MDP2P uz MDMA bez metilamīna (nokopēts no interneta)

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
Kam vispār ir vajadzīgs metilamīns?
Autors: Ritter, rediģējis profesors, veltīts Eleusis
Publicēts izdevumā Total Synthesis II by Strike

Turpmāk aprakstītā procedūra var izrādīties viens no lielākajiem sasniegumiem MDMA ķīmijas jomā kopš Wackera oksidēšanas procedūras pilnveidošanas un izplatīšanas MDP2P iegūšanai. Šīs reakcijas pamatā ir publicēts process, kas līdz šim pagrīdes ķīmiķiem kaut kā bija izvairījies no atklāšanas. Metilamīns vairs nav klupšanas akmens alumīnija amalgamas reduktīvās alkilēšanas metodē MDMA iegūšanai, jo ar šo procedūru šo neiespējamo un nepastāvīgo materiālu iegūst in situ, reduktīvās alkilēšanas laikā no ļoti izplatītā nitrometāna reducējot MDP2P līdz MDMA. Nitrometāns, pakļaujot to vienkāršākajai reducēšanai, veido metilamīnu, tad kāpēc gan metilamīnu neražot vienlaicīgi ar MDMA ražošanu, nevis to ražot atsevišķi?

Nitrometāns ir ļoti izplatīts materiāls. Vienkārši aizbrauciet uz vietējo dragreisa trasi un paņemiet galonu vai divus, lai papildinātu savu augstas veiktspējas automobiļu degvielu. Tas ir pieejams arī RC modeļu degvielās līdz pat 40 % tīrā veidā. Vienkārši frakcionāli destilējiet nitrometānu (bp 101°C) no modeļu degvielas maisījuma, un jūs esat gatavs darbam. Ja degvielas sastāvā ir metanols, daļa no tā azeotropiski pārtvaicēsies ar nitrometānu, nedaudz pazeminot tā viršanas temperatūru, taču tas nerada problēmas.

Tātad, kā tas viss darbojas? Tas ir tik vienkārši, kā izklausās. Nitrometāna un MDP2P spirta šķīdumu pilina amalgamēta alumīnija masā, kas iegremdēta alkoholā, vispirms nitrometānu reducējot līdz metilamīnam, ļaujot veidoties amīna un ketona Šifa bāzei, kas tālāk tiek reducēta līdz vēlamajam MDMA.
Sagatavo 2 litru kolbu ar diviem vai trim kakliņiem, pievienošanas piltuvi un atgaitas dzesētāju un nodrošina ar siltuma avotu. Šeit nav vajadzīgs liels karstums, tāpēc ir piemērota jebkura ierīce, sākot no ūdens vannas uz bufetes un beidzot ar sildīšanas mantiju. Kolbā ievieto 55 gramus collas alumīnija folijas kvadrātiņu. Šeit jāpievērš uzmanība svarīgam jautājumam, kas iepriekš tika aplami atstāts novārtā, proti, pareiza veida un biezuma folijai. Problēma ar alumīnija amalgamas reducēšanu ir tā, ka tās reakcijas ātrums ir atkarīgs no trim galvenajiem faktoriem, un atkarībā no tā, kā jūs šos faktorus apspēlēsiet, var rasties vai nu pilnīga neveiksme, vai sprādziens, vai, vēl labāk, ja ievērosiet šo padomu, - ideāla raža! Šie faktori ir minētais folijas veids, amalgamēšanas pakāpe, ko pieļauj HgCl2 šķīdums pirms ketona un amīna reakcijas, un, visbeidzot, reakcijas temperatūra. Biezajai folijai ir tendence lēni reaģēt zemā temperatūrā, bet ļoti plānai folijai, piemēram, parastai pārtikas alumīnija folijai, ir tendence reaģēt tik ātri un eksotermiski, ka jūs varat burtiski apsvīst biksēs! Alumīnijs, no kura tika iegūti vislabākie rezultāti, ir plaši pieejams rūpnieciskās bioloģijas aprindās 4 x 4 collas biezu, 04 mm biezu loksnīšu veidā, kas viena no otras rūpīgi atdalītas ar salvešpapīra loksni. To izmanto kolbu un tamlīdzīgu priekšmetu hermētizēšanai pirms autoklāvēšanas. Tiem no jums, kas to nesaņem, nav jāuztraucas. Lieljaudas Reynolds Wrap plēve darbosies labi, tikai uzmanīgāk jāseko līdzi reakcijas ātrumam. Citi ir ziņojuši par panākumiem, izmantojot sagrieztas pīrāgu kārbas. Galvenā ideja ir neizmantot ļoti plānu foliju.

