Man ir vajadzīga palīdzība ar manu pirmo MDMA sintēzi. LŪDZU

togeter

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Sveiki,
Arī es savu pirmo mdma apguvu, izmantojot nabh4,
pēc destilētas mdma brīvās bāzes 160c temperatūrā (mans vakuuma avots ir diezgan vājš), tad es ieguvu dzidru bezkrāsainu eļļu?
btw es mēģinu gāzes hcl un ieguvu kristālu, kas izskatās ļoti skaidrs (balts crytsal)!
Pēc testa rezultāts 200mg ar savu recrytalbut im justies efekts ir vājš.
Tāpēc tagad es nezinu, kāds process ir kļūda. Vai kāds var man apstiprināt, ka mdma freebase bezkrāsaina krāsa ir pareiza? vai arī es varu sabojāt freebase pie 160c disilation?
Vai ir kāda iespēja, ka es atstāju metilamīna frībāzi mdma frībāzē, tad tā reaģē ar hcl, veidojot metilamīnu.hcl, kas ir manā produktā? vai pēc destilācijas metilamīns nav palicis, pareizi?
Vai man vēlreiz ar kaut ko jāmazgā mdma frībāze, lai to notīrītu?
Lūdzu, sniedziet man palīdzību.
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Mdma fb jābūt bezkrāsainai, un, karsējot līdz 160c, nav iespējams bojāt mdma molekulu.
Es nedomāju, ka jums mdma ir metilamīns, es drīzāk ticētu pmk) Jebkurā gadījumā metilamīnam ir specifiska smarža, kas jūs nesajauks. Tā nav anīsa smarža, tā ir "sapuvušas zivs" smarža.
Vai jūsu mdma hcl maina krāsu (kļūst brūns/ melns, kad tiek karsēts - karstuma avotā atrodas ilgāk par 1 stundu? Jūs varat uzkarsēt mdma hcl + ūdeni proporcijās 1:1 uz siltuma avota kolbā un turēt to 1 stundu, lai redzētu, kas notiek. Kolbai jābūt atvērtai!
 
Last edited:
View previous replies…

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Jums ir jāsagatavo NaOH ūdenī, 20% ww ir ok. T. i., tas ir 20 g NaOH + 80 g ūdens.
Sākumā ir jāzina precīzs šo 20 % svars. Piemēram, kopā 20 g.
Tad izšķīdiniet sāli ūdenī un nelielās porcijās pievienojiet 20 % NaOH, līdz PH ir 11.
Tagad jūs varat noskaidrot, cik g 20% WW šķīduma tika patērēts, un aprēķināt sāls molāro svaru.
 

lucas_cash

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 30, 2024
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Vai jūs no paša sākuma izmantojāt pmk eļļu vai pmk pulveri? vai varat ievadīt veiktos soļus, lai mēs varētu redzēt, kur bija kļūdas
 
View previous replies…

togeter

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Es izmantoju pmk vasku! esmu diezgan pārliecināts, ka destilēts mdp2p ir pareizs, jo es jau zinu, kāda ir mdp2p smarža

Im sekojiet šim solim:

Es domāju, ka, iespējams, es kļūdījos.
- Pēc reakcijas pabeigšanas (pabeigt maisīt 2h pēc pievienojot nabh4), tad es sapratu, ka mans reaktors nav pietiekami liels, lai ietvertu visu ūdeni mazgāšanai ("- Pievienojiet ūdeni un turpiniet maisīt 5 min laikā"), tāpēc es vienkārši pievienoju ūdeni ar mazāku tilpumu nekā btcboss metodes daudz ( man bija lieta, ka mazgāšanas ūdens process nav svarīgs).
- Pēc tam es pievienoju dcm, lai iegūtu ekstraktu, bet dcm iegūst dzidru krāsu.
- Es domāju, ka es kaut ko darīju nepareizi, varbūt visu izmetīšu uz kanalizāciju.
- Tad es veicu dažus pētījumus, sapratu, ka fb izšķīst metanolā, un metanols ir sajaucams ar ūdeni, un man var būt nepieciešams pievienot vairāk ūdens, lai fb no metanola izšķīdinātu dcm.
- jā, pēc tam, kad pievienoju vairāk ūdens, dcm apakšā sāk parādīties ar lielāku krāsu, it kā tas satur brīvā bāze.
- Pēc tam es destilēju visu ekstrahēto un ieguvu dzidru eļļu 160c temperatūrā.

* Vai es varu pievienot dcm pirms mazgāšanas ar pietiekami daudz ūdens ir muļķīgi :cry:
* Vai kaut kas var nonākt dcm pirms tā tiek mazgāta ar ūdeni? :cry:
 
Last edited:

lucas_cash

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 30, 2024
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Man šķiet, ka jūs pazaudējāt savu fb mazgāšanas laikā.
Ja jūs pareizi veicāt NaBH4.
Tad jūsu fb eļļa kļūs smaga NaBH4 dēļ. Tāpēc mazgāšanas un dcm pievienošanas laikā jūs redzēsiet, ka jūsu eļļa atdalīsies no ūdens.
Eļļa nokritīs uz dibena, bet netīrais ūdens paliks virs tās. Šādā veidā jūs zināsiet, ka fb ir pagatavots pareizi.

