Kā es varu piekļūt RC sadaļai?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Lai iegūtu piekļuvi, jums jābūt aktīvam foruma dalībniekam. RC sadaļā mēs publicējam vērtīgākos darbus. Piemēram, legāla kanabinoīda sintēze (WoW!).
Aktīvākajiem foruma lietotājiem būs tiesības izdot uzaicinājumu kādam citam.
Pieteikumus ielūguma saņemšanai rakstiet šeit.
 
Last edited by a moderator:

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
Es varu apstiprināt, ka viņiem ir sintēze kanabinoīdiem, kas nav uz indola bāzes, kas padarītu tos likumīgus Vācijā, Šveicē, kur ir pret vielām vērsti grupas likumi - potenciāli likumīgi jebkurā valstī ar "pret vielām vērstu likumu", tātad šie kanabinoīdi, iespējams, ir likumīgi visā pasaulē.
 

Field7

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 16, 2023
Messages
19
Reaction score
20
Points
3
Nē. ASV Likumā par zāļu analogu kontroli (1986?) teikts, ka, ja tas staigā kā pīle, runā kā pīle, ir pīles izomērs, ir pīles esteris, ir pasludināts par kādu no tiem, vai tiek attēlots kā tāds, kam ir līdzīga iedarbība... tad tas ir pīle. Nelegāla pīle. Tas nozīmē, ka, tikai sakot kaut ko līdzīgu "šis ir kanabinoīds, un tas jūs uzpirdzinās", viela kļūst nelegāla. Analogu likumi ir tik plaši un atvērti interpretācijai (vai ļaunprātīgai izmantošanai), ka ir ķīmiskas vielas, par kurām vēl nav domāts, bet kuras jau tehniski ir nelikumīgas saskaņā ar šiem likumiem. Bez ASV ir arī citas valstis, kurās ir analogu likumi.
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Vēlos pieprasīt piekļuvi šai sadaļai. Man ir dziļa zināšanu aka un daudz viedokļu, tāpēc domāju, ka es tur būtu noderīgs. Labi, paldies.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Mani interesē, kā personai tiek piešķirta piekļuve RC sadaļai? Esmu par to domājis, jo pamanīju, ka tā netiek vienkārši piešķirta kā konts.
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Man ir Alpha-PiHP.
Man ir jāsaņem piekļuve RC sadaļai, pirms es esmu sācis ēst sejas.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Vai esmu pietiekami aktīvs, lai iegūtu piekļuvi RC sadaļai?
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Vai es atbilstu RC padomes prasībām? Tur ir lielākā daļa manas pieredzes, un es domāju, ka tur man būtu vairāk ko piedāvāt.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Vēlos saņemt piekļuvi RC sadaļai
 

th3pri3st

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Es labprāt saņemtu piekļuvi RC sadaļai, lai es varētu iegūt vairāk zināšanu par sintētiskajiem kanabanoīdiem. Es gribētu galu galā kļūt par pārdevēju nelielā mērogā.
 

mynameisunkown

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 7, 2023
Messages
5
Reaction score
6
Points
3
Vēlaties pievienoties, mans kanabinoīdu piegādātājs tika arestēts, aizgāju trušu caurumā, lai atkal saņemtu produktu rokās :)
 

micheldctor

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jan 4, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Labs vakars, es gribētu, lai man būtu piekļuve rc, kopš es atklāju jūs, mana dzīve ir mainījusies... sveicieni
 

Plantguy

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 22, 2023
Messages
14
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, šī vietne ir laba Es esmu bijis uz to uz brīdi un pazaudēju savu veco kontu tas vairs nepastāv Es nekad got apskatīt rc lapu Es ceru, ka saņemt ielūgumu!!!
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
61
Reaction score
43
Points
18
Deals
1
Sveiki. es vēlētos piekļūt rc sadaļai. Gribu dot savu ieguldījumu, kā es varu. Ja nepieciešams, varu arī dot savu ieguldījumu, pievienojot saturu par citiem uzņēmējdarbības aspektiem.
 

opioidman

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 30, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Es vēlētos, lai man būtu piekļuve RC sadaļai, man ir infos par jauniem RC opioīdiem, kas iznāks nākamajā mēnesī . Man ir arī dziļa pieredze opioīdu RC spēlē. Im 40/centrale europe
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Vai man jau ir pieejama piekļuve? Esmu šeit jau kādu laiku un man ir pietiekami daudz pieklājīgu amatu
 
Top