Piepildiet dalāmo piltuvi ar 50 gramiem MDP2P un 50 gramiem jeb 39 ml nitrometāna, kas izšķīdināts 200 ml metanola. Citā 1 litra traukā litram metanola pievieno 1,5 g HgCl2 (dzīvsudraba hlorīda) un ļauj visām cietajām vielām izšķīst. Ļoti uzmanīgi (HgCl2 ir nāvējoši indīgs!) uzlej HgCl2 metanola šķīdumu uz alumīnija folijas gabaliņiem kolbā un atkāpies, vērojot, kā sākas burvība. Ja metanols nav pārklājis visu foliju, vienkārši pievienojiet vēl, līdz tā ir pārklāta. Pēc dažām minūtēm sāksies putēšana, un reakcija var sākties. Pēc aptuveni 5 līdz 10 minūtēm burbuļošanai jābūt pietiekamai, un var sākt pievienot nitrometāna un MDP2P metanola maisījumu pa pilieniem no dalāmās piltuves. Laika gaitā reakcija var sakarst līdz vārīšanās temperatūrai, un notiks spirta refluksācija. Tā nav problēma, jo metanola viršanas temperatūra 65 °C ir ideāli piemērota šai reakcijai (zinu, ka daudzi tam nepiekrīt, bet pasapņojiet par to, un jūs redzēsiet!) Pievienošanai vajadzētu ilgt aptuveni vienu stundu, un pēc tam maisījumam jāļauj reaģēt vismaz 4 - 6 stundas vai līdz visi alumīnija gabaliņi ir reaģējuši pelēkā suspensijā. Šeit jāpievērš uzmanība temperatūras kontrolei. Ja reakcija norisinās ideālos apstākļos, tā noritēs tieši tā, kā aprakstīts iepriekš. Ja apstākļi nav ideāli un biežāk, reakcija pusceļā sāks palēnināties, un būs nepieciešama ārēja sildīšana, lai uzturētu labu reakcijas ātrumu. Ja Lielākie spēki ir patiešām pret jums, maisījumam pievienojot vēl vienu gramu HgCl2 metanola šķīdumā, reakcija atsāksies.
Tagad vieglākā daļa - izolēt produktu. Viena no šīs jaunās sintēzes pievilcīgākajām iezīmēm ir tā, ka standarta Al/(Hg) aminācijas maisījums šajā brīdī ir nogurdinoši jāfiltrē, lai atdalītu produktu no izlietotā alumīnija hidroksīda nogulsnēm. Turpmāk izklāstītais risinājums novērš šo visneiepriecinošāko posmu un, iespējams, daudziem sniegs jaunu skatījumu uz Al/(Hg) reducēšanas potenciālu.

