Fenilacetona (P2P) sintēze, izmantojot BMK etilglicidātu

chem19

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 30, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
@G.Patton
Vai jūs pls varat paskaidrot, ka 14. solī "(14. Pēc brīža pievieno 500 ml destilēta ūdens un maisījumu nedaudz uzkarsē (ne vairāk kā 60°C).".".

Mans jautājums ir, cik ilgi tas ir jāuzkarsē. (Laiks) vai kāda zīme.
Iepriekš paldies.
 

jotoy

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 20, 2023
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
Sveiki, un vai no šī soļa jūs stqrt, ja jums ir BMK 5449-12-7 pulveris vai jaunais bmk pulveris, kas tagad ir tirgū?
 

chem19

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 30, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
Es sāku no dimetilformamīda, benzaldehīda tieši tā, kā tas ir redzams videoklipā.
 

virus0815

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 30, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Cik daudz BMK glikskābes (nātrija sāls) man nepieciešams 1 gramam P2P?
 

61-50-7

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 21, 2023
Messages
29
Reaction score
11
Points
3
ir neliela kļūda: pirmajās rindiņās esat teicis pmk, nevis bmk.
 

rampage

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 9, 2024
Messages
55
Reaction score
34
Points
18

Vai BMK glikskābes (nātrija sālsskābes sālsskābes sālsskābes) un ūdens attiecība ir 1:1, tad pievieno sālsskābi, lai ph būtu 1?
Ja sākam ar BMK glikskābi (nātrija sāli), vai attiecība ar ūdeni ir 1:1, tad pievienojam sālsskābi, lai ph būtu 1? tad maisījumu karsējam un maisām 5 stundas.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Pareizi
 
View previous replies…

rampage

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 9, 2024
Messages
55
Reaction score
34
Points
18
atrasts šis raksts, vai 80 grādi ir pārāk silti? vai 1 kg sālsskābes ir pārāk daudz, lai tikai pievienotu, lai sasniegtu ph1?

Kā pārvērst BMK pulveri eļļā? (Zemāk ir tikai vispārīgs hidrolīzes procesa apraksts, jums joprojām var būt nepieciešams sazināties ar mums, ja nevarat pareizi iegūt eļļu).
1,1 kg pulvera sajauc ar 1 kg silta ūdens (apmēram 80 grādi).
2, ielieciet 1 kg sālsskābes (HCL 37%), un jūs redzēsiet, ka veidojas burbulis.
3, maisījumu maisot vienu stundu un pēc tam pārtrauciet.
4, Pēc vēl vienas stundas jūs iegūsiet eļļas slāni gaiši dzeltenā krāsā.
5, Izmantojiet atsevišķu piltuvi, lai iegūtu eļļu.
 

rampage

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 9, 2024
Messages
55
Reaction score
34
Points
18
Sveiki,
tātad, piemēram, sajauc 1 kg bmk glikskābes (nātrija sālsskābes sālsskābes) un 1ltr h2o, tad pievieno sālsskābi, lai iegūtu ph 1.
pēc tam rm uzkarsē līdz 60 grādiem un dekarboksilē ar pastāvīgu maisīšanu 5 stundas. tad karstumu un maisītāju izslēdz un rm pārnes uz separācijas piltuvi, kur atdala slāņus.
augšējais slānis ir p2p, ja rm ir vēl karsts, vai apakšējais slānis, ja rm ir auksts. tātad iznākumam vajadzētu būt 1 litram p2p?
 

chem19

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 30, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
@G.Patton
Kādam jābūt atdalītā slāņa pH 7. solī?
jo man bija 2 paraugi, viens svaigi savākts, kura pH ir 6 un ir gaišā krāsā 600 ml. Savukārt atlikušo 400 ml parauga, kas ņemts pēc 2 mēnešiem no stāvoša šķīduma, pH ir 8. Un tas ir apmēram 400 ml, un tā krāsa ir nedaudz tumša.
Kurš šķīdums man būtu jālieto. Svaigu vai vēlāku, vai abiem. Lūdzu, ieteiktu. Gaidu ieteikumus. Iepriekš paldies.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Vispirms es vēlos sveicināt.
Tās pH nav svarīgs 7. posmā. Jūs varat izmantot abus.
 

