Vai ir kāds iemesls, kāpēc amfetamīniem priekšroka tiek dota sulfātu sāļiem

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
Es zinu, ka koncentrētā sērskābē nav ūdens, tāpēc tas ir ideāli, gatavojot sāli, bet vai tas ir galvenais iemesls, kāpēc vairumā pamācību ir redzams, ka sulfātu sāļi ir labākais veids?

Es beidzot fucking suceeded iegūt amfetamīna freebase un tagad jautājums ir, gāzes to vai acetona/sērskābes ceļš.. ya know?

Kas par to visu?
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Amfetamīna sulfāts nav higroskopisks, kas ir galvenais iemesls. Tiek izgatavots arī amfetamīna monofosfāts, tas ir maigāks darbībā. Acetona sajaukšana ar sērskābi ir ļoti slikta ideja - tas dos papildu piemaisījumus, izmantojiet spirta un sērskābes maisījumu. Fosforskābi var kombinēt ar acetonu.
Hlorūdeņražskābe ļoti ātri pārvērtīsies ūdens peļķē, tā ļoti spēcīgi izvelk ūdeni no gaisa.
 

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
Jā, pastāstiet man to pēc tam, kad es daru tieši to, arī man vajadzēja zināt tbh.

Pirms es kaut ko darīju, es 20 minūtes sēdēju un domāju, ko es varu izmantot kā šķīdinātāju sērskābei, ar ko tā nereaģē... nez kāpēc es nedomāju par spirtu... es domāju, ka es vienkārši atcerējos tā dehidratācijas spēju un domāju, ka tas reaģēs ar spirtu...... Ēteris nedarbojās, tas nešķīda heksānos/heptānā (retrospektīvi - duh). es to pievienoju acetonam, un nekas uzreiz nereaģēja, tomēr es jau iepriekš biju pieļāvusi šo kļūdu, bet šoreiz sākotnēji neredzēju nekādu baltu sūdu, tāpēc es teicu, ka jājebst......

Tas ātri kļuva fucking messy.......

Tātad jūs sakāt, ka sērskābi jālieto izopropilspirtā, vai ne? un iepiliniet to? jo tam ir pilnīga jēga.
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Es sajaucu acetonu ar sērskābi
Tajā nav piemaisījumu, tas ir lielisks produkts
 
View previous replies…

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Sērskābe ir katalizators acetona polikondensācijai un turpmākai polimerizācijai. Jo augstāka ir skābes koncentrācija, jo ātrāka ir reakcija.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Pievienot vairāk
Kad koncentrētas sērskābes vai sālsskābes iedarbībā kondensējas trīs acetona molekulas, veidojas simetrisks trimetilbenzols (mesitilēns).
 

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
nē, viņam ir taisnība, tas ir tāds balts kā stiegrains sūds. nešķiet, ka tas šķīst ūdenī. Ja pietiekami ilgi atstāj sērskābi acetonā lielā koncentrācijā, tā arī kļūst sarkana.... vismaz man tā bija...
 
View previous replies…

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Kad es žāvēju savu amfetamīnu saulē, tas kļuva oranžs vai gandrīz sarkans


Tāpēc es par to pastāstīju G. Pattona kungam, un viņš man teica, ka ultravioleto staru vai skābekļa iedarbības gadījumā tie reaģē un sabojā produktu, tāpēc produkta žāvēšanas laikā turiet tos prom no gaismas un gaisa.
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Arī neatstājiet acetonu ar sērskābi uz ilgu laiku.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Jūsu piemaisījumi, visticamāk, ir reģenerācijas posmā, nevis no skābes ar acetonu.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Reiz kļūdījos, lietojot sērskābi acetonā, un ieguvu smirdīgu dzeltenu pulveri, ko ir ļoti grūti nomazgāt, ar līdzīgām sintēzēm, lietojot skābi alkoholā, problēmu nebija.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Mana pirms aptuveni 10 gadiem kļuva sarkana, bet, šķiet, ka tas nav ietekmējis tās uzvedību vai lietderību.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Ilgu laiku mēģināju iegūt acetona un sērskābes maisījumu sālīšanai, un vienīgais veids, kā novērst mesilātu veidošanos (sarkana krāsa un briesmīga smaka), bija izmantot saldētavas auksto acetonu un skābi, bet pat ar vislielāko piesardzību pēc kāda laika (pāris stundas) tas kļuva sarkans. Mana pieredze apstiprina w2x3f5 teikto, ka sērskābes un IPA maisījums sālīšanai ir daudz labāks.
 

Pervitin

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
27
Reaction score
3
Points
3
Es lasīju, ka A-fosfāts ir biežāk sastopams ASV, jo tam ir zemāks viršanas punkts, tāpēc to var kūpināt. Taču tas ir saistīts ar problēmu, ka tas ir jāuzglabā sausā veidā.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Ir problēma ar fosfātu, ja monofosfātu tas pēc saņemšanas labi žūst, pārējie fosfāti ir sasmalcināti, kurus nevar izžāvēt.
 