Sajauc apmēram 1,5 vai 2 litrus 35 % NaOH šķīduma un ļauj atdzist. Lēnām pievienojiet NaOH šķīdumam pirmajā reakcijā iegūto pelēko alumīnija gāzi un ielejiet lielā dalāmajā piltuvē. Iespējams, pēc stundas nogulēšanas parādīsies divi atsevišķi slāņi, no kuriem augšējais būs sarkanīgs produkta spirta šķīdums, bet apakšējais - atkritumi NaOH/Al(OH)3. Vienkārši atdaliet atkritumu apakšējo slāni un izmetiet. Neuztraucieties, tajā nav piesaistīts nekāds produkts, un atcerieties, ka šajā reģenerācijas procesā, salīdzinot ar citiem sintētiskajiem šķīdumiem, nav nepieciešama nekāda filtrēšana! Paņemiet augšējo slāni un iztvaicējiet metanolu, lai iegūtu apbrīnojamu iegūtā neattīrīta amīna un nedaudz ūdens daudzumu. Bez skrupulozas dvēseles, kas nav sava svara vērtas, var paņemt šo produktu un kristalizēt to tieši, bet šajā brīdī tajā slēpjas nāvējoša inde - izšķīdināti dzīvsudraba sāļi! Tos var viegli atdalīt, izšķīdinot neapstrādātu produktu aptuveni litrā toluola un izskalojot to ar vairākām porcijām ūdens dalāmajā piltuvē un visbeidzot ar piesātinātu NaCl šķīdumu. Izžāvē toluoluolu ar apmēram 50 g bezūdens MgSO4, ko iegūst, stundu karsējot zāļu veikala epsoma sāļus krāsnī 400 grādu temperatūrā pēc Fārenheita, atdzesē un tad sasmalcina. Pēc stundas nogulēšanas vai līdz brīdim, kad toluols vairs nav duļķains, izžāvēto toluola šķīdumu ar frībāzi atdzesē saldētavā un uzputo ar HCl gāzi, lai iegūtu skaisti tīrus MDMA hidrohlorīda kristālus. Ja tie ir mazliet mainījuši krāsu, tos var notīrīt ar acetona skalošanu, iegūstot nevainojamu tīrību bez dzīvsudraba piesārņojuma!
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
Atrasts arī šis:

Pmk
Saldētavā man bija paglabājies nedaudz MDP-2-P, ko biju pagatavojis novembra beigās, un es ļoti vēlējos no tā atbrīvoties divu iemeslu dēļ: Es negribēju, lai tas sabojājas, un man patiešām nepatika, ka saldētavā atrodas I saraksta prekursors. Man vienmēr ir bijušas problēmas ar metilamīna Al/Hg, tāpēc nolēmu izmēģināt nitrometāna Al/Hg. Šķita, ka Metilmens lepojas ar savu variāciju, kas nesen publicēta stropā, tāpēc es izvēlējos viņa reakcijas parametrus.

Vispirms jāsaka, ka šī reakcija ir slepkavnieciska. Metilmena lepnums ir pilnīgi pamatots. Manas ražas bija lieliskas, un tīrība bija izcila. Visu reakciju kopā ar kristalizāciju es veicu viena vakara laikā. Redukcija noritēja karsti, bet bija pilnībā kontrolējama, viegli maisāma, ātra un vienkārša.

Es uztaisīju divu litru kolbu ar plakanu dibenu un trim kakliņiem un aizbāzu vienu no kakliņiem. Centrālajā caurumā iebūvēju parastu kondensatoru. Aparāts tika novietots uz mana maisītāja/karstās plates.

Es sāku griezt Reynolds Heavy Duty alumīnija foliju aptuveni 1 collas kvadrātos, lai kopā iegūtu 27,5 g. Jums vienkārši nav ne jausmas, cik daudz folijas ir 27,5 g, kamēr jūs to nesākat griezt. Tas, iespējams, aizņēma gandrīz pusstundu, un manas šķēres bija nopietni notrulinājušās. Es ievietoju 5 g porcijas mazā Braun kafijas dzirnaviņā un malu foliju 8-10 sekundes. Folija īsti netiek "samalta", bet gan, kā saka Metilmens, tā sapinas mazos bumbiņos. Tas darbojās pārsteidzoši labi. Iespējams, tas izklausās dīvaini - ievietot foliju kafijas dzirnaviņā, bet tas neapšaubāmi ir izrāviens alumīnija sagatavošanā Al/Hg.



attēls. 5 g folijas 1 collas kvadrātos.
attēls. 5 g folijas pēc 8-10 sekunžu malšanas Brauna kafijas dzirnaviņā.


attēls: tuvplāns folijas bumbiņām
attēls: 27,5 g folijas 2000 ml kolbā ar plakanu dibenu.
Folijas bumbiņas tika iemestas kolbā.