chem19

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 30, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
@G.Patton sveiciens,
Nepieciešama jūsu svētība un atbalsts.
6. solī ir nepieciešams NaOH šķīdums 30% 450 ml.
Man ir NaOH granulas. Cik daudz šo granulu ir nepieciešams kopā ar cik daudz ūdens, lai pagatavotu vēlamo 450 ml šķīdumu.
Plz norādiet man, jo es saņemu dažādas atbildes.
Iepriekš paldies
Ar cieņu
 

chem19

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 30, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
@G.Patton plz help me out, how to make 30% NaOH aq solution. Vai tas ir 30% w/w vai w/c. Cauze ķimikālijas ir patiešām dārgas, un viens nepareizs solis var sabojāt visu procesu. Plz
 
View previous replies…

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
36
Points
18
Bro savu pārdomu. Paskaties laboratorijas bieži uzdotajos jautājumos. Pattons tevi nebaros ar karotīti.
 

chem19

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 30, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
@Throw-off
Bro tie nav hipotētiski jautājumi, es m iet cauri procesam, un tās ir izsmalcinātas problēmas, ar kurām saskaras tas, kurš iet cauri wl.
Tu man tikai saki, vai w/w un w/v, vai tu iegūsi tādu pašu daudzumu, milzīga atšķirība,
Otrkārt, vai pēc tam, pievienojot HCl, pH 1 citā solī tas neko nemainīs. @G.Patton ir šeit, lai mums palīdzētu. Tāpēc viņš noteikti mani un citus pabaros ar karotīti. Viņš ir mūsu mentors.
Es neesmu augstprātīgs, plz atvainojiet, ja jums tā šķiet. Bet es nopietni meklēju atbildi. Es esmu ķīmijas jomā jau desmit gadus. Tāpēc es zinu, cik svarīgi ir mani jautājumi. Un tas nav pārdomāts
Atvainojiet, ja šis teksts jebkurā gadījumā lika jums domāt negatīvi par mani.
 

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
36
Points
18
30 g nātrija hidroksīda un 70 ml H2o.

Ir milzīga atšķirība starp rokasgrāmatu un kodolu, ko jūs no viņa sagaidāt. Domāju, ka jūs esat pirmais ķīmiķis, kurš jau desmit gadus darbojas šajā nozarē un nespēj saprast, kā pagatavot nātrija hidroksīda 30 % šķīdumu? Tātad Bravo, paplaci sev pa plecu. Ja tu esi nonācis tādā stāvoklī no hidrolīzes, iespējams, īstais jautājums, ko tev vajadzētu uzdot, ir "vai tas ir priekš tevis?".
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Ūdens blīvums ir 1g/1ml, tātad 1ml destilēta ūdens var skaitīt kā 1g.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Sveiki,
450*0,3=135 g NaOH ir ielādēts vārglāzē, pievieno tur ūdeni, lai sasniegtu 450 ml risku.
 

chem19

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 30, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
@G.Patton Liels paldies. Jūs esat labākais. Lai Dievs jūs svētī. Ja man izdosies, es noteikti piedalīšos jūsu bb projektā. Es vēlos, ja es varētu būt jūsu eksperimentālās ķīmijas students. Vēlreiz liels paldies.
 

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
36
Points
18
Vai kāds ir izmēģinājis jauno BMK Oil? cas 41232-97-7. Pirms desmit gadiem varēja vienkārši dabūt BMK pulveri, pagatavot šķīdumu ar metanolu 1:1 un pilināt to taisni al/hg, jūs būtu gatavs tajā pašā dienā.. vai ar visiem jaunajiem BMK atvasinājumiem ir nepieciešama hidrolīze? 5449 nātrija sāls salīdzinājumā ar vecās skolas BMK ir apnicis.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Jums ir jāveic sārmaina hidrolīze, nevis skāba kā PMK glicidātiem.
Nav taisnība, jūs nevarētu tieši izgatavot metamfetamīnu no BMK glicidskābes nātrija sāls. Vispirms jums ir jāsaņem P2P.
 

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
36
Points
18
Es nesaku, ka tas bija nātrija sāls, es zinu, ka tas nebija nātrija sāls pulvera konsistence izskatījās pilnīgi atšķirīgas konsistences no BMK atvasinājuma 5449.
 
Top