Jauna tīmekļa vietne Dead Drops

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Es veidoju vietni savam lokālajam darbam Dead Drops. Tuvojoties vēlēšanām, esmu izstrādājis, iespējams, ļoti ienesīgu shēmu. Es vēlos pārbaudīt savu iestatījumu ar ziedojumu lapu, kas būs saistīta ar QRCode. Nāves pilienu sistēma darbosies tāpat ar QRCode uzlīmēm, tāpēc es vēlos palaist savu ziedojumu shēmu kā savas sistēmas pārbaudi.

Joprojām nodarbojas ar bullshit datubāzes problēmas, es strādā caur. Ko es meklēju norādījumus par ir izveidot API, kas būs uzņemt debetkarti / kredītkarti, konvertēt uz btc, un nosūtīt uz manu maku. Kopš šī brīža vienīgais veids, kā es varu domāt, lai strādātu tas ir vienkārši ir btc maku adresi un cerēt, ka cilvēki zina, kā / jau ir crypto, kas samazinātu ļoti lielu daļu no manas bāzes, padarot shēmu, iespējams, vairāk nepatikšanas nekā tas ir vērts.

Kādi ieteikumi? Vai kāds dara kaut ko līdzīgu? Kaut kas plug-and-play būtu brīnišķīgi, ja tas pastāv.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Iesaku jums kādu laiku pagaidīt. Mēs jau esam izstrādājuši tirgu, kurā jūs varēsiet pārdot mirušos pilienus, veikt pasūtījumus piegādei ar kurjeru. Jebko. Mēs esam par to visu parūpējušies. Jums labāk investēt savā laboratorijā.
Mēs šo projektu uzsāksim šogad.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Šis tirgus projekts izklausās daudzsološs un interesants. Vai tomēr būs pieejams pakalpojums noteiktos lauku apvidos? Es esmu ārpus kartes, nekur netālu no HIDT apgabaliem saskaņā ar pašreizējo karti, kas ir labi. Es arī dzīvoju netālu no vairākām lielām universitāšu pilsētām, bet parasti šādas lietas ir noderīgas tikai lielpilsētām. Vai programma spēs palīdzēt tādās teritorijās kā mana?
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Pagaidām es koncentrēšos uz savu tvaika nosūcēju!
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Tas būtu lieliski, jo īpaši, ja būtu iespējams saņemt pasūtījumus no Ķīnas lielākos apjomos.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Es to jau teicu un teikšu vēlreiz: Paldies, Reuters...!
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Īpaša kurjera darbinieka norīkošana noteiktās jomās ļautu ietaupīt tik daudz problēmu. Man ir 1 lauku variants, kas, kā esmu konstatējis, darbojas lieliski, mans tuvs draugs ir fedex kurjerpasta šoferis ar noteiktu maršrutu. Kad tiek pasūtīta pakete, mēs pārliecināmies, ka piegādātājs izmanto fedex, un, tā kā mans šoferis zina lielāko daļu vietu savā maršrutā, tiek izvēlētas 2 vai 3 adreses un konkrēts nosaukums, ko zina tikai šoferis, No rīta pakete ir kravas automašīnā, viņš savā skenerī redz vārdu un adresi. Viņš veic savu maršrutu kā parasti, un, kad nokļūst attiecīgajā teritorijā, skenē paku kā piegādātu, tad ieliek to savā pusdienu kastītē un pēc darba to aizved mājās. Mans draugs pēc tam dodas un paņem to. Vienīgā saikne ar jebkuru personu, izmantojot šo metodi, ir tad, kad tiek norādīta nosūtīšanas etiķete/pasta izdevumi, ko var atrisināt dažādos veidos. Ja jums ir draugs, kas piegādā ups, federālā ekspedīcija vai kāds cits jūsu reģionā pieejams pakalpojums, tad šī var būt laba nosūtīšanas un saņemšanas metode.
 
Top