Metamfetamīna sintēze no efedrīna vai pseidoefedrīna

RWG13

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Mar 26, 2024
Messages
15
Reaction score
7
Points
3

Sveiki, paldies par rokasgrāmatu.
Vai toluola vietā var izmantot balto spirtu?
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Derēs jebkurš nepolārs šķīdinātājs. Atkarībā no tā, vai tas ir smagāks vai vieglāks par ūdeni, jūs uzzināsiet, vai tas būs virs vai zem jūsu šķīduma Akvijas slāņa, kad tas tiks kombinēts. Jūs vēlaties būt pārliecināts, ka ekstrahējat pareizo slāni!
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Atvainojiet, es gribēju teikt: "Darbosies jebkurš nepolārs šķīdinātājs, kas labi nesajaucas ar ūdeni. Neesmu pārliecināts, ko jūs domājat ar balto spirtu, vai jūs domājat, piemēram, "balto gāzi" vai Coleman kempinga degvielu, tad atbilde ir "jā". Tas nav labākais šķīdinātājs, jo ir jācenšas izvēlēties tādu, kas atstāj pēc iespējas mazāk atlikumu, bet tas noteikti derēs.
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
godīgi izšķērdēt nabaga trūcīgo fosforu, vienkārši izmantot HI, kas izgatavots no fosforskābes un NaI . ive got one question tho wouldent aluminium work as a phosphorus substitute since it would generate AlI3 insitu witch then reakts with water to form HI.
2Al+3I2> 2AlI3; 2AlI3 +3H2O> Al2O3+6HI: . kādam tas būtu jāizpēta, man ir diezgan interesanti, vai tas darbojas, ja jā, tad tas būtu būtisks uzlabojums un pieejamība, un izmaksas. var būt nepieciešams nedaudz mainīt procedūru.
kā nelielu koncepcijas pierādījumu var mēģināt ar to izgatavot metiljodīdu kā aizvietotāju, bet ne metamfetamīnu.
 
Last edited:

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
prolly arī gon padarīt jaunu pavedienu par šo vēlāk
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Kāpēc mazgāt nātrija sulfātu 17. attēlā
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Kalcinēts nātrija sulfāts attiecas uz
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Vai es varu jautāt, vai, ievadot ūdeņraža hlorīdu, joprojām nav baltu nogulšņu? Kāda ir problēma? Paldies.
 

catalyst4232

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Ja līdz šim brīdim esat visu darījis pareizi, mans pirmais minējums ir, ka nepolārajā šķīdinātājā ir mitrums, kas pirms protonizācijas ir jānoņem. Jebkurš esošais mitrums izšķīdinās jūsu hcl
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Liels paldies par jūsu norādījumiem, skolotāj
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Toluols, es to aizzīmogoju ar bezūdens nātrija sulfātu un žāvēju vairāk nekā 12 stundas. Kāpēc tur joprojām ir ūdens
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
nātrija sulfāts to žāvē tikai līdz zināmai pakāpei arī tad, ja tas bija diezgan mitrs pirms tam, kad nepieciešams diezgan daudz, id vienkārši iepriekš izžāvē to ar sulfātu, destilē to un tad tālāk žāvē ar nātriju, un, kad tas nepieciešams, vienkārši destilē to.
Im guessing ur doin a gringard tho since I doubt ud ud need it that anh for most other cases .
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Skolotāj, vai varu jautāt, vai, ievadot ūdeņraža hlorīdu, nerodas baltas nogulsnes? Vai jūs zināt, kāds ir iemesls
 

pugzarmyl

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 9, 2024
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Vai tas nav pārāk maz joda? Esmu redzējis, ka citās receptēs parasti izmanto 2 g joda uz 1 g efedrīna.
 

Bmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
Posting di thread 'Sintesis Metamfetamin dari Efedrin dengan Menggunakan I2 dan H3PO2' http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...edrine-by-using-i2-and-h3po2.10423/post-68374
C2GyEk4Igb
 
Top