Pēc tam 400 mg HgCl2 tika izšķīdināts 750 ml laboratorijas kvalitātes MeOH. Kamēr tas tika darīts, 25 g MDP-2-P un 20 g ACS nitrometāna tika sajaukti pilināmajā piltuvē ar nelielu daudzumu (iespējams, apmēram 25 ml) MeOH. MDP-2-P bija trīs mēnešus vecs un glabāts saldētavā. Sākotnēji tas bija destilēts, joprojām labi smaržoja un bija vidēji gaiši zaļā krāsā. Pilināmo piltuvi uzlika uz kolbas sānu kakliņa.


attēls: Aparāts
Kad MeOH bija gatavs (viss HgCl2 bija izšķīdis), to arī iepildīja kolbā un uzlika kondensatoru. Saskaņā ar Mehyl Man norādījumiem ik pēc aptuveni minūtes to maisīja 5-10 sekundes. Nepilnu 10 minūšu laikā bija redzama vāja burbuļošana, šķīdums bija pelēks, un alumīnijs bija ievērojami mazāk spīdīgs. Daži gabali sāka peldēt.


attēls: Amalgamācija pabeigta
Caur kondensatoru sāka plūst ledus ūdens. Tika izmantoti apmēram 4 mārciņas ledus 2,5 galonos ūdens 5 galonu krāsu spainī.

Piltuves vārstu atvēra tā, lai maisījums sāktu pilēt ar ātrumu aptuveni viens piliens sekundē. Aptuveni ik pēc minūtes uz 5 sekundēm ieslēdzu maisītāju. Pēc dažām minūtēm kolba sāka sakarst, un es sāku nepārtraukti maisīt. Šajā brīdī maisījumam bija ļoti izteikta tērauda zilganpelēka krāsa, kā to apraksta Metilmens.



attēls: Reakcijas sākums, t+7 minūtes
attēls: Tuvojas refluksa temperatūrai, t+8 minūtes.
Galu galā reakcija uzkarsējās līdz iespaidīgam refluksa temperatūrai, un no kondensatora gandrīz nepārtraukti plūda MeOH. Ik pa laikam nācās regulēt pilēšanas ātrumu (viens piliens sekundē bija nedaudz par lēnu), un es pabeidzu pievienošanu pēc 42 minūtēm. Reakcijas maksimuma laikā es ļoti uzmanīgi vēroju, kas notiek, bet man tiešām nebija jādara nekas cits, kā vien jāpārliecinās, ka pievienošana notiek ar tādu ātrumu, lai viss process aizņemtu 40-45 minūtes. Viss pārējais notika pats par sevi.


attēls: Reakcija norit pilnā sparā, t+15 minūtes.
Kad man bija palikuši daži mililitri MDP-2-P maisījuma, reakcija jau sāka palēnināties, lai gan joprojām bija redzamas nelielas alumīnija pārslas. Tas precīzi atbilst Metilmena norādījumiem. Maisījums sāka kļūt ļoti viskozs, tāpēc es pievienoju vēl 50-75 ml MeOH, kas ievērojami uzlaboja situāciju. Pēc tam atstāju uz aptuveni stundu, lai reakcija varētu beigties.

Kad atgriezos, viss bija ievērojami atdzisis, un maisījums bija pārsvarā amorfs, pelēks, tikai ar nelieliem baltiem plankumiņiem. Mēģenē sajaucu 700 ml ūdens un 262 g NaOH. Kamēr tas atdzisa, es pārlēju reakcijas kolbas saturu 4000 ml mērglāzē. Vēl nedaudz (varbūt 50 ml) MeOH reakcijas kolbā viegli atbrīvoja atlikušās nogulsnes, un arī tās tika izlietas vārglāzē. Pēc tam NaOH šķīdumu ielēja 4000 ml mērglāzē kopā ar nogulsnēm.



attēls: Nosēdumi vārglāzē
attēls: Nosēdumi pēc NaOH pievienošanas un nelielas maisīšanas
Mikseri ielika 3 collu stienī un rūpīgi samaisīja. Agrāk pelēkās nogulsnes kļuva tumšākas, un NaOH sāka reaģēt ar atlikušo alumīniju, radot putojošas, smirdīgas putas vārglāzē. Tas nedaudz sasilda, bet ne ievērojami. To lēni maisīja apmēram stundu, un tad gandrīz visi burbuļi bija izgaisuši un putu veidošanās bija samazinājusies.

