Kā pārnest apaļā uz A eļļu ?

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Ja es gatavoju A-eļļu no P2NP pa Al/Hg ceļu, kas man jādara pēc NaOH pievienošanas, lai atbrīvotu brīvbāzi, lai iegūtu ļoti tīru A-eļļu? Kā es varu uzglabāt A-eļļu? Manuprāt, tas ir ļoti nestabils produkts.
 

pantona123

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 25, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
Vispirms liels paldies par atbildi.
Esmu sameklējusi gandrīz visu, un es īsti neatradu, kur man ir jāpārtrauc, ka man ir brīvā bāze/eļļa, ko var pārvērst, pievienojot tikai sērskābi (veids, ko es zinu, ir 1L A-OIL+2L metanola + 330-400ml sērskābes (atkarīgs no eļļas kvalitātes).
##############################################################################
Es redzēju video ar Al/Hg metodi, vai solis zemāk ir brīvā bāze, kas man vajadzīga (virsējais slānis)?
5:16-6:13 - Sārmošana. Reakcija notiek, izdaloties siltumam. Nepārreaģējušā alumīnija atliekas papildus nonāk reakcijā ar sārmu un silda maisījumu, kā arī rada blakusproduktus.
Atstājot maisījumu pēc sārmošanas atpūsties, 30 minūšu laikā notiek sadalīšanās redzamos slāņos. Augšējā slāņa pH jābūt 11-12.
#########################################################################
Katrā ziņā es lasīju, ka eksotermiskā reakcija nebūtu spējīga tikt galā ar tik lieliem daudzumiem (10-100 litru).
ir arī tēma par bmk pārvēršanu bmk brīvā bāzē, bet tā nav amfetamīna brīvā bāze, vai ne?

liels paldies par atbildi, es nevaru būt pietiekami pateicīgs.
ar laba vēlējumiem
pantona
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Vai jūs domājat 10-100 l reakcijas masu? Eksotermiska reakcija rada pārāk daudz siltuma, ja tās masa ir lielāka par 100 g p2np slodzes.
pareizi, tā ir atšķirīga viela
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Domāju, ka uzglabāšanai būtu lietderīgi vispirms sālīt amfetamīnu un pēc vajadzības pārvērst brīvā bāzē? Galu galā sāls ir stabila. Ja vēlaties attīrīt frībāzi, vai nebūtu saprātīga tvaika destilācija? Vai vakuumdestilācija? Vai vienkārši skābes/bāzes ekstrakcija - pārvērst par sāli, pārkristalizēt un pēc tam (kāda iemesla dēļ) atkal bazificēt līdz brīvbāzei.

Es tiešām nezinu, kāpēc gribētu apstāties pie brīvo bāzi saturošas vielas un nesālīt produktu. Sāls ir stabila, to var vieglāk pārkristalizēt un attīrīt bez sadalīšanās riska.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Nu, ja jūs noteikti vēlaties amfetamīna brīvbāzi, vienkārši nepievienojiet skābi. Bet frībāze ir delikāta un sadalīsies vieglāk nekā sāls, tāpēc es tiešām nesaprotu, kāpēc tā ir vēlamāka par galīgo sālīto produktu.
Atvainojiet, es nonāku strupceļā. Man nav ne pieredzes, ne zināšanu ķīmijā šādā mērogā. Tas pārsniedz gan manas zināšanas, gan interesi. Cerams, ka šīs vietnes eksperti spēs jums palīdzēt!
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Jā, bet liela daļa cilvēku šeit ražo tikai A-Eļļu, un šo eļļu pārdod visur tirgotājiem, un viņi no tās taisa f... pastas. Nav ne jausmas, kuram dumpiniekam radās tāda ideja. Bet es gribētu zināt, kas man jādara, lai iegūtu ļoti tīru frībāzi.

Vienkārši, lai es zinu, ko šie cilvēki nedara, jo viņiem vienkārši vienalga, kādi netīrumi ir produktā plus sadalīšanās, kurai ir pakļauta freebase, ko lietotāji velk degunā. Es labi varu iedomāties, ka eļļu ir vieglāk kontrabandas ceļā ievest.

