Vai ir kāds iemesls, kāpēc amfetamīniem priekšroka tiek dota sulfātu sāļiem

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Es sajaucu acetonu ar sērskābi
Tajā nav piemaisījumu, tas ir lielisks produkts
 
View previous replies…

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
nē, viņam ir taisnība, tas ir tāds balts kā stiegrains sūds. nešķiet, ka tas šķīst ūdenī. Ja pietiekami ilgi atstāj sērskābi acetonā lielā koncentrācijā, tā arī kļūst sarkana.... vismaz man tā bija...
 
View previous replies…

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Ilgu laiku mēģināju iegūt acetona un sērskābes maisījumu sālīšanai, un vienīgais veids, kā novērst mesilātu veidošanos (sarkana krāsa un briesmīga smaka), bija izmantot saldētavas auksto acetonu un skābi, bet pat ar vislielāko piesardzību pēc kāda laika (pāris stundas) tas kļuva sarkans. Mana pieredze apstiprina w2x3f5 teikto, ka sērskābes un IPA maisījums sālīšanai ir daudz labāks.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Amfetamīna monofosfāts jāsagatavo titrējot ūdenī, vēlamais ph ir 5 līdz 6. Monofosfātu nevar pagatavot spirtā, jo, pievienojot fosforskābi 75 vai 85 %, nav nozīmes, kā ir, vai spirtā pie spirta bāzes, iestājas brīdis, kad viss Amph pēkšņi pārvēršas par burbuļžāvēju un vairs neuzņem nekādu skābi. Tātad jums ir polifosfātu maisījums. Nav problēmu šo burbuļžumijas masu izžāvēt, un tā bez problēmām izžūst, un to var lietot, un tas nav slikti, bet ne monofosfāts.
Monofosfātam, ko var pagatavot, pievienojot bāzei ūdeni un pēc tam atšķaidītu fosforskābi nepolārā šķīdinātājā un pēc tam sajaucot svēto sūdu no abiem, ir tā priekšrocība, ka tas daudz labāk šķīst ūdenī nekā polifosfāts un arī vairāk nekā sulfāts. Šī augstāka šķīdība nozīmē labāku biopieejamību, un tā ir nedaudz ātrāka nekā citiem sāļiem. Tiek apgalvots, ka to pārspēj tikai karbonāta sāls, bet es nekad neesmu mēģinājis to pagatavot.

Tagad, kad jūs izgatavojat monofosfātu ūdenī, notiek kaut kas tāds, kas jūs vispirms satrauc: Pievienojot fosforskābi, jūs vispirms redzēsiet, ka no šķīduma izkrīt sāls, un tas jūs iepriecinās. Kad pievienosiet vairāk skābes, pēkšņi visa sāls izkūst! - atkal pazudīs! Atšķirībā no sērskābes, kur tas ir slikti, tas ir tieši tas, ko vēlaties ar fosforskābes sāļiem, jo vēlaties, lai tie būtu vislabāk šķīstoši ūdenī. To jūs iegūstat pie ph 5 līdz 6 un pēc ūdens atdalīšanas un iztvaicēšanas.

Sarkano krāsu, kas parādās, pievienojot pārāk daudz skābes, izraisa nevis skābe vai amfetamīns, bet gan piemaisījumi, galvenokārt P2P un viegli bāziski piemaisījumi, kas nonākuši procesā. P2P labi iet cauri tvaika destilācijai un A/B procedūrām, jo tas ir amfotērisks bāzu un skābju klātbūtnē, īpaši ar bāzēm, teiksim, tas pēkšņi kļūst ūdenī šķīstošs daudz lielākā mērā.
Patiešām tīra amfetamīna bāze nemaina krāsu neatkarīgi no pievienotās skābes daudzuma. Nevienā no šeit redzētajiem pēcreakcijas protokoliem netiek iegūta patiešām tīra amfetamīna bāze, tāpēc lasītais par krāsas maiņas (no rozā uz sarkanu) problēmu nav nekāds pārsteigums.
 
