Kā es varu piekļūt RC sadaļai?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Lai iegūtu piekļuvi, jums jābūt aktīvam foruma dalībniekam. RC sadaļā mēs publicējam vērtīgākos darbus. Piemēram, legāla kanabinoīda sintēze (WoW!).
Aktīvākajiem foruma lietotājiem būs tiesības izdot uzaicinājumu kādam citam.
Pieteikumus ielūguma saņemšanai rakstiet šeit.
 
Last edited by a moderator:

TheDiscoking

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Vai joprojām ir iespējams piekļūt RC sadaļai, piedaloties un sniedzot ieguldījumu fourms/grupās? Man nav lielu zināšanu ķīmijā, bet es zinu daudz par zālēm un nedaudz par farmakoloģiju.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Jā, tas vienmēr ir būtiski. Piekļuve šai sadaļai ir apmēram 20 cilvēkiem, un tikai 2 vai 3 cilvēki ir šo piekļuvi nopirkuši.
 

Bigskin7

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 19, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Hei, cerams, ka tuvākajā laikā man izdosies saņemt uzaicinājumu uz rc sadaļu. Es ceru, ka drīzumā varēsim šeit sniegt plašāku ieguldījumu par sintētiskajiem noīdiem
 

TheDiscoking

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Esmu jau daudz ko iemācījusies, un man šķiet, ka ķīmija ir pārsteidzoša. Esmu jauna ķīmijā, izņemot vidusskolas klasi, tāpēc esmu skatījusies you tube.
 

Bigskin

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 27, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Tas ir sava veida repost šeit, nevaru piekļūt savam vecajam kontam. Mani ļoti interesē pievienoties rc sadaļai. Man ir daudzu gadu pieredze kanabinoīdu un citu rc vairumtirdzniecības piegādē, es meklēju jaunus reaģentu avotus un jaunas sintēzes metodes un ceru, ka varēšu dot savu ieguldījumu šajā apbrīnojamajā kopienā.
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Laba pēcpusdiena,
Vēlos pieteikties RC sekcijai.
Esmu veicis daudz dažādu sintēžu, arī sintēzes no RC, piemēram, 3cmc.
Es dalos ar zināšanām, palīdzu cilvēkiem ar viņu sintezatoriem un esmu aktīvs šeit.
 

c69c

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 3, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Es zinu, ka esmu jauns un īsti nepublicēju, ja vien man nav kaut kas svarīgs sakāms. Man ir bijusi vidusskolas ķīmijas vidusskola, bet esmu diezgan daudz pašmācības un nepārtraukti mācos. Esmu darījis daudzus rp / i un dd labi, un tagad es mācos, cik daudz citu veidu ir iespējams. im lūdzot uzņemšanu r / c, lai turpinātu savu mācīšanos, ja tas ir atļauts, un ill iegūt aktīvāku, kā es iegūt vairāk ērti šeit. Plz&tyvm
 

Charlenedelarosa

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Ill būt tik godīgs im burtiski nepieciešams reāls godīgs avots spēcīgākajiem kanabinoīdiem iespējams nosūtīt uk...
Es neesmu viszinošākais šajā jomā, bet es ļoti vēlos mācīties..
paldies iepriekš
 

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Kopš attiecību ar jums sākuma mani ļoti interesē piekļuve rc sadaļai. Lūdzu jūsu atļauju tai piekļūt. Līdz šim esmu guvis daudz zināšanu no šī foruma. Es ļoti vēlējos tās paplašināt. Kamēr šis forums ir aktīvs labprāt būtu šeit biedrs
 

orgasmatron

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 2, 2022
Messages
25
Reaction score
14
Points
3
jā, ja es varu saņemt padomu, cik bieži ir jāpublicē, lai būtu tiesības uz piekļuvi ( vai tas attiecas uz kvalitāti? ).
Vai maksājums ir veids, kā iegūt piekļuvi bez darba, vai tas ir nepieciešams, bet nepietiekams? Man liekas, ka pirmais variants ir tāds.
Paldies
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666

Svarīgs ir nevis publikāciju biežums, bet gan kvalitāte. Jā, maksājums nodrošina tūlītēju piekļuvi uz visiem laikiem.
 

Beeber

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 17, 2022
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Vai es varu piedalīties? Es vēlos pievienoties RC
Liels paldies par jūsu lielisko platformu un zināšanām.
 

bigusdickus

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 13, 2022
Messages
9
Reaction score
13
Points
3
RC mani zēni! Lūdzu! Neuztraucieties, es neesmu šeit, lai zagtu "receptes" (lol), mani interesē zinātne par jauniem psihoaktīvo savienojumu sintēzes ceļiem. Es esmu tik foršs! Patiesi!

.... kāpēc man būtu jāmaksā, ja es varu dot savu ieguldījumu ? Vai tas nav vērtīgāk?
 
Top