• Welcome to the Australian section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, there is nothing we can do to help you.

Cocaine MDMA Methamphetamine Meklējat stabilu piegādātāju uz Austrāliju.

Wiggingthefukoutman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 1, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
meklēju stabilu piegādātāju mdma, kokaīna, metamfetamīna un ekstazī vai 2-cb tabletēm uz Austrāliju Es esmu gatavs lidot uz ārzemēm, lai tiktos aci pret aci, lai izveidotu stabilas biznesa Attiecības.
Es būšu ļoti priecīgs vienoties par ļoti saprātīgu cenu, lai nodrošinātu drošu produkta transportēšanu Esmu arī gatavs izplatīt jebkurai muitai, kas jums var būt vai var iegūt kā pakalpojumu par palīdzību sev un savai komandai.
Ļoti profesionāla nauda vispirms domāšana mēs visi vienkārši vēlamies baudīt dzīvi un būtu daudz labprātāk ilgu vienmērīgu uzņēmējdarbību, tad īss neorganizēts haoss, piemēram, daži aprindās.
lūdzu, sazinieties ar mani, ja jums ir kāda palīdzība, mēs saņemsim kaut ko darbos.
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
Izveidosim 2C-B rūpnīcu Austrālijā!
 

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Vai jums ir Austrālijas darknet tirgus? Vai Jums ir kādi darknet pārdevēji austrālijā? Ja jā - lūdzu, dariet man zināmu PM, kā tos atrast.
 

cylencia

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Nav zināms, ka būtu tikai Austrālijas tirgus, tomēr vietnē Dread ir laba Austrālijas pārdevēju kopiena. arī šeit var atrast dažas lietas, piemēram, bute, dimetokaīnu un tianapentīnu.
 

peaks

See my products
Seller
Language
🇳🇱
Joined
Mar 7, 2024
Messages
26
Reaction score
38
Points
18
Deals
51
joprojām meklējat ??
 

3mmc4cmceuropa

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 12, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
pārsteidzošs domāšanas mans draugs. hmu runāt labāk
 
Top