Man nepieder milzīga septiskā piltuve, tāpēc nolēmu iegūt maisījumu tieši vārglāzē. Patiesībā tas darbojas ļoti labi un, iespējams, ir vieglāk nekā ar sep piltuvi. 500 ml toluola tika iepildīti vārglāzē, un maisītājs uz dažām minūtēm tika ieslēgts ļoti strauji. Tādējādi abas fāzes labi sajaucās. Nākamo apmēram 15 minūšu laikā toluols atdalījās līdz pat virspusei.



attēls: Burbuļošana, NaOH reaģējot ar atlikušo alumīniju
attēls. 13. attēls: Toluols pēc sajaukšanas, lielākoties jau atdalījies.
Es biju noraizējies, jo toluols praktiski nebija iekrāsojies. Es sagaidīju, ka tur varētu būt palicis MDP-2-P ar nelielu krāsu, vai arī kādi reakcijas piemaisījumi arī varētu piešķirt krāsu. Bet tas bija nedaudz pienaini balts. Toluoluols man ir grūti pieejams, tāpēc nākamreiz tā vietā plānoju izmēģināt ksilolu. Man ir aizdomas, ka tas darbosies labi.

Lielākā daļa toluola tika izlieta no virspuses. Atlika apmēram 100 ml, jo bija grūti noņemt toluolu, neizlejot arī daļu ūdens/nogulšņu slāņa. Vēl 250 ml toluola iepildīja mērglāzē un rūpīgi samaisīja. Arī šo nākamo ekstrakciju izlēja, šoreiz kopā ar daļu dūņu slāņa, un iepildīja sep piltuvē. Kad es pabeidzu darbu, uz nogulsnēm mērglāzē bija palicis ne vairāk kā 15 ml toluola. Tagad bija viegli notecināt dūņu slāni sep piltuvē, atstājot tikai toluolu. Tad sep piltuvē tika pievienota pirmā toluola ekstrakcija.



attēls: Gatavojas nosusināt pēdējo nosēdumu un ūdens slāni.
attēls: Mazgāšana. Gan toluols, gan mazgāšanas šķidrums ir ļoti tīrs, un saskare starp slāņiem ir tikko redzama 3/4 no attēla.
Toluolu mazgā divas reizes ar piesātinātu nātrija bikarbonātu, vienu reizi ar piesātinātu NaCl un vienu reizi ar ūdeni. Visas mazgāšanas bija diezgan tīras, un toluols izskatījās vēl tīrāks nekā iepriekš.

Toluolu iepildīja izmazgātā, acetonā izskalotā, rūpīgi izžāvētā mērglāzē ar apmēram 35 g bezūdens MgSO4. To atstāja apmēram 25 minūtes un divas vai trīs reizes samaisīja ar lāpstiņu. Pēc tam to filtrēja jaunā vārglāzē (arī ļoti sausā), un filtrā esošo MgSO4 izskaloja ar nelielu daudzumu jauna toluola.

Tika uzstādīts standarta NaCl/H2SO4 ģenerators HCl gāzei ar frakcionēšanas kolonnu, kas pildīta ar CaCl2 (Damp-Rid no Home Depot) kā žāvēšanas cauruli. Gāzes dispersijas caurulīte ar poraina stikla disku tika pievienota žāvēšanas caurulei, un H2SO4 sāka pilināt.

No dispersijas caurulītes, ko iegremdēju toluola filtrāta šķīdumā, sāka izplūst gāze. Pēc dažām minūtēm nekas vairs nenotika, un es biju pārliecināts, ka esmu pilnīgi izjucis. Tad šur un tur sāka parādīties balts materiāls, un 30 sekunžu laikā no šķīduma kaskādēm izplūda milzīgi pūkaini MDMA HCl mākoņi. Es gandrīz apgrūdu savas bikses.



attēls. 16. attēls: Kristāli, kas veidojas, HCl izejot no gāzes dispersijas caurulītes.
attēls. 17. attēls: tuvojas šīs gāzēšanas darbības beigas. Kristāli nosēžas un veido biezu slāni vārglāzes dibenā.
Es ieteiktu neizmantot gāzu dispersijas cauruli, jo tā, šķiet, aizsērē ar kristāliem un rada nopietnu pretspiedienu HCl ģeneratorā. Vienā brīdī stikla aizbāzniņš izsprāga tieši no aparāta, jo spiediens bija tik liels. Vienkārši izmantojiet stikla caurulīti, lai HCl ievadītu toluolā.

