MDP2P uz MDMA bez metilamīna (nokopēts no interneta)

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
350, pamēģiniet 400 gramus, jūs redzēsiet, cik silts tas kļūst, gramus uz 10L. Atceros, ka man vajadzēja piepildīt maisu ar alumīnija foliju, apmēram 2/3 bija 25L/30L balts spainis ar vāku. Tas bija galu galā pārāk daudz folijas, jums vajag mazāk, bet jums ir jāpārbauda, cikmazāk es aizmirsu gramus. uz 200L mucas, varat izmantot arī 100 tas neaizies.
Ja vēlaties noķert metilamīna izgarojumus, burbuļojiet kannā HCL un pēc tam ūdenī.

10L kļuva par 12L ar ph 12 ar BMK (brīvo metamfetamīnu).

Reakcija iznāk tikai tad, ja izmanto lielveikalu alu, dabū alu no sisha veikaliem no laboratorijas veikaliem, kas ir biezāks.

Psst aizstāt dzīvsudrabu ar galu, viegli atdzīvināt un jūs varat destilēt visus savienojumus un atkārtoti izmantot, kā arī nav toksisks un ļoti viegli reaktivizēt ar HCL 37 un pārkristalizēt.
 

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Vai gallijs ir jāsagatavo hlorīdā, vai var izmantot nitrātu? Esmu redzējis dažus rakstus ga/al reducēšanu. Vai kāds to ir izmēģinājis? Būtu lieliski, ja nebūtu jānodarbojas ar šādiem toksiskiem izgarojumiem un pēc tam atkritumu iznīcināšanu.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Ļaujiet gallijam reaģēt ar HCL (ūdens šķīdumā). Gallija izzušana nozīmē, ka tas pārvēršas par hlorīdu.
Un pēc tam to sasaldē, iespējams, ar acetonu, lai novērstu jebkādus netīrumus, vai izkarsē sausu.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Džordans Belforts, lūdzu, norādiet avotus, kas apliecina, ka gallijs darbosies. Gadu gaitā esmu neskaitāmas reizes redzējis šo jautājumu internetā, un katrā ar ķīmiju saistītā vietā bija teikts, ka tas nedarbojas ar p2p vai mdp2p. Tas nav tik "selektīvs" pret reduktīvā aminācija kā dzīvsudrabs, dzīvsudrabam faktiski ir nozīme reakcijā, ja atceros, ne tikai noņemot alumīnija ārējo slāni.

Arī nitrometāna ceļš ir noderīgs nelielā mērogā, bet, cik man zināms, tas nav piemērots, lai palielinātu. Meklējiet "baal+55 gallon drum" uz vespiary, es domāju, ka ir vecs pavediens, kur puisis to palielina, un tas nav tik liels apjoms 55 gallon drum. Viņš apstrādā 500 gramus ketona I, kas būtībā ir 200 litru reaktors... un reakcijas šeit notiek daudz blīvāk
Viņi apspriež, kur, izmantojot metilamīnu, lai veidotu imīnu, pēc tam reducējot, ir kaut kas līdzīgs 5 reizes "blīvāks" jeb nepieciešams 5 reizes mazāks stiklaūdens.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Pastāstīšu, kāpēc, lai reducētu nitrometānu, jūsu temperatūrai jābūt karstai, un pietiekami daudz Al, jo arī tam nepieciešams reducēt nitrometānu.

Nitrometāns nesamazināsies līdz metilamīnam un līdz metanolamīnam. Ja jūs neizmantosiet ūdeni un metanolu, tas pats uzvārīsies, tāpēc tas maisīsies un reaģēs. Es personīgi izmantoju 0,8 l nitrometāna uz 1 l bmk, un man beigās bija 12 l bāzes ar ph 12.

Kas attiecas uz gallija hlorīdu, es biju pārliecināts, ka tas darbojas, līdz atkal izlasīju, ka tas nedarbosies, bet es tikko pagājušajā nedēļā to pasūtīju, un drīzumā ir gaidāms, ka tas pienāks, un tad es pats veiksim testu. Ir stāsti, kuros teikts, ka tas darbosies, un stāsti, kuros teikts, ka ne.
Gallija hlorīds veidojas no alumīnija nanodaļiņām. Šķiet, ka šīs nanodaļiņas veic reakciju. Ja kaut kādu iemeslu dēļ dzīvsudrabs veic elektronu pārnesi vai ko es esmu lasījis, ko gallijs VAR nedarīt, vajadzētu būt piemērotam katalizatoram, mums joprojām vajadzētu būt iespējai veikt ļoti eksotermisku reakciju ar netoksiskiem materiāliem.

Piemēram, Grignarda reakcijai (BEZ alkilējoša aģenta, piemēram, joda) NAV jāspēj reducēt nitrometānu līdz metilamīnam, tomēr tā notiek, skatīt pielikumu. Nelielā 200ML glāzē es veicu 1/4 vai 1/5 p2p (mēs nemērām) un nosaku reakciju. Saskaņā ar internetā pieejamajiem avotiem, lai nitrometānu pārvērstu metilamīnā, parasti ir vajadzīgs spēcīgāks reducējošais līdzeklis.
 