Destilējot ar tvaiku vai vakuumdestilācijai vajadzētu radīt lielus iznākuma zudumus, un temperatūra nedrīkstētu pārsniegt 60 °C.
Vēl viena A/B ekstrakcija, iespējams, būtu vislabākais risinājums, lai iegūtu tīru frībāzi.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Atvainojiet, es biju nedaudz noguris, kad mēģināju atbildēt uz jūsu jautājumiem. Mēģināsim vēlreiz.

1. Atbilde par reakcijas mērogu tomēr joprojām ir spēkā. Man nav nekādas pieredzes liela mēroga zāļu ķīmijā, tāpēc es nevaru jums palīdzēt.

Jā! Tieši tā. Reakcijas šķīdumu sajaucot ar bāzi, rodas amfetamīna frībāze (A-eļļa). Tā peld šķīduma virspusē, un to var atdalīt.
Taču ņemiet vērā, ka šajā slānī ir arī dažādi piemaisījumi un blakusprodukti. Parasti pēc atdalīšanas to apstrādā ar skābi, lai iegūtu amfetamīna sāli. Sāls ir daudz izturīgāka nekā eļļainā brīvā bāze un nesadalās no uzglabāšanas. Turklāt, kad sāls ir iegūta, to var pārkristalizēt (izšķīdināt sakarsētā šķīdinātājā un pēc tam atdzesēt, iegūstot jaunus, tīrākus sāls kristālus. Liela daļa vai visi piemaisījumi paliek šķidrumā), lai to attīrītu.

Ja kāds vēlas, pēc attīrīšanas sāli var atkārtoti pārvērst brīvbāzes eļļā, vienkārši izšķīdinot to minimālā ūdens daudzumā un pēc tam pievienojot nātrija hidroksīdu, lai pH atkal būtu aptuveni 11. Atkal izveidosies virskārta no brīvās bāzes. Šoreiz eļļa būs tīra. Bet ne uz ilgu laiku. Laika gaitā tā lēnām sadalīsies smirdīgos un, iespējams, toksiskos blakusproduktos, kas, atkal pievienojot sērskābi, nonāks pastveida galaproduktā. Tie ir tikai papildu soļi, un es patiešām nesaprotu, kāpēc kāds gribētu ražot A-eļļu, nevis amfetamīna sulfāta sāli.
 

pantona123

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 25, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
Es pēdējās dienās daudz pētīju un sapratu, ka neesmu meklējusi pareizo vielu. Man šķiet, ka es meklēju bmk freebase,to, ko var nopirkt darknetā, lai ražotu "ātruma pastu". bet es domāju, ka tāpēc neviens nezina, kas ir īstais ātrums, jo tā nav īsta amfetamīna eļļa.

tas tāpēc, ka a-eļļa ir mor pārdodams nekā normāls ātrums un vairumā gadījumu cilvēki nebūs maksāt savu darbu.

Es jums ļoti pateicos par jūsu laiku un atbildēm, tas palīdzēja man saprast, ka tas nav tas, ko es meklēju, un tas liek man mazliet ziņkārīgs, lai ražotu sev ar šo metodi, jo es nezinu reālu ātrumu vai nu.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Nu, amfetamīna brīvā bāze (A-eļļa) arī ir amfetamīns, tikai citā formā, nevis sāls formā. Jūs pārvēršat amfetamīnu tā sāls formā, pievienojot frībāzei skābi. Pievienojot sērskābi, iegūst amfetamīna sulfātu. Ja pievieno fosforskābi, iegūst amfetamīna fosfātu. Pēc tam sāli pārkristalizē, lai to attīrītu, un tad tīro sāli žāvē, lai iegūtu smalku, sausu tīra amfetamīna pulveri.