View previous replies…

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Tas ir pretrunā ar Farmācijas ražošanas enciklopēdijā uzskaitīto procedūru, kurā tiek izmantots spirts, bet tas pilnībā atbilst visiem maniem praktiskajiem novērojumiem. Sāls arī IPA arī izzūd no H3PO3 ūdens, kas ir tad, kad es pārtraucu pievienot skābi. Turklāt prieks redzēt, ka jūs joprojām publicējat ziņojumus pēc visiem šiem... gadu desmitiem.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Acetons darbojas daudz labāk, no tā iznāk labs ciets sāls, bez smērvielām. Es personīgi pārbaudīju 2005. gadā))))
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Attiecībā uz p2p un krāsošanu es atbalstīšu. tas ir taisnība. P2p un tā atvasinājumu piemaisījumi dod krāsu blakusproduktu dēļ, tas attiecas arī uz p2np un p2p sintēzi, amīns pēc frakcionētas destilācijas augstā vakuumā, izmantojot skābes pārpalikumu, nekrāsojas, tīra amīna bāze ir pilnīgi bezkrāsaina un caurspīdīga.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Nu iespējams, ka monofosfātu var pagatavot acetonā, es nekad neteicu, ka aprakstītā metode ir vienīgā.
Bet ziņkārības labad, kāpēc "daudz labāk"? Manuprāt, tas ir vislielākais personīgās gaumes jautājums, kurai metodei dod priekšroku.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Viegli pagatavot un izolēt, amīnfosfāti ļoti slikti šķīst acetonā, viegli izžūst.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Jūs jauki paskaidrojat, kāpēc, pievienojot H2PO4 aminoskābēm acetonā, NEDOS monofosfāta sāli. Tā kā teamīns izkritīs kā nešķīstošāks sāls, kas sastāv no fosfātiem, kuri sastāv no vienas ohosforskābes molekulas un vairākām amīna molekulām, šis sāls tālāk nereaģēs neatkarīgi no tā, cik daudz H3PO4 jūs pievienosiet.
Monofosfāts nozīmē tieši vienu amfetamīna molekulu pret vienu fosforskābes molekulu, un to nav iespējams panākt ar jūsu aprakstīto metodi.

Es to vairs neuzsvēršu, tas ir mans pēdējais komentārs par šo jautājumu, man nav ne nervu, ne laika, atvainojiet.

Vislabāk, veiksmes un laimīgas gatavošanas! ;)
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Šo metodi izmantoju 2005. gadā, un tā izrādījās lieliska. tā ir jūsu pašu lieta, vai tā notiks vai nē. Tā ir mana prakse un vairākas laboratorijas. Veiksmi jūsu grūtajā ceļā. Monofosfāti atšķirībā no citiem fosfora un amfetamīna sāļiem ļoti slikti šķīst acetonā.
 

Pervitin

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
27
Reaction score
3
Points
3
Es izlasīju pavedienu un ieņēmumiem, ko jūs teicāt vienkāršos soļos,
Ja man būtu tīra tvaika destilēta amfetamīna bāze, piemēram, 100 ml. Cik daudz šķīdinātāja man vajag un kāda veida?
Acetons nedarbotos, ja es izmantoju H3PO4, un cik daudz fosfātskābes man jāiepilina?

Es negribu, lai kāds izmazgā netīro veļu, bet tas man palīdzētu izprast procesu, ar konkrētu piemēru, paldies.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Ja jūsu mērķis ir to kristalizēt, jūs varat iet un sajaukt to ar acetonu vai metanolu, kur es ieteiktu acetonu, lai pēc tam to pilinātu līdz sāls ar sērskābi.
 

Pervitin

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
27
Reaction score
3
Points
3
Paldies, tātad man ir jāsajauc tīra bāze ar, piemēram, 1:1 sausu acetonu un tad tajā jāpilina mans 85% H3PO4, līdz tas sasniedz PH 5-6? Es nesaprotu @OrgUnikum ierakstu "Monofosfātam, ko var pagatavot, pievienojot bāzei ūdeni un pēc tam atšķaidītu fosforskābi nepolārā šķīdinātājā un pēc tam sajaucot svēto sūdu no abiem, ir tā priekšrocība, ka tas daudz labāk šķīst ūdenī nekā polifosfāts un arī vairāk nekā sulfāts." Kad man jāpievieno ūdens. Es domāju, ka ūdens un A-eļļa ietekmē iznākumu? Un cik daudz ūdens?
 