View previous replies…

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Vai tās ir aptuveni tādas pašas konsistences kā 85% fosforskābe, izņemot... lipīgas?
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Atkarībā no fosforskābes daudzuma jūs iegūsiet dažāda sastāva sāli. Standarta gadījumā brīvo bāzi atšķaida ar acetonu un pievieno fosforskābi pa pilienam līdz ph 6, acetonā esošā pulvera konsistencei jābūt cietai, nevis kā sasmaržai. jā, 85% fosforskābe ir laba sāls pagatavošanai, ja jūs par to jautājāt.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Nē. kāpēc žāvējot amfetamīna fosfātu IPA ir palicis "sīrups", sākumā domāju, ka tā ir fosforskābe, jo tai ir tāda pati konsistence, bet tā nav skāba. Tagad es domāju, ka tie varētu būt citi sāļi.
 

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
Es arī esmu saņēmis šo sīrupu dažas reizes.... nav ne jausmas, kas tas ir, un es arī to saņemu, izmantojot sērskābi. parasti tas notiek, kad es izmantoju pārāk daudz un nokrītu zem ph 6, bet es nezinu, vai tā varētu būt nejaušība... man neizdevās daudz vairāk reižu, nekā man izdevās, bet man izdevās, es atradu metodi, kas man lieliski darbojas, un tāpēc es vienkārši pie tās turos...
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Man neizdevās iegūt sāli spirtā, es fosfātu gatavoju tikai acetonā, tas tajā labi kristalizējas.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Amfetamīna monofosfāts jāsagatavo titrējot ūdenī, vēlamais ph ir 5 līdz 6. Monofosfātu nevar pagatavot spirtā, jo, pievienojot fosforskābi 75 vai 85 %, nav nozīmes, kā ir, vai spirtā pie spirta bāzes, iestājas brīdis, kad viss Amph pēkšņi pārvēršas par burbuļžāvēju un vairs neuzņem nekādu skābi. Tātad jums ir polifosfātu maisījums. Nav problēmu šo burbuļžumijas masu izžāvēt, un tā bez problēmām izžūst, un to var lietot, un tas nav slikti, bet ne monofosfāts.
Monofosfātam, ko var pagatavot, pievienojot bāzei ūdeni un pēc tam atšķaidītu fosforskābi nepolārā šķīdinātājā un pēc tam sajaucot svēto sūdu no abiem, ir tā priekšrocība, ka tas daudz labāk šķīst ūdenī nekā polifosfāts un arī vairāk nekā sulfāts. Šī augstāka šķīdība nozīmē labāku biopieejamību, un tā ir nedaudz ātrāka nekā citiem sāļiem. Tiek apgalvots, ka to pārspēj tikai karbonāta sāls, bet es nekad neesmu mēģinājis to pagatavot.

Tagad, kad jūs izgatavojat monofosfātu ūdenī, notiek kaut kas tāds, kas jūs vispirms satrauc: Pievienojot fosforskābi, jūs vispirms redzēsiet, ka no šķīduma izkrīt sāls, un tas jūs iepriecinās. Kad pievienosiet vairāk skābes, pēkšņi visa sāls izkūst! - atkal pazudīs! Atšķirībā no sērskābes, kur tas ir slikti, tas ir tieši tas, ko vēlaties ar fosforskābes sāļiem, jo vēlaties, lai tie būtu vislabāk šķīstoši ūdenī. To jūs iegūstat pie ph 5 līdz 6 un pēc ūdens atdalīšanas un iztvaicēšanas.

Sarkano krāsu, kas parādās, pievienojot pārāk daudz skābes, izraisa nevis skābe vai amfetamīns, bet gan piemaisījumi, galvenokārt P2P un viegli bāziski piemaisījumi, kas nonākuši procesā. P2P labi iet cauri tvaika destilācijai un A/B procedūrām, jo tas ir amfotērisks bāzu un skābju klātbūtnē, īpaši ar bāzēm, teiksim, tas pēkšņi kļūst ūdenī šķīstošs daudz lielākā mērā.
Patiešām tīra amfetamīna bāze nemaina krāsu neatkarīgi no pievienotās skābes daudzuma. Nevienā no šeit redzētajiem pēcreakcijas protokoliem netiek iegūta patiešām tīra amfetamīna bāze, tāpēc lasītais par krāsas maiņas (no rozā uz sarkanu) problēmu nav nekāds pārsteigums.
 
View previous replies…

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Acetons darbojas daudz labāk, no tā iznāk labs ciets sāls, bez smērvielām. Es personīgi pārbaudīju 2005. gadā))))
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Attiecībā uz p2p un krāsošanu es atbalstīšu. tas ir taisnība. P2p un tā atvasinājumu piemaisījumi dod krāsu blakusproduktu dēļ, tas attiecas arī uz p2np un p2p sintēzi, amīns pēc frakcionētas destilācijas augstā vakuumā, izmantojot skābes pārpalikumu, nekrāsojas, tīra amīna bāze ir pilnīgi bezkrāsaina un caurspīdīga.
 
Top