Mūsdienīga, uzlabota MDMA sintēze

Euler-Mascheroni

Don't buy from me
New Member
Joined
May 28, 2022
Messages
1
Reaction score
4
Points
3
Mūsdienīga MDMA sintēze ar augstu iznākumu, izmantojot pieejamās lētās izejvielas. Iegūta pieredzējuša slepena ķīmiķa, pierakstīta noobam.
Tā kā neesmu izmēģinājis šo sintēzi un esmu diezgan nepieredzējis, gribētu uzzināt jūsu, puiši, domas. Dodiet tai iespēju un izmēģiniet to:

(Es neesmu izdomājis šo maršrutu, es neuzņemos ne nopelnus, ne atbildību).

Šī sintēze tika iegūta no Hamiltona Morisa (Hamilton Morris) podkāsta epizodes "studējot ķīmiju cietumā".
Ja neesat iepazinušies ar Hamiltona darbu, es varu tikai ieteikt viņu.
Kā teikts virsrakstā, intervētais slepenais ķīmiķis vairāk nekā desmit gadus pavadīja cietumā, kur viņš pētīja un pilnveidoja MDMA, 2C-B un meskalīna sintēzi. Pēc iznākšanas no cietuma viņš ar lieliem panākumiem izmēģināja savas metodes.
Šī bija brīva intervija, tāpēc viņš nepieminēja visas detaļas, bet es apkopoju šo.


Sinteze:

Sākotnējais materiāls ir helionāls: lēts, pieejams un neuzraudzīts.
Pārskats: Helionals -> ogļskāb. skābe -> imīds -(Hoffman)-> MDMA

1): Oksidēšana, veidojot ogļskābju
(helionāls ir nereaktīvs, tipiski oksidanti nedarbojas).
Oksidēšana ar dimetoksidiksojrānu, ko iegūst no oksona (kālija peroksimonosulfāta), H2O, acetona.

2): Imīda veidošanās
, izmantojot urīnvielu 160 grādu temperatūrā (75 %)
blakusprodukts: amonjaks un izejviela => reģenerācija (90% iznākums)
grūti bez skābes katalizatora (10 %): HCl ir pārāk spēcīgs (50%), fosforskābe ir laba, 1 piliens/2 g karboksilskābes.
(šī acīmredzot ir patentēta metode)

3): Hoffman pārkārtošana ar balinātāju
1: amīda hlorēšana: uzmanīgi, balinātājs ir trausls -> zema temperatūra, lieks bāze, balinātāju pilināt 1 h laikā.
amīds izšķīst, ja pietiekami auksts: veidojas nogulsnes.
2: 60 grādu temperatūra 4 h
Pēc 1 h neitralizēt bāzi, izocianāts veido imīnu.


Vai ir kādas problēmas ar šo procedūru?
Kā jūs domājat? Lūdzu, izlabojiet mani, ja es kaut kur pieļāvu kādu muļķīgu iesācēja kļūdu (ļoti iespējams).
Viņš runāja arī par meskalīna un 2C-B izgatavošanu. Es varu uzrakstīt arī tos, ja tas ir interesanti.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Vai ir pieejams Helional? Ja tas ir izgatavots no piperonāla, tad es izvēlētos ceļus vieglāk.
 

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18
Mani arī interesētu šis ceļš, ja kāds zina vairāk.
Helional ir brīvi pieejams par aptuveni 60 eiro par litru.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
No kurienes ir brīvi pieejams?
 

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18
ir daudz avotu, piemēram, Keten, Silu, org.chem.poland, arī vācu uzņēmumi, holandiešu uzņēmumi, Lielbritānijas, ASV u. c......
vienkārši meklējiet google
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Ok. Acīmredzot pārdod arī kā sastāvdaļu ziepju ražošanai un parfimērijai, kas ir vēl pieejamāka.