"Ātruma pasta" ir slikti definēta viela, ko es vienmēr esmu sapratis kā mitru amfetamīna sāli. Prasmīgs ķīmiķis iztvaicē šķīdinātājus pēc sāls izveidošanas. Ja tos atstāj, lielāko daļu masas veidos šķīdinātāji, nevis amfetamīns. Tas var būt arī slapjš no brīvās bāzes eļļas, kas nav pārveidota par sāli. Tā laika gaitā sadalīsies un sāls sastāvā paliks tikai piemaisījumi. Tātad būtībā tas ir tikai netīrāks amfetamīna paveids. Cilvēki var domāt, ka tā ir tīrāka un "neapstrādātāka" amfetamīna forma, taču tas vienkārši nav pareizi. Tas ir tikai netīrs, slapjš produkts, ko radījuši slikti ķīmiķi.
 

pantona123

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 25, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
Es jums pilnīgi piekrītu, bet lielākā daļa cilvēku pat nav ķīmiķi es pazīstu daudz cilvēku, kuri to dara kā aprakstīti, un tie pat nezina, kas ir ph skala, un tas ir ļoti skumji, jo viņi lēnām, bet noteikti indē cilvēkus. Un, ja cilvēkiem dod "tīrāko" amfetamīnu, ko viņi jebkad ir saņēmuši, viņi saka, ka tas ir sūdi, jo nejūt blakusproduktu iedarbību.

Tātad, ja jūs saņemat freebase pa p2np ceļu, jūs varat izkristalizēt amfetamīnu tāpat kā ar publisko "a-oil"?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Mister, A-eļļa nav nekas tāds kā amfetamīna brīvā bāze, bet šī A-eļļa nav ļoti stabila un
tā sadalās un piesārņojas, freebāzi jeb A-eļļu nedrīkst uzglabāt vai vest pāri robežai pudelēs, jo tad tā ir tikai netīra freebāze, kas pirms pārdošanas vairs netiek attīrīta.
Frībāze nekavējoties jāpārstrādā sulfātfosfātā vai hlorīdā.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Es daudzus gadus pērku no apaan izgatavotu A-eļļu no viena un tā paša avota, tā vienmēr bija vienādas kvalitātes.
ir daudz drošāk nosūtīt A-eļļu nekā galaproduktu. Visos šajos gados nekas nav gājis greizi.
Un to var ļoti ilgi uzglabāt stikla pudelēs, vakuumā 2 gadus bez problēmām.
Bet šodien tas ir vēsture, jo apaan vairs nav.
un tagad tie ir radīti no dažādiem produktiem, un jā, tas padara to šodien nestabilo.
 
Last edited:

pantona123

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 25, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
dārgais penijs,
es jums pilnīgi piekrītu, bet realitāte nav tāda, kā teica sauls.
a-eļļa ir labāka transportam, un piegādātāji uz ielas negribēs pirkt gatavu produktu. viņi grib a-eļļu paši ražot, jo var to iestiept ar kādu sūdu, lai vairāk nopelnītu.
līdz šim visi ražoja amfetamīnu no eļļas, kas radīta no
un es ar to nodarbojos ilgu laiku, un es zinu, ka tā ir ļoti stabila, vai jūs kādreiz esat pirkuši eļļu no darknet?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Viens un tas pats produkts, bet abiem atšķirīgas materiālu īpašības, interesanti, nezināju, ka kaut kas tāds ir iespējams... Literatūrā ir rakstīts arī kaut kas cits, ka produkts ir stabils tikai tad, ja tas tiek pareizi uzglabāts -20 °C temperatūrā. -->avots

Jā, protams, es saskatu kontrabandas priekšrocības, jo Nafta, mazāk vietas, mazāks svars un var pārlikt vainu uz pircēju, ja beigās prece nekļūst laba, jo viņam pašam par to ir jāatbild.
Un nē, es neesmu pircis nevienu naftu darknetā, kādēļ? Bet es varu apgalvot, jo esmu jau iztīrījis pietiekami daudz lietu, kas bija izgatavotas no šīs eļļas, un tur vienmēr bez pagarinātāja, sintēzes netīrumi ar lietām un tiešām daudz, pretīgi.
Ir divas iespējas, vai nu eļļa tiešām netiek pārdota tīra, tā nav pareizi apstrādāta un attīrīta, vai arī transportēšanas un nepareizas uzglabāšanas laikā eļļa tik ļoti sadalījās. Abas iespējas, protams, var arī sastapties. Vai arī jūs šaubāties, ka eļļai ir dažādas tīrības pakāpes?
 

