Question Kā palielināt metamfetamīna cietību pēc kristalizācijas

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Lūdzu, palīdziet man uzlabot dažas no manām zināšanām, jo pašlaik nevaru atrast nekādus atbilstošus risinājumus.

Pēc tam, kad es turpināju mēģināt pārkristalizēt D-metamfetamīnu, katru reizi no tā izveidojās balti caurspīdīgi kristāli (gandrīz pilnīgi caurspīdīgi, kā stikls), es lūdzu vietējam ražotājam pārbaudīt manu paraugu un viņš man teica, ka produkta garša atbilst prasībām, bet kristāli ir jāpārkristalizē. Tas ir grūtāk. Kurām sintēzes daļām jāpievērš uzmanība vai kādas metodes var izmantot, lai palielinātu kristālu cietību?

Papildu jautājumi:
Es kristalizēju D-metamfetamīnu. Pēc katras pabeigtas kristalizācijas es izņemu cieto vielu, bet atlikušo šķidrumu paturu un ievietoju ledusskapī, lai tas atkal kristalizētos. Arī šie produkti ir D-metamfetamīns, pareizi, un tie var turpināt kristalizēties. Vai tas ir pareizi, līdz D-metilēviele pilnībā kristalizējas?

Lūdzu, sniedziet padomu, paldies par palīdzību
 

VICE

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
May 12, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Diemžēl lielākā daļa ielas līmeņa D metamfetamīna nav 100% d-mets. Daudzos produktos ir piedevas cietības palielināšanai. Agrāk esam redzējuši msm un nesen jaunas piedevas, kas izturēs pamata testus.
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Tātad būtībā, ja D-metamfetamīna cietības palielināšanai neizmanto piedevas, tā paša cietība būs trausla. Vai tas nav ļoti ciets?
Tā kā man nav instrumenta, ar kuru var pārbaudīt cietību, es nezinu, kāda ir mana produkta cietība.

Ja cietības palielināšanai tiek pievienotas piedevas, kādā procesā man tās jāpievieno un kādas vielas jāpievieno, lai palielinātu cietību?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Tātad jūs gatavojat to no p2p? p2p? p2NP? p2p? p2NP? p2p? p2p? p2NP? p2p? p2NP? p2NP? Tad pusei no tā vajadzētu būt D un pusei L. Ir iespējams racemerizēt L-metu līdz D,L-metam un no tā atkal iegūt D, bet tas ir dārgs vai ilgs projekts. ja jūs izmantojat D-vīnskābi un nepolāru šķīdinātāju, tad jā, kristāliem vajadzētu būt D. Ja kristāli ir dzidri, tas parasti nozīmē, ka tie ir augstas tīrības pakāpes. Pārkristalizēšanas iemesls ir izaudzēt lielākus kristālus, un triks ir lēni atdzesēt un pēc tam atstāt uz ilgu laiku. Šiem milzīgajiem kristāliem ir nepieciešams mēnesis, lai izaugtu.
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Es izgatavoju P2P, izmantojot 5449+fosforskābi, un, izmantojot NaBH4 reducēšanu, izgatavoju metamfetamīnu, un pēc tam, lai atdalītu L un D brīvās bāzes, izmantoju L-vīnskābi.
 
View previous replies…

door

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Kā jūs atdalāt ar l vīnskābi can u explain please
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Jums jāizlemj, kuru vīnskābi vēlaties izmantot atdalīšanai, L un D. Pēc dažādām vīnskābes atdalīšanas cietā un svešķermeņu daļas ir atšķirīgi analogi.
 

door

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Es domāju, ka l vīnskābes
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Ja jūs izmantojat L vīnskābi (87-69-4), pēc sajaukšanas cietā viela ir L- un L-vīnskābe. Uz vienu dienu ielieciet visu bļodu ledusskapī, izņemiet to, pievienojiet nedaudz metanola un samaisiet, izmantojiet filtru piltuvi, lai atdalītu cieto vielu no metanola. D-metilbāzi var iegūt, šķidrumu pievienojot nātrija hidroksīda šķīdumam.
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Pārkristalizēšanai izmantojiet tīru ūdeni, neizmantojiet nekādus ķīmiskos reaģentus un šķīdumu uzglabājiet stabilā temperatūrā, ne augstākā par 25 grādiem. Lai palēninātu iztvaikošanu, šķīdumu novieto hermētiski noslēgtā stāvoklī, kas pārsniedz 95 %. Izvairīties no gaismas.
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Vai, izmantojot ūdeni kā šķīdinātāju, nav nepieciešams paaugstināt ūdens temperatūru un palielināt piesātinājuma koncentrāciju? Ūdens iztvaicēšanas dabiskais veids, ja pārkristalizējamais daudzums vienā reizē ir 2 ~ 3 kilogrami, cik ilgā laikā tiks pabeigta iztvaicēšana?
 
View previous replies…

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Tas ir atkarīgs no tā, cik liels kristāls jums ir nepieciešams. Pēc tam, kad metila šķīdums ir termiski piesātināts, pievieno 1%-2% ūdens. Cietības atslēga slēpjas iztvaikošanas ātrumā un tajā, vai notiek vibrācija. Jo lēnāka, jo klusāka. Jo ilgāk, jo lielāks ir kristāls, jo cietāks tas ir. Ieteicams izmantot atlikušo šķīdumu 5-7 dienas nākamajai pārkristalizācijai.
 

door

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Kāds būs labākais veids, kā to palēnināt
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Zema temperatūra un blīvēšana
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Labi, tuvākajā laikā mēģināšu pārkristalizāciju un karstumā piesātinātu metila ūdens šķīdumu pilnīgai noslēgšanai, lai redzētu, vai tas var būt stabilāks un cietāks pārkristalizācijā.
 

door

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Vai jūs nevarētu sīkāk izskaidrot blīvējumu ? Vai jūs domājat par hermētiskumu?
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Nākamreiz, kad veiksim kristalizāciju, es ierakstīšu savu kristalizēšanas video. Domāju, ka video izmantošanas veids padarīs to saprotamāku ikvienam.
 

InnocentBystander23

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 14, 2023
Messages
23
Reaction score
10
Points
3
Mani interesē jūsu videomateriāls par rekristalizāciju. Informējiet mani, kad tas man būtu pieejams, lūdzu un paldies.
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Es gatavojos, bet mans aprīkojums ir ļoti primitīvs. Varbūt video ir tikai fragmenti. Vai esat veiksmīgi ražojis D-METH?
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
Ja vēlaties saņemt atbilstošas atbildes, jums ir jāsniedz vismaz svarīgākā informācija.
Kas tas varētu būt šajā gadījumā? hmmm... Es pieņemu... ka tas ir ņurdošs SĀĻU FORMA!
Tad par kādu anjonu jūs runājat? Tartrāts, bitartrāts, hidrohlorīds, varbūt kāds eksotisks pikrāts?
Es neredzu nekādu pavedienu.
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Es galvenokārt vēlos uzzināt jūsu veiktos pārkristalizēšanas posmus un to, kā palielināt gala produkta cietību (jo mana produkta cietība nav ļoti laba).
 
Top