Pēc atdalīšanas eļļu var uzkarsēt līdz 130 °C... jūs sajutīsiet tādu kā kastaņu smaržu. Tad jūs zināsiet, ka fb ir gatavs.
Pēc tam ļaujiet tai atdzist. Var pievienot acetonu, tad HCL, lai izlīdzinātu PH.

Es parasti to ievietoju ledusskapī un ļauju atdzist līdz -30 grādiem. Bet tā ir mana metode.

Es izlasīju, ka jūsu fb smaržo pēc sapuvušām zivīm. Tas ir metanola un metilamīna maisījums. Beigās tavam fb vajadzētu smaržot gandrīz kā nekam citam. Vismaz kaut kāda kastaņu smarža.

Nepievienojot pietiekami daudz ūdens, lai attīrītu fb, kristāli beigās izskatās brūngani. (Ja jums nav lielāka reaktora, varat to darīt pa daļām vai aprēķināt savu maisījumu, pirms pagatavojat no tā lielu porciju, lai tas viss ietilptu reaktorā).
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
kastaņu smarža - tieši tā, brā!!! viegla, skaista kastaņu smarža
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
mdma fb eļļa vienmēr ir smaga. tās blīvums ir tieši 1,1 g uz 1 cm3. tāpēc tā vienmēr paliek zem ūdens, ja ūdenī nav izšķīduši neorganiskie savienojumi (piemēram, NaCl).
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Iespējams, es pareizi nesaprotu visu jūsu tekstu, bet, ja jūs pievienojat nedaudz spirta vai acetona savā sistēmā bāze + dcm + ūdens, tad spirts vai acetons nonāks abos: augšējā ūdens slānī un apakšējā dcm slānī.
Tajā pašā laikā daļa bāzes kopā ar spirtu nonāks augšējā (ūdens) slānī, bet daļa citu ūdenī šķīstošu savienojumu nonāks dcm slānī. Un tā ir katastrofa!!!

Man arī nepatīk dcm, jo, salīdzinot ar citiem līdzīgiem šķīdinātājiem, tam ir diezgan augsta šķīdība ūdenī. DCM nav pareizā izvēle.
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
erm mate, ja ūdenim pievieno dcm, tas vienmēr nokļūst apakšā
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
es teicu, ka dcm ir sajaucams ar ūdeni? es teicu, ka dcm ir maksimāli šķīstošs ūdenī starp citiem nepolāriem šķīdinātājiem. arī dcm savas ķīmiskās un fizikālās struktūras dēļ šķīdina daudzus polārus savienojumus, kas nešķīst citos nepolāros šķīdinātājos, piemēram, ēterī, heksānā, perc utt.
 

togeter

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
@lucas_cash bet es jau veicu vakuumdestilāciju, lai iegūtu frībāzi 160c temperatūrā, vai ir kāda iespēja, ka es joprojām iegūšu metanolu ar metilamīnu savā frībāzē?

Vai kāds var man dot drošu metodi, kā nākamreiz strādāt ar metilamīnu, jo cilvēki saka, ka metilamīns ir ļoti toksisks.
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
@Pororo wasnt replying to u was replying to that dude that said if u do everything right it will go to the bottom witch dcm always will with water
 

lucas_cash

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 30, 2024
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Vai jūs pareizi izlasījāt manu tekstu. Es nekad neesmu teicis, ka jūs visas šīs lietas saliekat kopā uzreiz. Ir starpposmi. arī vai jūs kādreiz esat darījis mdma? Ja nē, tad jūs nesaprotat, par ko šeit tiek runāts. Ja jūs to darījāt. Tad jūs zināt, ka dcm šajā gadījumā nekad netiek izmantots kopā ar acetonu. Un tikai nelielu daudzumu dcm izmanto, lai atdalītu eļļu, kas jums vajadzīga, no pārējā ūdens un visa, kas tajā ir.....
 

lucas_cash

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 30, 2024
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Ja jūs to vakuumdestilējat. Tad jūsu eļļai bija jāpaliek reaktorā, bet pārējai eļļai bija jāiztvaiko vai jānoķer to citā kolbā.

Tātad, ja jūs paņēmāt bezkrāsaino šķidrumu un turpinājāt darbu ar to. Tas nozīmē, ka jūs paņēmāt nepareizo, kurā bija metilamīns. Tāpēc jūs turpinājāt sajust tā smaku, jo fb nekad nav bezkrāsains.

Vai jūs pārvērsāt savu pmk vasku par pmk eļļu?
Dm mani, ja vēlaties.
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
Top