Atsevišķi

Anhedonia35

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2023
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Esmu redzējis paraugu apmaksas sistēmu, bet es nesaprotu, ka pircējs maksā naudu, tātad kas notiek, ja produkts nenonāk viņa rokās, es nevarēju saprast šo daļu, jo pārdevējs paņem naudu no pēdējiem posmiem.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Pircēja ziņā ir izlemt, kad atbrīvot naudu pārdevējam. Pretējā gadījumā administrators tiek aicināts uz darījumu
 
View previous replies…

Bmth

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Vai mēs varam lūgt pārdevēju iepakojuma veidā pirms nosūtīšanas (manipulācijas ar iepakojuma iepakojumu)
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Pirms pirkšanas varat jautāt pārdevējam jebko.
 

Bmth

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Oke Ok labi, es mēģināšu nelielā paraugā vispirms Sir, būs lieliska biznesa iespēja, kas ir ilgtspējīga, ja paketes piegāde ir veiksmīgi ieradusies.
 

Elinabb

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
May 27, 2024
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Es nezinu, kā push BTC makā nebija maku adresi, lūdzu, palīdziet man
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Izmēģiniet vēlreiz. Es pārbaudīju, viss darbojas pareizi.
 

dombo

Don't buy from me
New Member
Language
🇩🇪
Joined
Jul 25, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Kā nosūtīt adresi pārdevējam?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,408
Solutions
4
Reaction score
966
Points
113
Deals
1
Apsveriet iespēju nosūtīt viņam adresi pamestai mājai pāri ielai vai vecajai laindei2 kvartālus tālāk, vai pasta pārsūtīšanas dienestam, vai vecmāmiņas mājai. ja jūs viņam sniedzat savu adresi, nelietojiet savu vārdu un, Dieva dēļ, nevienam nesaki, ka tā ir jūsu adrese. Neizmantojiet savu vārdu un, ja pastnieks klauvē un vēlas parakstu, sakiet, ka sūtījums nav adresēts jums un ka jūs šo personu nepazīstat un nevarētu pieņemt sūtījumu tās vārdā, jo jūs viņu nepazīstat. ( izplatīta taktika ir policistam pārģērbties par pastnieku un deli er to, un, tiklīdz jūs parakstat, viņi uzliek aproces). Tiesa, risks ir diezgan zems, bet pirmā reize būs pēdējā, ja jūs nepasargāsiet savu identitāti.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
75
Points
28
Deals
9
Es teiktu, ka tas patiešām ir atkarīgs nositaucijas, kurš no šiem veidiem būtu jāizmanto. Piemēram, zāļu pasūtīšanā, manuprāt, esoša adrese, bet neeksistējošs dzīvoklis ir vislabākais, vai vienkārši apspriest ar pārdevēju, kāds piegādes veids viņam ir, un tikmēr nodibināt sakarus ar kurjeriem pilsētā vai kaut kur citur, lai viņiem piezvanītu un paņemtu uz šo adresi.
 

Elinabb

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
May 27, 2024
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Es jau esmu pieļāvis kļūdu, bet tā vairs neatkārtosies
 

93sonnyd

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 8, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Esmu apmaksājis savu pasūtījumu, bet nesaprotu, kā nosūtīt savu adresi šifrētā ziņojumā. Es lejuplādēju atvērto atslēgu saiti, bet esmu ļoti neizpratnē. Es atvainojos par savu nezināšanu... Lūdzu, sniedziet padomu
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,408
Solutions
4
Reaction score
966
Points
113
Deals
1
Vienkārši ierakstiet ziņojumu un noklikšķiniet uz ziņojuma lodziņa pēc atslēgas, un tas jums piedāvās virkni, kas jums jāsaglabā. Būtībā tā ir pgp atslēga, tāda paša veida tehnoloģija. To var atšifrēt tikai cilvēki, kam ir atslēga
 

93sonnyd

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 8, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Paldies par palīdzību, lai es uzrakstu ziņu šeit vai savā atslēgu lietotnē ?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,408
Solutions
4
Reaction score
966
Points
113
Deals
1
Es nosūtīju jums ziņu. Ja pārdevējs ieteica konkrētu lietotni, izmantojiet to, bet šīs vietnes tērzēšana ir tikpat droša kā jebkura cita.
 

93sonnyd

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 8, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Vēlreiz paldies, es to sapratu. Es nebiju sūtījis ziņojumus pārdevējiem DM, tāpēc tāpat kā šajā atbildē nav iespējas sūtīt ar atslēgu.
 
Top