chefkoch

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 4, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Jāsaka, ka šeit ir daži ceļa eksperti, kas mani patiešām smīdina, un citi, kas patiesībā ir, bet kaut ko tādu nekomentē...

"es gribu izgatavot a-eļļu no apaana, bet tikai ar dažiem soļiem, jo es sagaidu, ka tas nav sarežģīts darbs" ...

APAAN tur ir pietiekami, tāpat kā instrukcijas, kā to pārvērst, es domāju, ka pavediena autors no sava kilograma apaan nekad netaisīs ne gramu amfetamīna....

a-eļļa , b-eļļa , smieklīgi , es studēju ķīmiju , nekad neko tādu neesmu ne lasījis , ne dzirdējis ... amfetamīna bāze ir "A"-eļļa vai A-bāze ... un to var kristalizēt ar nogulsnēm ( sulfāts , fosfāts , hidrohlorīds ) , atkarībā.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Kā šī pavediena pirmajā lappusē ir minēts, "A-eļļa" un "B-eļļa" ir ielas nosaukumi, tāpēc kā ķīmijas studijas jūs zināsiet tikai nosaukumus, kad jums ir kontakti ar tirgotājiem, kas to pārdod, daudzi cilvēki nezina, kā tur lietas tiek ražotas.
Btw, es nekad iepriekš neesmu dzirdējis "B-eļļu", tāpēc nezinu, kas tā ir.
A-oil ir amfetamīna brīvā bāze vai amfetamīna bāze, ļoti populāri to pārdod dīleriem, kas no tā taisa pretīgu ātruma pastu, un tāpēc šīs ātruma pastas lietotāji domā, ka tas ir tas lielākais, jo dīleru muļķīgās runas un daudz kofeīna "kickam".
Bet šie muļķīgie bērni nezina, kādus netīrus sūdus viņi lieto. Es esmu liels tīru produktu atbalstītājs tirgū, mums ir vajadzīga revolūcija kā ar MDMA 2000. gadā. Mūsu narkotikās vairs nekādu sūdu! Nesiet labas lietas vai ēdiet paši. Mums vajag daudz apgaismības, kas ir labs ātrums un kas ir netīrs sūds no A eļļas, lielākā daļa cilvēku to nezina.
 

chefkoch

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 4, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
"B-eļļa" arī es tiešām absolūti nekad neesmu dzirdējis, a-eļļa joprojām ir jēga kaut kur..... Dīleri arī koncentrējas uz peļņas optimizāciju, viņu veselība, viņiem parasti nespēlē nekādu lomu... Jā, tas ir netīrumi.

No tīri tehniskā viedokļa raugoties, nav grūti amfetamīna bāzi sagriezt, pirms nodot to dīlerim, kurš domā, ka viņam ir tīrs produkts.
 

chefkoch

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 4, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
HgCl² būtu labāk, bet arī nitrāts ir labs...


Alumīnija amalgamas izgatavošanai var izmantot pat elementāro dzīvsudrabu, ne tikai tā sāļus.
Šim nolūkam ūdens pH ir jāpadara skābs, 4-5 ar HCL, tad tas darbojas arī ar šķidro dzīvsudrabu, bet var aizņemt nedaudz ilgāku laiku.
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
B-oil ir ielas valodas vārds BMK
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
No B-eļļas uz A-eļļu viņi vienkārši pievieno skudrskābi 85 %.
un no A-eļļas līdz galaproduktam ( ātrā pasta ) viņi vienkārši pievieno (metanolu) un sērskābi 96%.
 
Top