Šķīdums bija tik duļķains, ka es nevarēju noteikt, vai kristāli vairs nogulsnējas, tāpēc nolēmu pārtraukt. Mēģeni noslēdza un uz pusstundu ielika saldētavā. Kad tas bija atdzisis, to filtrēja ar vakuuma palīdzību Bihnera traukā, tad žāvēja uz spoguļa zem spuldzes (karstuma dēļ) un nosvēra. Kopumā bija 8,26 g.

Tad es atkal iepludināju toluolu gāzē. Un, lūk, bija vēl vienas masīvas kristālu nogulsnes. Toluols tika atdzesēts un filtrēts, un filtrāts izžāvēts, iegūstot vēl 4,72 g!

Atkal gāzē... un tā turpina nākt. Es dodu kristāliem laiku, lai tie nostabilizētos, un tagad tiešām vairs nešķiet, ka no šķīduma varētu izkristalizēties. Atdzesēju, filtrēju un izžāvēju. Šoreiz bija vēl 6,61 g!

Lai gan kristāliem bija neliela (un ļoti patīkama) sakņu alus smarža, es nolēmu atteikties no pārkristalizēšanas, jo kristāli bija žilbinoši spilgti balti un acīmredzami tīri.



attēls: Bihnera piltuve, kas cieši piepildīta ar kristāliem.
attēls: 8,26 g MDMA HCl, sasmalcināts un žāvēts uz spoguļa.
Kopējais iznākums: 19,6 grami MDMA HCl - no 25 gramiem ketona !!!

Bioloģiskā pārbaude: Nepārprotami panākumi.

Jāsaka, ka Metilmens ar šo procedūru ir guvis nopietnu panākumu, jo īpaši ar amalgamas pārvaldību. Viņš ir izdomājis, kā padarīt to viegli maisāmu, kā panākt, lai tā darbotos ar pareizo ātrumu, un kā to apstrādāt daudz vieglāk, nekā es jebkad esmu redzējis.

Un jums pat nav nepieciešams izgatavot metilamīnu!

Tas kopā ar Bright Star rakstīto par ketonu sintēzi un attīrīšanu veido visvienkāršāko MDMA sintēzi, kādu Hive jebkad ir redzējis.

Atsauce: Metilmena reduktīvā aminācija
Toluolu divas reizes mazgāja ar piesātinātu nātrija bikarbonātu, vienu reizi ar piesātinātu NaCl un vienu reizi ar ūdeni. Visas mazgāšanas bija diezgan tīras, un toluols izskatījās vēl tīrāks nekā iepriekš.

Toluolu iepildīja izmazgātā, acetonā izskalotā, rūpīgi izžāvētā mērglāzē ar apmēram 35 g bezūdens MgSO4. To atstāja apmēram 25 minūtes un divas vai trīs reizes samaisīja ar lāpstiņu. Pēc tam to filtrēja jaunā vārglāzē (arī ļoti sausā), un filtrā esošo MgSO4 izskaloja ar nelielu daudzumu jauna toluola.

Tika uzstādīts standarta NaCl/H2SO4 ģenerators HCl gāzei ar frakcionēšanas kolonnu, kas pildīta ar CaCl2 (Damp-Rid no Home Depot) kā žāvēšanas cauruli. Gāzes dispersijas caurulīte ar poraina stikla disku tika pievienota žāvēšanas caurulei, un H2SO4 sāka pilināt.

No dispersijas caurulītes, ko iegremdēju toluola filtrāta šķīdumā, sāka izplūst gāze. Pēc dažām minūtēm nekas vairs nenotika, un es biju pārliecināts, ka esmu pilnīgi izjucis. Tad šur un tur sāka parādīties balts materiāls, un 30 sekunžu laikā no šķīduma kaskādēm izplūda milzīgi pūkaini MDMA HCl mākoņi. Es gandrīz apgrūdu savas bikses.
Es ieteiktu neizmantot gāzes dispersijas caurulīti, jo tā, šķiet, aizsērē ar kristāliem un rada nopietnu pretspiedienu HCl ģeneratorā. Vienā brīdī stikla aizbāzniņš izsprāga no aparāta, jo spiediens bija tik liels. Vienkārši izmantojiet stikla caurulīti, lai HCl ievadītu toluolā.