Attachments

  • u3RbzgUZwG.mp4
    444.9 KB · Views: 0
  • e67BYsHtnz.mp4
    1.6 MB · Views: 0

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Es ļoti uzmanīgi vērošu šo pavedienu. Ļoti interesē gallija iespēja.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Es negribētu aizturēt elpu par gallija lietu
 
View previous replies…

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Es varu būt optimists. 😂 Man ir jūsu domāšanas veids, lai gan, ja tas būtu iespējams, droši vien tas jau būtu nelikumīgi.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Jā, es zinu, tāpēc mans grignards reducēja to līdz metilamīnam, lai gan tam nevajadzētu to darīt, un pat radīja magnija hidroperoksīdus, kas arī varētu būt iemesls, kāpēc reakcija ir enantioselektīvā. Un, ja tā nav, man būtu jāpievieno skābe, lai atbrīvotu hidroperoksīdu tur, kur tam vajadzētu spēt to darīt.

Tas ir no vakuuma bmk.

Vēl kaut kas ?
 

Attachments

  • 4Zt1qNUxmj.jpg
    4Zt1qNUxmj.jpg
    790.4 KB · Views: 93
  • D1QKBgnP2R.mp4
    28.2 MB · Views: 0

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Sers, es ne mazākajā mērā jūs neapšaubu, bet varbūt konstruktīvāk būtu izveidot jaunu pavedienu ar izklāstītiem jūsu secinājumiem un precīzi pierakstītu procedūru? Man būtu vairāk nekā interesanti.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Brāļi, man nākas jūs pievilt.
Šķiet, ka nepieciešama ārēja sildīšana atšķirībā no dzīvsudraba, tad iet daudz labāk
Tas rada metilamīnu un ūdeņradi. Tāpēc es pieņemu, ka tas reducēs arī spirta grupu, jo šo nitro grupu ir grūtāk reducēt nekā acetonu.
Skatīt pēdējo video, tagad tā sāk reaģēt
 

Attachments

  • jhxsIZmDnu.jpg
    jhxsIZmDnu.jpg
    721.6 KB · Views: 89
  • 8rYBAKGWcN.jpg
    8rYBAKGWcN.jpg
    471.6 KB · Views: 89
  • 5kITEcWqjw.mp4
    9.4 MB · Views: 0
  • wAbl1Hxd8o.mp4
    25.8 MB · Views: 0

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Labi, tātad neveidojas eksotermiska reakcija? Es nesaprotu, kā ārējā sildīšana varētu radīt problēmas? Turpiniet.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Es pievienoju dažas joda bumbiņas tas reakciju padara labāku, kas šajā gadījumā tā arī notika.
Alumīnija folija ir 0,030 bieza. Nākamreiz es izmantošu plānāku, jo es gribu, lai manas reakcijas vārītos citādi nitrometāns nesadalās un ir paredzēts sajaukšanai.


Es dabūšu svaigu filmu, kā tā darbojas tagad, es tai esmu pielietojis vāju ultraskaņu, lai sadalītu biezo mofo alumīniju.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Šķiet, ka reakcija ir beigusies

Es ļauju tai nostāvēties uz nakti un rīt to izžāvē/izsvāra.

Arī šis gallija hlorīds ir ļoti skābs, pH ir nemainīgs 1 vai 2. Uzkarsējot līdz 140 grādiem pēc Celsija, rīt tas būs 7.
 

Attachments

  • LhrZ2pC1VE.mp4
    47.4 MB · Views: 0

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Galvenie tulkojumi nedarbojas. Periods.

Attēli ir šeit:

Vienkārši sakiet, kad jūs pinch stuff no labi zināmiem informācijas avotiem un saites uz to, vai arī es to darīšu, un tas liks jums izskatās mazliet - labi jūs zināt, kā.
 
View previous replies…

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Nitro grupas ir grūtāk reducējamas nekā acetons, par ko mēs redzēsim vēlāk. Es iesaku jums neveikt derības
 
View previous replies…

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Paskatieties uz sciencemadness.org, tas jau simt reižu ir izmēģināts, un sākumā visi ir tik ļoti sajūsmināti, bet vēlāk realitāte ieslīd, un tas saka, ka tas nedarbojas.

Acetona samazināšana? Hu? Vai jums ir kāds plāns, kas notiek šādā reakcijā? Nitrometāns ir btw ļoti viegli reducējams, un to var izdarīt ar visbiežāk sastopamajiem un daudz retāk sastopamajiem reducētājiem. Visvienkāršākais, pilnīgi bezrecepšu un daudz lētāks nekā gallijs būtu cinks un skābe, piemēram, etiķskābe vai skudrskābe. Tas samazina nitrometānu līdz metilamīnam ar gandrīz 100 % iznākumu. SnCl2 - tinhlorīds tas pats.

