Question Izgatavojiet zāles no lietām, kas mums ir mājās

noxdiv

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 27, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Es gribētu uzzināt, vai kāds zina kādas narkotikas, ko var pagatavot mājās, izmantojot lietas, kas mums ir mājās, vai lietas, ko varam iegādāties, bet kas ir viegli pieejamas, es zinu, kā dažas lietas, piemēram, kā pagatavot kokaīnu no krekinga, sajaucot to ar medikamentiem un borskābi, un arī lodēšanas šķīdumu pret šļakatām ar acetonu, bet es gribēju uzzināt, vai kāds zina vēl kaut ko, ko es varu pagatavot mājās?
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Tas ir neiespējami, jums ir vajadzīga bāze, no kuras jūs veiksiet zāļu sintēzi, naftolu indols ir lielākās daļas sintētisko kanabinoīdu bāze, jūs varat diezgan viegli sintezēt naftolu indolu, ticiet man, naftolu indols nāk no normāla indola acīmredzot.

Sinteze:

1. Maisot indola (1000 g) šķīdumu CH2Cl2 (15 litri), vienā porcijā pievienoja SnCl4 (2000 ml).
2. Pēc ledus vannas noņemšanas maisījumu 30 min maisīja istabas temperatūrā, pēc tam suspensijai nelielās porcijās pievienoja 1-naftoilhlorīdu (1627 g) un nitrometānu (10 litri).
3. Maisījumu maisīja 2 h istabas temperatūrā.
4. Pēc dzesēšanas ar ledu un ūdeni (20 litri) maisījumu filtrēja, lai atdalītu neorganiskos nogulsnes, un organisko vielu ekstrahēja ar etilacetātu (15 litri).
5. Organisko fāzi žāvēja virs Na2SO4 un koncentrēja pazeminātā spiedienā, lai iegūtu produktu kristāliskas cietvielas veidā.

Viegli 5 soļi.

Es zinu, ka tas nav no mājas materiāliem, jo tas nav iespējams.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Var sajaukt cukuru un raugu ūdenī, ļaut tam raudzēties un destilēt spirtu. Ja vēlaties mājās no lietām izgatavot citas narkotikas, jums mājās ir vajadzīgi narkotiku prekursori.
 
Top