Iepakojums konfiscēts

mikeyoak

Don't buy from me
Resident
Joined
May 15, 2024
Messages
9
Reaction score
9
Points
3
Labi. man ir zināma pieredze šajā jomā atkarībā no tā, kur jūs atrodaties. Ja tas noticis ASV, nekautrējieties man rakstīt DM
 

Regis Kimble

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 28, 2023
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Havaju salās ir bēdīgi slavena muitas kontrole; kāds mans paziņa ieveda steroīdus no Apvienotās Karalistes, un viņš vienmēr ļāva paku nedēļu nogaidīt pie ieejas durvīm vai netālu no tām ar uzrakstu return to sender.
Reiz tieši pēc piegādes viņi pamanīja puisi, kas bija novietots kabrioletā un dienas gaišajā laikā lasīja avīzi. Viņš vienkārši nolika paku un veica īsu "mājas tīrīšanu".
Stundu vēlāk pie stukačiem pienāca ASV Pasta un vietējās policijas darbinieki un jautāja, kas ir sūtījumā. Par laimi, šī persona jau redzēja, ka pakete ir atvērta, Un, viņi nemēģināja to atvērt.
Pakete tika nodota atpakaļ, un viņš viņiem pateica, ka tā nav paredzēta viņam, lai nosūta to atpakaļ tam, kas to sūtīja. Viņš arī bija mainījis savu vārdu par pāris burtiem; Džons Smits Džeisona Simmonsa vietā.
Iespējams noliegums!
 

Nexgen

Buying through escrow
New seller
Language
🇪🇸
Joined
Jul 12, 2023
Messages
19
Reaction score
125
Points
28
Deals
6
Es sūtīju pakas ar 2 metha lielā bija 4 kg, bet dīvainākais ir tas, ka no 10 reizēm tikai puse ierodas un netiek konfiscētas tās ierodas normāli, bet, kad tās atver, viss ir iznīcināts es nezinu, vai tā ir muita vai paši klienti, kas dara šo joku

Man Austrālijā tas notiek bieži.

Vai kādam citam ir noticis tas pats, jo tas ir dīvaini, ja visā mājā ir bijuši federālie aģenti.
 

magnesium_sulphate

Moderator in Lithuania section
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
19
Solutions
1
Reaction score
21
Points
3
Labdien,

Sniedziet man kontekstu, un es jums visu paskaidrošu. Atkarībā no valsts, bet domāju, ka man ir pietiekami daudz pieredzes, daudzkārt strādājot ar šādām lietām.
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Mate, ceru, ka viss ir kārtībā un jūsu labs
🍀👋🤠
Un, ja jūs varat atjaunināt par to, kādas sekas jūs saņēmāt..
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Es domāju, ka ar jums viss ir kārtībā, jo pie jums to neatrada, es domāju, ka jūs vienmēr varat visu noliegt un teikt, ka nekad neko neesat pasūtījis. Kādam ir viegli pasūtīt lietas pēc jūsu adreses un uz jūsu vārda. Ja tas aiziet tik tālu, vienkārši dzēsiet jebkāda veida pierādījumus, ar kuriem jums ir bijusi saskare. Un vienkārši noliedziet, noliedziet, noliedziet. Kā jau teicu, ja tas aizies tik tālu un jūs no tā izkļūsiet, nedomājiet, ka viņi pārstāja to pētīt. No šī brīža jums vienmēr jābūt uzmanīgam.
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
36
Reaction score
25
Points
18
Nesen man ir pazuduši 3 no 5 sūtījumiem; visi pieci ES starptautiskie (bez ārējās muitas). Visi trīs pazaudētie sūtījumi tika piegādāti, izmantojot valsts pasta pakalpojumus, no diviem, kas tika piegādāti, viens tika piegādāts, izmantojot valsts pasta pakalpojumus, bet viens - ar privāta kurjerpasta uzņēmuma starpniecību. Pārsūtītie pasūtījumi arī netika saņemti. Ja vien sūtītāji nav pievīluši slēpšanu un sūtījumi nav apturēti izcelsmes valstī, tad šobrīd es uzskatu, ka mana adrese ir melnajā sarakstā, un šķirošanas centri filtrē manu pastu pārbaudei. Nekad neesmu saņēmis nekādu paziņojumu par jebkādu konfiskāciju - ne no pasta uzņēmuma, ne no tiesībaizsardzības iestādēm.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Man ir sūtījums, kas sēž starp sēdekļiem kaut kur droši vien apmēram 5 jūdzes no manis kopš augusta sākuma lol. Sūds bija jutīgs pret temperatūru un gaismu, tāpēc uzskatu to par pazaudētu, bet pēc mēneša tā joprojām ir uzskaitīta kā "ceļā". Melnais saraksts ir ticamākais scenārijs. Man ir vēl viens sūtījums tagad tuvojas, ja tas ir apturēts vai "iesaldēts" šajā posmā, es uzskatīšu, ka adrese, ko es esmu izmantojis, ir sadegusi un pāriet uz priekšu.