Tas, ko jūs domājat ar "acetona reducēšanu", iespējams, ir imīna reducēšana, kas veidojas metilamīna un fenilacetona (vai jebkura ketona vai aldehīda) kondensācijas rezultātā. Šis imīns tiek reducēts līdz amīnam, un tas ir vēlamais produkts.

Lai kā jūs to darītu, es jums saku, ka ir lietderīgāk to darīt divos posmos, piemēram, vispirms nitrometānu reducēt līdz metilamīnam un atfiltrēt visus radušos mēslus, un tad izmantot metilamīnu kopā ar izvēlēto ketonu, lai izveidotu imīnu un reducētu to līdz amīnam. To var izdarīt 5 reizes mazākos traukos un bez bailēm, ka reakcija uzsprāgs līdz griestiem, turklāt jūs kopumā iegūstat labāku iznākumu.

Ir labi redzēt, ka kāds eksperimentē, bet sāpīgi ir apzināties, ka viņš tikai tērē laiku.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Vai ir arī ziņojumi, kuros pievienotas joda lodītes un nedaudz NaCl ?🍒

Es apstiprinu tommorow.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Tas darbojās, man jāpārbauda, kādas būtu optimālās attiecības.
Iespējams, reakcija nebija tik ekstrotermiska, jo nebija tik daudz spirta grupas, ar ko reaģēt.
Tāpat man jāpiemin, lai iegūtu burbulīšus, kas rodas ar dzīvsudrabu, tie radās tikai REĀLI LĒGNI, līdz es pievienoju joda lodītes un sajaukšanai izmantoju ultraskaņu.
Es iesaku jums pievienot sajaukšanu.

Es tikko veicu garšas testu, un es saņemu defiantly augsts

Lielāko daļu es uzmetu uz acs;
350MLish vai 450 netīrs p2p (bet bija putted pH 7).
Piemēram, 100 g gallija hlorīda (reakcija nesākās).
Tas tieši rada HCL gāzi, saskaroties ar metanolu.

Es pievienoju apmēram 1L 50/50 azeotropa nitrometāns/metanols.
Pievienoju nedaudz sāls. tas radīja metilamīnu, bet bez burbuļošanas, kā tas bija ar dzīvsudrabu.

Ar ilgu spēcīgu ultraskaņu un jodu (arī es pievienoju pietiekami daudz uz acs, tas bija tikai tests).

lol Es esmu kļūst patiešām augsts es nevaru pat izkļūt no mana vārda šķiet, ka tas ir daļēji stereoselektīvs man ir jāpārbauda vairāk.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Reakcija nenotika, kā vajadzēja, bet bija kausējuma bmk nav vacuüm jūs redzat sevi

Smarža garša un izgarojumi ir labi. Bet man jāatzīst, ka šaubos, vai reakcija noritēja pirms sārma. Bet tas izmanto ne vakuum b Es neesmu pārliecināts, vai sārma veic elektronu pārnesi.

Viens ir skaidrs, ka zem gallija kušanas punkta tas nedara sūdus pat ar jodu. Izmantojiet informāciju, kā vēlaties
 

Attachments

  • fW6OegodYk.mp4
    5.5 MB · Views: 0
  • ZfQhWNKejy.mp4
    9.8 MB · Views: 0
  • kQoVpn1R20.mp4
    8.7 MB · Views: 0
  • nmI0H9xgUp.jpg
    nmI0H9xgUp.jpg
    791.5 KB · Views: 85

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Reakcija ar dzidro sārmu bija laba. Alumīnijs noteikti reaģēja citādāk nekā parastais alumīnijs.

Garšas tests mani atkal uzbudināja. Smaržo kā dzīvsudraba bāze becore. Foto sākās bmk, kas bija tumšs, bet dzidrs.

Reakcijas maisījums bija 50/50 nitro/metanols, piemēram, 100gr gallija hlorīda pārāk daudz, bet tas nesākās un pietiekami daudz folijas šķīdinātājam. Šķīdinātājs bija 0,003, tāpēc varbūt labāk izmantot plānu foliju.
Lai sāktu, ir jāturpina maisīt un karsēt līdz 35 Celsija temperatūrai, tad jūs redzat, ka viņš iet lēni.

Lai panāktu lēnu burbuļošanu, tika pievienots arī jods. Tagad jāuzmanās, ka nebija daudz ketona vai acetona grupas no bmk, ar ko reaģēt. Pirms tam bija 400 GR dzīvsudraba uz 10L b, tāpēc atkal jābūt uzmanīgiem, kad tas darbojas labāk lēnām pievienot bmk.
 

Attachments

  • Xz95dlPfmV.jpg
    Xz95dlPfmV.jpg
    512 KB · Views: 82
  • 3tyiHY6cwC.jpg
    3tyiHY6cwC.jpg
    1.2 MB · Views: 90
  • QSG4HRzA0k.jpg
    QSG4HRzA0k.jpg
    492.1 KB · Views: 83
Top