Lūk, lielisks resurss: https: //www.thevespiary.org/talk/index.php?topic=19177.0.
Šī ziņojuma eksperimentālā daļa ir šeit:

Helionalu (6,72 g, 35 mmol) izšķīdināja 130 ml benzola. Pievienoja katalītisku p-TSA daudzumu (20-25 mg), pievienoja morfolīnu (3,5 g, 40,25 mmol, 1,15 mol eq.) un maisījumu izskaloja ar argonu. Pievienoja Dīna-Starka pievadu, un saturs tika mēreni refluksēts, līdz vairs nebija redzams ūdens, kas sarecēja uz uztvērēja dibena (teorētiski: 0,63 ml H2O). Tas aizņēma apmēram 30-40 minūtes, un pēc tam maisījumu refluksēja nākamās 20 minūtes. Saturu atstāja atdzist, vēlreiz izskaloja ar argonu un pārlēja spiediena izlīdzināšanas piltuvē.

Tajā pašā kolbā (vai lielākā kolbā, pēc izvēles) nātrija dihromāta dihidrātu (20,86 g, 70 mmol, 2 mol. eq.) izšķīdināja apmēram 80-90 ml GAA. Pēc atdzesēšanas šis maisījums saķērās, bet pēc 30-50 ml benzola pievienošanas un maisīšanas tas atkal kļuva pilnīgi kustīgs šķidrums. Maisījumu vēlreiz atdzesēja līdz 5C. Pēc tam stundas laikā lēnām pilināja enamīna šķīdumu. Pēc visa pievienošanas maisījumu maisīja 2 stundas. Visu šo darbību laikā temperatūra nepārsniedza 10-15C.

Pēc tam reakcijas maisījumu atšķaidīja ar ūdeni (~ 100 ml) un pārlēja dalāmajā piltuvē. To izskaloja ar ūdeni un pēc tam atšķaidītu nātrija hidroksīda šķīdumu, lai atdalītu lieko etiķskābi. Pēc tam benzola slāni mazgāja ar sālījumu, lai atdalītu atlikušo ūdeni, un koncentrēja, destilējot. Iegūto eļļu nepārtraukti skaloja ar argonu un uzsildīja ūdens vannā, lai atdalītu benzola atlikumus, un pēc tam destilēja vakuumā (~ 10 mbar). Neona dzeltenas, kustīgas eļļas frakcija izdalījās 130-150C temperatūrā un tika savākta. Ieguvums: 2,81 g, 44,9 %, rēķinot uz helijonu.

Šo iznākumu noteikti var uzlabot, veicot optimizāciju. Iespējams, ir vajadzīgs vēl lielāks amīna pārpalikums, varbūt jāsamazina kopējais šķīdinātāju tilpums, lai samazinātu zudumus. Es nevaru daudz ko pateikt, tas prasa eksperimentus, un tāpēc man ir vajadzīgi jūs, puiši.

Analīze:
Vienu vai divus pilienus izšķīdināja 5 ml metanola un analizēja ar GC-MS (protams, vēl vairāk atšķaidītu).
Kolonna bija jāpārlādē, lai varētu atrast jebkādus piemaisījumus. Šīs pārslodzes dēļ GC pīķi ir svītraini un līdzīgi spuras smailei. Maksimumi ir raksturīgi MDP2P, bet helionalam tie ir ļoti niecīgi vai to vispār nav. Visi spektri ir pievienoti pdf formātā. Bibliotēkas meklēšana, pamatojoties uz pīķu virsmas laukumu, deva tīrību > 99 %.

Tiek pieņemts, ka pastāvīgais ceļš no MDP2P līdz MDMA ir vispārzināms.

Patiešām ļoti interesants ceļš. Īpaši, ja diezgan ne-OTC oksona vietā var izmantot GAA + dihromātu.
Tajā lieliskajā ierakstā plakāts veica lielisku salīdzinājumu starp dažādiem oksidētājiem sākotnējā reakcijā:

Oksidētāju apskats

Nātrija dihromāta dihidrāts GAA/benzolā
Priekšrocības:
-Lēts
-vienkārša apstrāde
-Vizuāls palīglīdzeklis, jo tas reducējas līdz hromam(III)
-Nav smaržas, viegli apstrādājams
Mīnusi:
-Bīstamība videi un veselībai, ja ar to neveic pareizu apstrādi
-Oksidācijai nepieciešami 2 mol ekvivalenti, kas nozīmē 3,10 g dihromāta uz 1 g helionāla.
-Nav saderības ar toluolu

