Nitroetāns Avots

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Pirms neilga laika es nejauši uzkāpu uz šo interesanto produktu. Izskatās pēc 16 oz (473 ml) nedaudz piejaukta nitroetāna. Vai kāds ir mēģinājis to destilēt un iegūt nitroetānu?
Cuccio Pro Step 6 Powder Polish Deep System Brush Cleanser Refill, 16 oz
RCJu5TVjwq
 

Huey Freeman

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
21
Reaction score
7
Points
3
Vai ir nepieciešams vēl kāds stept, līdz to droši izmanto p2np sintēzei?
 

OTC_HomeChemist

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2024
Messages
17
Reaction score
7
Points
3
Izskatās jauki - vēl viens produkts, kas darbojas un satur aptuveni 40% nitroetāna, ir Acrifix 1S 0117, no tā to var viegli destilēt... Es esmu izmantojis 30 cm kolonnu, un tas darbojās labi.
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
Lielākajā daļā valstu ir pieejama tikai mazā 14 ml pudelīte! Bet, ja jūs varat iegādāties lielākās 480ml un 900ml pudeles, tad šis ir īstais veids, pēc destilācijas tas 100% darbojas lielākajai daļai sintēžu.
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Patiesībā es atradu šādu pudelīti savam P2NP sintezatoram. Tagad man ir vajadzīgs tikai N-butilamīns (ar to man ir problēmas).
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
Var izmantot arī citus amīnus, piemēram, izobutilamīnu, kas ir viegli iegūstams, dekarboksilējot valīna a-amīnskābi.
 
View previous replies…

Macondor

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
42
Reaction score
8
Points
8
Heksametilēnetetramīnu (urotropīnu, heksamīnu) var izmantot cikloheksilamīna vietā, lai MDP2NP ?¡?
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
nē, meklējiet primāros alifātiskos amīnus
 

Macondor

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
42
Reaction score
8
Points
8
paldies, es jautāju, jo tas..
"Izšķīdini 140 g (1 molu) heksametilēnetetramīna (urotropīna, heksamīna) un 157,5 g (1,05 molu) nātrija jodīda (vai 174 g (1,05 molu) kālija jodīda) 1000 ml karsta 95% etilspirta (190 grādos izturīgs graudu spirts). Pēc tam pievieno 243 g bromosafrola (1 moli) un šķīdumu atstāj nostāvēties, līdz nenotiek nogulsnes. Pēc tam maisījumā ievada HCl gāzes plūsmu, kur nogulsnes hidrolizējas, izšķīst un nogulsnējas amonija hlorīds. Amonija hlorīdu filtrē, un spirtu no filtrāta atdala, destilējot zem pazemināta spiediena. Atlikušo neapstrādāto amīnu attīra, atbrīvojot brīvo bāzi ar NaOH šķīdumu (45 g NaOH 135 ml ūdens). Eļļu ekstrahē ar ēteri (vai toluolu, metilēnhlorīdu u. c.) un ar HCl gāzes plūsmu pārvērš HCl sālī. No ētera iegūtos kristālus filtrē.".
 

waltjr5858

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 5, 2024
Messages
26
Reaction score
8
Points
3
Neesmu pārliecināts, vai bija vecā formula vai ne, bet tajā pudelē, ko viņi pārdod šodien, joprojām kā galvenā sastāvdaļa ir norādīts nitroetāns, bet tā ir 50/50 acetons un nitroetāns. Pirms lietošanas noteikti jādestilē. Patiesībā, iespējams, divas vai trīs reizes, jo es pilnīgi noteikti zinu, ka acetons sintēzes laikā radīs problēmas. Joprojām darbojas, tikai ziniet, ka jūs saņemsiet 8 oz vai varbūt septiņas no tā, ko vēlaties, un pārējo dodiet to draudzenei, lai izmantotu saviem nagiem.
 

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2022
Messages
73
Reaction score
40
Points
18
Es jau iepriekš interesējos par šo produktu, bet pēc izpētes izlasīju, ka tas satur 99% nitroetāna ( materiālu drošības datu lapa ).
Bet kaut kur internetā izlasīju, ka kāds to bija izmēģinājis un teica, ka tas satur tikai nelielu nitroetāna daudzumu (šķiet, 10 %).
 
View previous replies…

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Mani interesē, vai viņi izmantoja "6. posmu", nevis kādu citu posmu šajā produktu saimē. AFAIK 6. solis ir vienīgais, kas galvenokārt ir nitroetāns. 8. posmā ir acetons un nitroetāns.


"Cuccio Pro Powder Polish Dip System Step 8 Dipping Powder Remover".
Ķīmiskais nosaukums % no svara CAS #.
ACETONS 60-75% 67-64-1
NITROETĀNS 25-40% 79-24-3
 
View previous replies…

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2022
Messages
73
Reaction score
40
Points
18
Viņi izmantoja "6. soli"

HIGGS BOSSON iepriekš teica, ka viņš to kādam nopirks, lai to pārbaudītu, tāpēc drīzumā mēs uzzināsim rezultātus.
 

waltjr5858

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 5, 2024
Messages
26
Reaction score
8
Points
3
6. posmā ir 50 % acetona un 50 % nitroetāna . Es zinu, kas teikts SDS, bet tas melo. Esmu to destilējis no pirmavota, tas bija vismaz puse acetona, kas pāriet pie 55c vai aptuveni tā. Pēc tam tas uzlēca līdz aptuveni 120 C, un pārējais pārnāca. Es to arī destilēju apmēram astoņas reizes atkal un atkal, jo jebkurš acetona gabaliņš burtiski novērš reakciju, kurai visi to grib izmantot, un pēc tam tas vienkārši nekristalizējās neatkarīgi no tā. Būtu vajadzējis kristalizēties 114 °C temperatūrā. Kaut kas ar šo materiālu noteikti nav kārtībā, un es ar to neko nedarītu. Ir vēl viens variants, kas burtiski nav nekas cits kā nitroetāns.....
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
Jā, es varu apstiprināt, ka šis produkts darbojas.
Vispirms to destilējiet, pēc tam lietojiet kā parasti.
Vienīgā problēma ir tā, ka tie ir mazās 14 ml pudelītēs, un, visticamāk, tos pakāpeniski izņems no apgrozības... tāpēc iegādājieties to, kamēr varat...
Domāju, ka Apvienotajā Karalistē bija dažas 480 ml pudeles...
Veiksmi!
 

waltjr5858

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 5, 2024
Messages
26
Reaction score
8
Points
3
Pavisam nesen tika disstificēta pudele, un gandrīz puse no tās bija acetona vārīšanās temperatūrā, bet pārējā - 120.... nedaudz augstāka nekā 115 ish, kādai vajadzētu būt nitro, bet pietiekami tuvu. Lai izvadītu visu acetonu, tā tika disstificēta 7 reizes, un joprojām bija problēmas ar p2np kristalizāciju. Izgatavots ar to pašu materiālu, bet pārgāja uz nitro par zināmu labu materiālu un darbojas perfekti, tāpēc es neesmu pārliecināts, kas ir šajās pudelēs tagad...
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
Jā! Iegādājieties to, kamēr varat! produkts drīz būs "End Of Line".
 
Top