Šķīdums bija tik duļķains, ka es nevarēju noteikt, vai kristāli vairs nogulsnējas, tāpēc nolēmu pārtraukt. Mēģeni noslēdza un uz pusstundu ielika saldētavā. Kad tas bija atdzisis, to filtrēja ar vakuuma palīdzību Bihnera traukā, tad žāvēja uz spoguļa zem spuldzes (karstuma dēļ) un nosvēra. Kopumā bija 8,26 g.

Tad es atkal iepludināju toluolu gāzē. Un, lūk, bija vēl vienas masīvas kristālu nogulsnes. Toluols tika atdzesēts un filtrēts, un filtrāts izžāvēts, iegūstot vēl 4,72 g!

Atkal gāzē... un tā turpina pieaugt. Es dodu kristāliem laiku, lai tie nostabilizētos, un tagad tiešām vairs nešķiet, ka no šķīduma varētu izkristalizēties. Atdzesēju, filtrēju un izžāvēju. Šoreiz bija vēl 6,61 g!

Lai gan kristāliem bija neliela (un ļoti patīkama) sakņu alus smarža, es nolēmu atteikties no pārkristalizēšanas, jo kristāli bija žilbinoši spilgti balti un acīmredzami tīri.

-HgCl2
-MeOH
-ACS nitrometāns
-NaOH
-Beaker
-piltuve 125ml
-Toluolsols
-ksilols
-Sep piltuve
-Piesātināts nātrija bikarbonāts
-Piesātināts NaCl
-bezūdens MgSO4
-Lāpstiņa
-Refluksa kondensators
-Smags Reynolds folija
 

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
31
Points
8
Esmu pārsteigts, ka šim jautājumam nav pievērsta lielāka uzmanība.

Es redzu tik daudz metametāna sintēzes teku, kuros nepieciešams metilamīns, tomēr neviens nav ierosinājis to ražot uz vietas. izmantojot nitrometāna aditīvo reducēšanu, izmantojot to pašu amalgamu, ar kuru reducējat savu ketonu. Protams, ja tas darbojas MDP2P, tad tas darbosies arī ar P2P. Nezinu, kā jums, bet RC degviela ir daudz mazāk jāšanās, nekā metilamīna šķīduma pagatavošana un tā pievienošana.
 

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18
Tas ir publicēts Festera grāmatā, tāpēc es domāju, ka tas ir diezgan slavens, bet tā mīnuss ir tas, ka ir jāiet caur al/hg.

RC degvielu pirms lietošanas labāk būtu destilēt, jo tā varētu saturēt līdz pat 10% naftas! Destilējot nitrometānu, lūdzu, neizmantojiet elektrisko vakuumsūkni, bet aspiratoru, lai izvairītos no sprādziena briesmām, ko var izraisīt īssavienojums vai kaut kas tamlīdzīgs !!!
 

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
31
Points
8
Tātad ieteikums ir doties uz NaBH4, bet veiksme dabūt to bez receptes dažās pasaules daļās ;)

nitrometānu var atrast 99 % koncentrācijā, visi video šajā vietnē iesaka jums pagatavot metilamīnu un pievienot to, neviens no tiem neievēro šo metodi, un es brīnos, vai tas ir ieradums vai patiesībā tas ir saistīts ar kaut ko pragmatiskāku.
 

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18
NaBH4 nav vienīgā alternatīva al/hg.
tādu ir daudz.

