jāiegulda nauda, man šobrīd tās nav, es gatavojos ļoti mazai partijai, ķīmiskā smarža joprojām būtu ļoti slikta?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
Jums ir nepieciešama spiediena izlīdzināšanas piltuve HBr vai Br2.
 
Top