Nātrija metaperiodāts (NaIO4) THF/ūdenī
Priekšrocības:

-Zaļš
-Pārstrādājams
-Salīdzinoši vienkārša sagatavošana
Mīnusi:
-Dārgi
-Dēļ lielās molārās masas tas cieš no tās pašas problēmas kā dihromāts
-šķīdinātāju sistēma padara iespējamu hidrolīzi

Dihromāts atšķaidītas sērskābes/dietilētera sistēmā
Priekšrocības:

-Relatīvi augsts iznākums
-Nav bažu par pārskābošanos (ar ketonu tā nav problēma, bet es domāju, ka tā ir priekšrocība).
-Iespējams, ka to varētu veikt arī vienā katlā, bet oriģinālajā dokumentā nav aprakstīti citi šķīdinātāji, izņemot dietilēteri.
-Lēts
Mīnusi:
-26ml ūdens šķīduma uz 1 g helionāla (sic!)
-Tāds pats vides un veselības apdraudējums kā 1. punktā.

Varš (I vai II)/skābeklis vai jebkurš cits singletskābekļa iniciators (metilēnzils u.c.)/skābeklis
Plusi:

-Ļoti lēts
-Iespējami lieli iznākumi
Mīnusi:
-Blakus produkti
-Smalks (enamīna šķīdums ir ļoti jāatdzesē, lai neļautu šķīdinātājam izplūst kopā ar lieko skābekli).
-Nepieciešama skābekļa tvertne vai skābekļa pudele
-Heterogēns
-Vajadzētu mainīt šķīdinātāju (uz DMF vai acetonitrilu, tie šķīdina skābekli daudz labāk nekā ogļūdeņraži).

Interesanti, vai varētu darboties kālija permanganāts?
 
Last edited:

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Bet šajā detalizētajā un visaptverošajā rakstā viņi izmanto morfolīnu pirmajā reakcijā. Tas nav gluži bez receptes. Saskaņā ar komentāriem varētu darboties arī piperidīns.

Bet OP: vai jūs varat norādīt saiti uz jūsu uzraksta avotiem? Šķiet, ka kaut kas trūkst ...
 

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18
aplūkojiet Caroat, kas ir arī kālijaumperoksimonosulfāts un ir pieejams bez receptes.
Atradu to alus apgādes veikalā dezinfekcijai un kempinga veikalā ūdens tvertņu tīrīšanai.

Izskatīšu jūsu ziņu vēlāk, kad man būs vairāk laika. thx.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
160
Points
43

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18

jūs mēģināt pārdot receptes?
Tas ir slikti !!!

varbūt jums vajadzētu reģistrēties vietnē clickworkers.com, ja vēlaties nopelnīt ar copy&paste. ;)
 

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18
labi, kopiena ir domāta informācijas apmaiņai un kopīgajam lietojumam.
Tā kā jūsu pirmais amats bija "jūs varat nopirkt.....", neveicinot šeit neko vērtīgu, tas nepadara jūs par uzticamu locekli, kas, šķiet, zina savu sūdus.

Varbūt pamēģiniet ar ebay. izlasiet manu pamācību par viltotajiem ID, iegūstiet bankas kontu un pārdodiet to tur. :D ;)
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Es esmu ziņkārīgs par cenu, ko jūs varētu prasīt par šo recepti hahah Ja nedarbojas, es domāju, ka nauda tiek atgriezta atpakaļ ne?hahaah(joko, protams)
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Bet jūsu receptes cena?;-)
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
160
Points
43
nav tā pati ideja ?
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/mdp2p-from-helional.2874/
 

Thorsp3

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 25, 2022
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
mans jaunais konts. var zvanīt ne īpaši

 

Thorsp3

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 25, 2022
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
mans jaunais konts. nevar piezvanīt nav privāts

 
Top