Question Kā es varu atmest metamfetamīna lietošanu?

Douda

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2023
Messages
31
Reaction score
21
Points
8
Es beidzot esmu sapratis, ka esmu atkarīgs no metamfetamīna. Es varu iztikt 2 nedēļas ilgāk bez metamfetamīna smēķēšanas, bet, tiklīdz es atkal iedzeru 1 devu, tā atkal atgriežos uz sākumlaika.

Es smēķēju katru dienu, galu galā zaudēju darbu, tagad man ir jauns darbs, tāpēc es mācījos no savām pagātnes kļūdām, šajās dienās es smēķēju apmēram reizi vai divas nedēļā, ziniet, tikai tāpēc, lai tiktu galā ar spiedienu darbā.

Vakar vakarā es paskatījos spogulī un ieraudzīju, ka mani zobi sāk brūnēt, un es nodomāju, ka, ja mani zobi sāk bojāties, tad kā, pie velna, izskatās mans ķermenis no iekšpuses??

Vai ir kāds padoms, kā sākt pilnībā atteikties no narkotikām?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Mums forumā ir psihiatrs kaitējuma mazināšanas tēmā. Es tiešām iesaku to tur publicēt un redzēt, vai dakteris var sniegt jums padomu. Lūdzu, izmantojiet šo resursu. Tas ir tas, kam viņi ir šeit
 

mantax

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 31, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
vienkārši sāciet tīrīt zobus vismaz 3 reizes dienā, tie nekļūs brūni, un zobu pastai sākumā pievienojiet dzeramo sodu, vienkārši sāciet rūpēties par sevi, vitamīni, minerālvielas, higiēna, nedaudz kosmētikas, un jūs izskatīsieties normāli.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Labdien, lūdzu, kopīgajās sadaļās lietojiet angļu valodu.
 

mantax

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 31, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Atvainojos, tas ir automātiskās tulkošanas dēļ pārlūkprogrammā Chrome, un es jau esmu pazudis
 

mantax

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 31, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
vienkārši sāciet tīrīt zobus vismaz 3 reizes dienā, tie nekļūs brūni, un sāciet, pievienojot pastai dzeramo sodu, vienkārši sāciet rūpēties par sevi, vitamīni, minerālvielas, higiēna, nedaudz kosmētikas, un jūs izskatīsieties normāli. tā tam bija jābūt.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
vienkārši sāciet tīrīt zobus vismaz 3 reizes dienā, tie nekļūs brūni, un sāciet, pievienojot pastai dzeramo sodu, vienkārši sāciet rūpēties par sevi, vitamīni, minerālvielas, higiēna, nedaudz kosmētikas, un jūs izskatīsieties normāli.
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Vissvarīgākais, atsakoties no jebkuras narkotikas, ir tas, ka jūs neiznākat no savas dzīves telpas. Pārtrauciet visus, kam ir saskare ar konkrētu narkotiku vai faktiski ar katru narkotiku. Nepiedalieties kompānijā, kur tiks lietotas vai pat pieminētas narkotikas. Jums ir jābūt vienatnē vai kopā ar kādu, kam nav saskares ar to. Un atcerieties, ka tas viss ir smadzenēs, jums nav jālieto jebkāda veida narkotikas, lai būtu laimīgi. Ļaujiet smadzenēm atgūties. Veiksmi, es ticu jums.
 
Top