Burtiski jebkurš var pasūtīt sūtījumu jebkuram, tāpēc tas ir juridisks haoss, lai kā jūs uz to paskatītos. Juridiskie nekārtības ir dārgi, ja vien kāds nevēlas jūs padarīt par piemēru (un esmu diezgan pārliecināts, ka jūs ļoti ātri uzzināsiet, vai tas tā ir), risinājums viņiem ir "apturēt turpmāko darbību", jo tas ir lētākais variants.

Kam mūsdienās nav ienaidnieku? Tas ir jākurva 2024. gads, piecgadnieki staigā apkārt ar iPhone. Jo visi zina, ka adreses, ko es izvēlos, ir vienkārši cilvēki, kas man vienkārši ļoti nepatīk, un man ir labi ar viņiem jājebst.

Tik daudz 9-5 M-F dronu apkārt, izvēlies un gaidi, kad pastnieks aizbrauks, aizķer savu sūdu. Mēģiniet izvēlēties tehnofobu adreses, viņiem nebūs ne zvanu, ne kameru. Sekojiet līdzi sava rajona NextDoor (sociālo mediju) lapām. Vecie cilvēki vienkārši MĪLST baumot par "aizdomīgām aktivitātēm", kas notiek viņu ideālajās, dārgajās dzimtajās pilsētās. Es uzskatu, ka tā ir lieliska līnija, lai uzzinātu, ar ko nodarbojas vietējā policija un "modrie pilsoņi".

Vienkārši palieciet drošībā, palikt drošībā man nozīmē būt gudram un veikt izpēti, un ar jums viss būs kārtībā.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Kā jau KurtV teica,pētiet un vāciet informāciju, kur vien varat. Man ir slēpta kamera, kas redz, kā visi pasta dienesti rullē cauri, un tur, kur es esmu, mums ir vieni un tie paši kurjeri 6 dienas nedēļā, un viņi katru dienu kursē gandrīz tieši tajā pašā laikā. Iepazīstiet sevi ar šāda veida lietām, tad, ja pamanīsiet kaut ko, kas nav, tā varētu būt zīme. Es izmantoju dažādu kaimiņu adreses, bet es joprojām uzraugu visu, kas ir neparasts. Tomēr lauku apvidū ir vieglāk, ja kaut kas vai kāds neparasts traucas cauri. Reiz man bija sūtījums, kas ieradās ar 2 dienu kavēšanos "usps kavēšanās" dēļ, un tas, iespējams, nekas nebija, bet es pēc tam uz visiem gadījumiem sadedzināju šo adresi. Man ir arī viens cilvēks, kas pieņem sūtījumus par samaksu, un tam es sūtu visus lielākos pasūtījumus. Viņiem ir atlicis tikai tik daudz laika, lai dzīvotu, tāpēc, ciktāl tas attiecas uz viņiem, viņiem ir ļoti maz ko zaudēt, kamēr es viņiem dodu kādu no labumiem, viņi paliek laimīgi kā var būt. Es arī pazīstu puisi, kurš katru gadu novembrī decembrī strādā ar ups. Viņš palīdz vairākiem šoferiem piegādāt sūtījumus, un pagājušajā gadā viņš iepazinās ar foršu šoferi, kurš palīdz arī tagad. Dude ļauj viņam zināt, kad pasūtījums ir iesniegts, un šoferis sekos līdzi paketei ar konkrēto vārdu un adresi, skenēs to kā piegādātu un pēc tam aizvedīs to mājās, un dude pēc tam to paņems. Tā ir viena no labākajām piegādes metodēm, ko esmu redzējis, jo tā jūs 100% paliekat ārpus radara, un šoferim nav nekādu raižu. Ja paku apzags, viņam par to pateiks, jo tā atrodas viņa maršrutā, un paku nosūtīs uz nejauši izvēlētu vārdu un adresi viņa parastajā maršrutā, lai vispār nebūtu nekādas saistības ar kādu. Jums tikai jāpārliecinās, ka jūsu pārdevējs to nosūta, izmantojot šo konkrēto pakalpojumu, pretējā gadījumā kāds pa pastu saņems lielu pārsteigumu.
 

biocandys

Don't buy from me
New Member
Language
🇪🇸
Joined
Sep 1, 2024
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
Spānijā viņi sūta slepeno policiju. Dont care summa. Bet IS, jo zina, ir sone operatīvo
 

biocandys

Don't buy from me
New Member
Language
🇪🇸
Joined
Sep 1, 2024
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
Tikai paketes, kas nāk no hola da, jo viņi vēlas uzpīpēt narcoesesd no holanda.
 
Top