Mohammed_Lee

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
44
Reaction score
8
Points
8
Sveiki un vispirms liels paldies aktīvajiem šī foruma dalībniekiem. Bez jums es nebūtu nonācis līdz tam, ko esmu sasniedzis!
Mana problēma: man ir pietiekami daudz (vecas) sērskābes tieši vienai partijai. Problēma ir tāda, ka laika gaitā tā ieguva dzeltenu krāsu. Vai es to varu izmantot? (Es nevaru dabūt jaunu sērskābi.)
Bet es dabūju pietiekami daudz fosforskābes @orgUnicum:

"Monofosfātam, ko var pagatavot, pievienojot bāzei ūdeni un pēc tam atšķaidītu fosforskābi nepolārā šķīdinātājā un pēc tam sajaucot svēto sūdu no abiem, ir tā priekšrocība, ka tas daudz labāk šķīst ūdenī nekā polifosfāts un arī vairāk nekā sulfāts."

Vai jūs varat man pateikt maisījuma attiecību Ūdens:bāze un ūdens:phosforskābe? Vai heksāns ir piemērots kā nepolārs šķīdinātājs?

Ar sveicieniem
 

Mohammed_Lee

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
44
Reaction score
8
Points
8
Man ir vēl viens jautājums par manu pirmo pašizgatavoto partiju (propably not) amfetamīna fosfātu un nolēmu to publicēt viņai, nevis atvērt jaunu pavedienu. Es to izgatavoju, izmantojot P2NP HgCl metodi, un viss izskatījās labi. Amalgama; reakcija pēc RM pievienošanas. Vienīgais, ko es darīju nepareizi, bija temperatūras kontrole reducēšanas laikā (man šķiet, ka dažreiz ļāvu tam kļūt pārāk karstam. Bet pēc 24 stundām es ieguvu 2 nhice slāņus, dekantēju augšējo un atdalīju pēdējo gabaliņu ar dalāmo piltuvi.
Īsāk sakot, es galu galā ieguvu 85 g kaut kā (no 10 g P2NP). Ja kādam ir kādas idejas, kas gāja greizi un kā es varu no tā izvairīties, es būšu ļoti priecīgs par atbildi. šobrīd es gatavoju savu otro partiju, kurā amalgamas daļa neizdevās tik labi (pirmo reizi ar koferfegrinderi, kas sabojājās procesa laikā.
Ja kādam ir kāda ideja par manā pēdējā ierakstā uzdotajiem jautājumiem, lūdzu, dodiet man zināt.. Man ir jāpabeidz trešā partija līdz pirmdienas rītam, jo es to reģistrēju analīzei un vēlos vismaz vienu veiksmīgu partiju.

thx iepriekš,
lee
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Jūs saņēmāt neorganisko sāļu maisījumu, tāpēc es neredzu nevienu norādi, ka jūs izmantojāt sārmu, lai iegūtu bāzi bez amīniem. Jūs nezināt, ko darāt, tas ir bīstami.
 

Mohammed_Lee

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
44
Reaction score
8
Points
8
Nē, šim vajadzētu būt tikai īsam kopsavilkumam, jo man bija neliels stress. Es sekoju viedeoguide un pavadīju stundas šajā forumā, lasot ziņu par šo sintēzi. lai būtu accured: Es, protams, bet maisījumu ievietoju vārglāzē, pagaidīju ~20 un tad pievienoju NaOH šķīdumu, līdz sasniedzu ph 11 (vai es iegūtu 2 slāņus bez alkanizācijas?).
Kādas idejas, kas gāja greizi?
 

Mohammed_Lee

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
44
Reaction score
8
Points
8
Vai kādam ir kāda ideja, kura kļūda to varētu būt izraisījusi? kurā sintēzes posmā es kļūdījos?
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Rakstiet detalizēti, ko jūs darījāt, kādus reaģentus izmantojāt, ko novērojāt. kā mēs varam jūs saprast, ja sniedzat nelielu informāciju.
 
Top