Iepakojums konfiscēts

Mister Man

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2024
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Sveiki, kas notiek, ja man adresētu sūtījumu, kurā ir man adresētas zāles, bloķē muitā?
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
Dažādās pasaules vietās tiek izmantotas atšķirīgas stratēģijas.
Kaut kur tikai konfiskācija un paziņošana vai bez tās.
Kaut kur policijas reids vai piegāde bez problēmām, bet reids 1-2 nedēļas/mēnesi vēlāk, ja viņi pieņem, ka esat dīleris.
Kaut kur zvana no pasta, lai ierodas un "palīdz viņiem atrast jūsu sūtījumu" vai kāds cits bullshit iemesls, lai palīdzētu viņiem apstiprināt, ka tas ir jūsu.
 

Mister Man

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2024
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Pakete ir apturēta Vācijā, tā bija nosūtīta uz Itāliju
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Im tik ļoti žēl, ka jūs cilvēks, lūdzu, vai jūs varat mūs informēt par to, kas notika nākotnē, un kādas sekas jūs saņemsiet
Lūdzu, palieciet drošībā 🙏 ❣️
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Man ir bijis viens konfiscēts muitas iestādē. Tas bija neliels daudzums. Es saņēmu vēstuli, kurā bija teikts, ka tā ir konfiscēta, kā arī veidlapu, lai to saņemtu atpakaļ, ja es būtu DEA aģents. Kad saņemat vēstuli, neko neaizpildiet un nesūtiet to atpakaļ, ja ir tāda iespēja. Vienkārši atmetiet to un uzskatiet, ka jūsu adrese ir sadedzināta.
 

Mister Man

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2024
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Es joprojām neesmu saņēmis nekādu paziņojumu, tikai kuģniecības uzņēmums man teica, ka muita to konfiscējusi, varbūt viņi to pat nav analizējuši, tas ir šķidrums. Es ceru, ka tas aizies aizmirstībā
 
View previous replies…

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Neatbildiet, vai tas kaitē jūsu opsec, bet kādu sūtījumu dienestu izmantojat, kas jums paziņoja, ka sūtījums ir konfiscēts?
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
361
Reaction score
175
Points
43
Nosūtiet jundziņu, lai viņš to saņem 😆😆
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Labu veiksmi, kā jūs pamanījāt, ka tas tika konfiscēts?
 

Mister Man

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2024
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
D No izsekošanas numura tas ziņoja par bloķēšanu, pēc tam kuģniecības uzņēmums man pa e-pastu uzrakstīja, ka tas ir bloķēts muitā.
 

Mister Man

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2024
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
NOI nezinu, vai tas ir konfiscēts, viņi man teica, ka tas ir konfiscēts vai aizturēts, viņi nevar man pateikt. tagad jau ir pagājis mēnesis, un es neko nezinu.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Jums, visticamāk, ir ļoti paveicies, ka tas tika konfiscēts Vācijā, nevis Itālijā. Neesmu pārliecināts, kā izskatās izdošana Eiropā, bet ASV jūs pat nepieņems no citas valsts, ja vien nozieguma līmenis nebūs noteikts. Pirmās pakāpes likumpārkāpums, manuprāt. Ir četri zemāki noziegumu līmeņi. Lai jūs izdotu no citas valsts, tam jābūt 3. vai 2. pakāpes noziedzīgam nodarījumam. Ja viņi būtu atraduši sūtījumu Itālijā, jūs jau varētu atrasties cietumā. Es tomēr iztīrītu māju un uz mēnesi aizvestu savu klēpjdatoru pie draugiem ( to, kuru jūs izmantojāt, lai pasūtītu preces, tas ir visspēcīgākais pierādījums, kāds ir).
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Varu jums runāt no pieredzes, jo ne vienu reizi vien esam cietuši zaudējumus, konfiscējot no Ķīnas uz Eiropas Savienību ievestās pakas, un visgudrākais padoms, ko varu dot, ir neaizpildīt nekādas veidlapas, neatbildēt uz muitas ziņojumiem un nemēģināt glābt paku, visu laiku turēties no tās vaļā un no šī brīža izmantot pamata drošības pasākumus, kas jums būtu jānodrošina. (tālruņa numura maiņa, e-pasta vēstules utt.). Noteikti jūsu pakete vēlāk tiks iznīcināta, un atkarībā no tās satura iestādes būs apmierinātas ar tās iznīcināšanu vai arī tiks uzsākta izmeklēšana, ja runa ir par 1. klases bēdīgi slaveniem daudzumiem, ja runa ir par reaģentiem vai pētniecības ķimikālijām, kas vēl nav iekļuvušas Jums nevajadzētu tik ļoti uztraukties par likumu, un pietiktu ar dažām izmaiņām savā dzīvē. Svētības un iedrošinājums!!!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Atvainojiet, es jums rakstu par kļūdu.. Esiet veseli. N liels apskāviens bro!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Varu jums runāt no pieredzes, jo ne vienu reizi vien esam cietuši zaudējumus, konfiscējot no Ķīnas uz Eiropas Savienību ievestās pakas, un visgudrākais padoms, ko varu dot, ir neaizpildīt nekādas veidlapas, neatbildēt uz muitas ziņojumiem un nemēģināt glābt paku, visu laiku turēties no tās vaļā un no šī brīža izmantot pamata drošības pasākumus, kas jums būtu jānodrošina. (tālruņa numura maiņa, e-pasta vēstules utt.). Noteikti jūsu pakete vēlāk tiks iznīcināta, un atkarībā no tās satura iestādes būs apmierinātas ar tās iznīcināšanu vai arī tiks uzsākta izmeklēšana, ja runa ir par 1. klases bēdīgi slaveniem daudzumiem, ja runa ir par reaģentiem vai pētniecības ķimikālijām, kas vēl nav iekļuvušas Jums nevajadzētu tik ļoti uztraukties par likumu, un pietiktu ar dažām izmaiņām savā dzīvē. Svētības un iedrošinājums!!!
 

mikeyoak

Don't buy from me
Resident
Joined
May 15, 2024
Messages
9
Reaction score
9
Points
3
Labi. man ir zināma pieredze šajā jomā atkarībā no tā, kur jūs atrodaties. Ja tas noticis ASV, nekautrējieties man rakstīt DM
 
Top