Question Homogēns pulverveida maisījums

Skinny_Pete_

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 22, 2022
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, es gribu sajaukt mdma pulveri un maltodekstrīnu tablešu presēšanai.
Esmu daudz lasījis un uzzināju, ka ir ļoti sarežģīti iegūt absolūti viendabīgu pulvera maisījumu. Es gribu, lai tabletēs būtu precīzs 100 mg mdma daudzums katrā... varbūt var būt neliela atšķirība, teiksim, 5 mg, bet kopumā es gribu, lai tās būtu gandrīz vienādas. Vai kāds ir mēģinājis sajaukt bumbiņu dzirnavās dažas dienas, un vai šī metode labi sajauks pulverus. Es domāju par maltodekstrīna un mdma izšķīdināšanu siltā acetonā, lai iegūtu putraimveida konsistenci, pēc tam dažas minūtes sajaukt blenderī, tad maisījumu ielej seklā plakanā plāksnē un nogaidi, līdz acetons iztvaiko. Vai šī metode nodrošinās labu sajaukšanu?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Sveiki, lai iegūtu viendabīgu pulverveida maisījumu, ir nepieciešams iegūt vienāda lieluma daļiņas.
Abām vielām jābūt ar aptuveni vienādu šķīdību. Neesmu pārliecināts, ka šis veids atrisinās jūsu jautājumu.
 

Skinny_Pete_

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 22, 2022
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, paldies... Vai lodīšu frēzēšana ar stikla vai keramikas barotni, teiksim, 24 stundas, ļaus iegūt mdma un citus neaktīvos ingridientus ar tādu pašu daļiņu izmēru ? Vai pēc malšanas ir nepieciešama papildu sajaukšana?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Man ir grūti atbildēt, jo man ar tām nav pieredzes. Pieņemu, ka acīmredzot ir nepieciešama papildu sajaukšana.
 
Top