Bet kopumā jums, protams, ir taisnība, tas varētu būt vieglāk.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Es labprāt redzētu to ar visiem faktiskajiem attēliem...
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Es to darīju ar šīm metodēm, un viss darbojās super labi
Wickr : monster466

Man ir fotoattēli un video par sintēzi
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Lūdzu, ievietojiet tos šeit! (Man nav wickr)
 

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
31
Points
8
Tas ir pieejams, veicot nelielu meklēšanu ;)
 

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
31
Points
8
Es vēlos, lai šī procedūra tiktu pielāgota P2P. Lai novērstu vajadzību pēc metilamīna iepriekšējas izgatavošanas par mazāk nekā 100 g ketonu reducēšanu.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Ziniet, kas jums visiem būtu jādara? Sāciet eksperimentēt, nevis domāt, kas būtu, ja būtu, kā būtu, kad ... Vienkārši sadedziniet 🔥 savu pirkstu un viens čaumalu tiks apbalvots.
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Cik daudz sasmalcināta alumīnija man būtu nepieciešams, lai pagatavotu 1 kg pmk? vai man būtu jāreizina izmantotās izejvielas?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Jūs nevarat mērogot tik lielu, tas ir eksotermisks un iznāks, slikti iznākumam. to patiešām izmanto, lai reducētu imīna starpproduktu starp metilamīnu un fenilacetonu meksikā un tamlīdzīgi, bet tam vajag par dažām kārtām mazāk amalgamas, jo jūs reducējat tikai 1 savienojumu, kas arī viegli reducē.
 
View previous replies…

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Kā es darītu šo metodi, ja no tās būtu jāiegūst 1 kg? un to es gribu zināt.
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Ar šo metodi es gribēju pagatavot 250 g, ar šo metodi es jau pagatavoju 25 g, es gribēju uzzināt, vai ar šo pašu metodi es varētu pagatavot 250 g MDP-2-P un kāda būtu izejvielu proporcija.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
jūs to nedarāt, tas labi mēro līdz 50-100 g, šī metode nav piemērota lieliem mērogiem. jūs varētu to apiet, radot metilamīnu spirta šķīdumā, ko nosvēra pirms un pēc pievienošanas, tam pievienoja atbilstošu daudzumu mdp2p + MgSO4 siccum, samaisīja.Tādējādi jūsu imalagams būs gatavs lietošanai svaigā amalgamā, samazinot gan eksotermiju no MeNH2 veidošanās, gan imalagama veidošanos (ja tāda ir).Līdz ar to jums būs vajadzīgs daudz mazāk amalagama un jūs varat to darīt a la cartel, easy peasy
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Kādu metodi jūs man ieteiktu, lai ražotu liela mēroga draugu?
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
To mērogo pat līdz IBCs totes, bet jums ir jāatrod attiecība, jo kādā brīdī tajā ir siltums.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
350, pamēģiniet 400 gramus, jūs redzēsiet, cik silts tas kļūst, gramus uz 10L. Atceros, ka man vajadzēja piepildīt maisu ar alumīnija foliju, apmēram 2/3 bija 25L/30L balts spainis ar vāku. Tas bija galu galā pārāk daudz folijas, jums vajag mazāk, bet jums ir jāpārbauda, cikmazāk es aizmirsu gramus. uz 200L mucas, varat izmantot arī 100 tas neaizies.
Ja vēlaties noķert metilamīna izgarojumus, burbuļojiet kannā HCL un pēc tam ūdenī.

10L kļuva par 12L ar ph 12 ar BMK (brīvo metamfetamīnu).

Reakcija iznāk tikai tad, ja izmanto lielveikalu alu, dabū alu no sisha veikaliem no laboratorijas veikaliem, kas ir biezāks.

Psst aizstāt dzīvsudrabu ar galu, viegli atdzīvināt un jūs varat destilēt visus savienojumus un atkārtoti izmantot, kā arī nav toksisks un ļoti viegli reaktivizēt ar HCL 37 un pārkristalizēt.
 

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Vai gallijs ir jāsagatavo hlorīdā, vai var izmantot nitrātu? Esmu redzējis dažus rakstus ga/al reducēšanu. Vai kāds to ir izmēģinājis? Būtu lieliski, ja nebūtu jānodarbojas ar šādiem toksiskiem izgarojumiem un pēc tam atkritumu iznīcināšanu.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Ļaujiet gallijam reaģēt ar HCL (ūdens šķīdumā). Gallija izzušana nozīmē, ka tas pārvēršas par hlorīdu.
Un pēc tam to sasaldē, iespējams, ar acetonu, lai novērstu jebkādus netīrumus, vai izkarsē sausu.
 
Top