VAIĢĀKO ZĀĻU ražošana un piegāde ar DIREKTĪVU un MAGNITŪRU - Vector Laboratories

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
BEZMAKSAS SAMPLES - LŪDZU IZLASĪT ŠEIT

Mēs Vector Laboratories saprotam, ka uzticība ir kaut kas tāds, kas ir jāiegūst, nekad nepārkāpjot savu vārdu par mūsu produktu kvalitāti. Tāpēc mēs izrādīsim savu pateicību šai fantastiskajai kopienai, uzsākot mūsu uzņēmuma darbības uzsākšanu ar dažu mūsu produktu bezmaksas paraugu dāvināšanu. Mēs vēlamies saviem jaunajiem klientiem sniegt iespēju izbaudīt mūsu nevainojamo klientu apkalpošanu un izcilo klientu apmierinātību, uzsākot šādu produktu dāvināšanu:

AMFETAMĪNA SULFĀTA PASA
(10 izvēlētie klienti saņems pa 5G paraugam)

DEXTRO-METAMFETAMĪNA KRISTĀLI EIROPAS KLIENTIEM
(7 izvēlētie klienti saņems 1G paraugu)

DEXTRO-METAMFETAMĪNA KRISTĀLI ASV KLIENTIEM
(7 izvēlētie klienti saņems 1G paraugu).

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KĀ VARĒTU PIETEIKTIES DĀVANAI?

(Lai varētu pieteikties, Jums ir jāizlasa turpmāk norādītais).


Ir tikai divas vienkāršas prasības, kas jāizpilda, lai saņemtu bezmaksas paraugu. Jums jābūt šī foruma dalībniekam. Ja jūsu profila banerī ir uzraksts "jauns dalībnieks", tad jums nav tiesību saņemt paraugu, jo administrators jūsu atsauksmi par mūsu produktu neuzskatīs par derīgu. Tas ir tāpēc, ka foruma bezmaksas paraugu politikā ir noteikts, ka paraugus var piešķirt tikai foruma "biedriem".

Nākamā prasība, lai saņemtu dāvanu, ir garantija, ka jūs atstāsiet atsauksmi par mūsu produkta izvietošanu tirgus sadaļā un par pavedienu, kuru tagad lasāt. Tāpat es lūgtu klientus neatstāt atsauksmes nekur citur forumā, izņemot tirgus vietu un šo pavedienu (izņēmumus var pieļaut, ja jūs mūs iesakāt citam foruma lietotājam). Lai arī man patīk jūsu atzinība, es nevēlos, lai surogātpasta sūtīšanas dēļ tiktu kaitināta šī foruma administrācija. Ja atsauksme netiks atstāta pēc tam, kad esam jums devuši paraugu, mūsu komanda un citi pārdevēji var neizvēlēties dot jums paraugus vai sadarboties ar jums

Ja atbilstat šīm divām prasībām, apsveicam! Jūs varat saņemt paraugu! Vienkārši komentējiet zemāk šajā tēmā, norādot, kura produkta paraugu vēlaties saņemt (jums ir atļauts tikai viens viena produkta paraugs), un mēs paši jums nosūtīsim DM. Jums nav nepieciešams rakstīt mums pēc komentāra, jo mēs nosūtīsim jums ziņu, lai saņemtu paraugu.
 
View previous replies…

shrekanonymous

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jun 28, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Hei hei. ASV šeit. Vēlos saņemt jūsu dekstrometamfetamīna paraugus. Esmu meklējis patiesi tīru produktu jau kādu laiku, un jūsu izskatās, ka tas varētu būt tas, kas man ir nepieciešams. produkts manā apgabalā pēdējā laikā ir nopietni samazinājies, un, ja šajā pavedienā ir nepieciešams pārskatīt un būt dalībniekam, tad mani ieskaitiet. Es ar nepacietību gaidu, lai darītu biznesu ar jums, puiši, un es ceru, ka drīz dzirdēsim no jums
 

jojoe21

Don't buy from me
New Member
Language
🇩🇪
Joined
Sep 4, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Im interrested par amphvitamin paraugu, lūdzu
 

Fangs

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Mar 26, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Sveiki, vai ir iespēja izmēģināt metožu paraugu?
 

Ricardo10

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇴
Joined
Mar 3, 2024
Messages
11
Reaction score
8
Points
3
joprojām ir pieejami bezmaksas paraugi, jums ir ļoti labas cenas, salīdzinot ar lielāko daļu cilvēku, un produkti izskatās patiešām labi, mani interesē to kvalitāte mani interesē amfetamīns vai D-mets tagad tas ir atkarīgs no tā, kas jums ir pieejams.
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
@Fangs un @Ricardo10

Mums ES vairs nav un D-metha paraugu.

Mums ir pieejami D-metha paraugi ASV un amfetamīna paraugi, kas palikuši ES.
 

Ricardo10

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇴
Joined
Mar 3, 2024
Messages
11
Reaction score
8
Points
3
Vai es varu lietot amfetamīnu? Es esmu no ES
 

tatoo

Don't buy from me
Member
Language
🇪🇸
Joined
Jan 10, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Hola aun es posible recibir una muetra de amphetamina , o de sulfato de amphetamina , soy de europa. si no es posible , como puedo hacer un pedido de sulfaro , por que en opciones de compra no esta. Gracias
Un saludo


Sveiki, vai joprojām ir iespējams saņemt amfetamīna vai amfetamīna sulfāta paraugu, es esmu no Eiropas. Ja tas nav iespējams, kā es varu pasūtīt sulfātu, jo pirkuma opcijās tā nav. Paldies.
Ar sveicieniem
 

rednight1337

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 7, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, Vector. Vai varu izmēģināt jūsu amfetamīna sulfāta pulvera paraugu? Es dzīvoju ASV.

Paldies!
 

rednight1337

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 7, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ak, nerunājot par to. Neņemiet vērā pēdējo ziņu. Es nosūtīju tev DM, Vector.
 

Happymeal13

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Joined
Jan 8, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Labdien, vai man varētu iedot paraugu? :) labākais d-mets? :)
Ja ir palicis, es būtu ļoti priecīgs (Čehija)

Paldies, jauku dienu :)
 

pinchetomas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Vai, ASV klients. Labprāt ņemtu paraugu no jūsu Meth. Paldies
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Visi mūsu Eiropas amfetamīna un D-metamfetamīna paraugi ir beigušies!

ŠEIT PALIKUŠA TIKAI TIKAI 3 ASV-ASV D-metamfetamīna paraugi.

Ja ir interese, komentējiet zemāk, kamēr šie paraugi nav izpārdoti.
 

REseBox212

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 9, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sveiki! Ļoti interesē D met paraugs (ES Ger)! Paldies :)
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Priecājos par jūsu interesi par mūsu produktu! Pašlaik mums vairs nav brīvu paraugu, bet mēs labprāt pārdotu jums dažus :)

. Esmu nosūtījis jums ziņu.
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
Sveiki, vai ir pieejami kādi bezmaksas metamfetamīna un amfetamīna paraugi piegādei Lielbritānijā?
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
IM ASV un, iespējams, esmu to redzējis pārāk vēlu, bet, ja ne, es labprāt saņemtu dekstro paraugu.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Old timer šeit es labprāt pārskatītu savu Meth tirgus ir pārpludināts ar 50/50 crap es vienmēr atstāju pilnu pārskatu jebkādi jautājumi, lūdzu, DM mani
 
Top