Pmk mazgāšanas procedūras dcm mazgāšana

Followme38

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2022
Messages
18
Reaction score
3
Points
3
Hello was wondering how to proceed with a dcm wash on a ketone, and what are the steps and ratios on pmk to make it cleaner, and is it possible to perform is on with a water bath
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Ja sākat no p-eļļas, jums vajadzētu izmazgāt ar atšķaidītu naoh un sālījumu, un tam vajadzētu būt oranžas/arkanīgi dzidram šķidrumam. Ja vēlaties tīrāku, es iesaku vakuumdestilāciju.
 

Followme38

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2022
Messages
18
Reaction score
3
Points
3
Problēma ir jaunā pmk eļļa, soļi ir atšķirīgi arī es visu laiku saņemu medum līdzīgu eļļu, kas ir nelietojama.
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18


Ja jūs reaģējat ar sārmu, tad HCl, jūs mazgājat ar 5% naoh, tad ūdeni. Izskatīsies kā medus....jo eļļā ir ūdens.

DCM nav nepieciešams. Jūs varat iegūt diezgan tīru eļļu no jaunā PMK, mazgājot ar naoh, kamēr tas vēl karsts. Tas ir pietiekami labi.
 
Last edited:

Followme38

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2022
Messages
18
Reaction score
3
Points
3
Vai jūs varat uzrakstīt precīzus soļus man Izmēģināju visu līdz šim un joprojām nesaņemu labu eļļu, bet drīzāk kādu medum līdzīgu vielu, tumši brūnu,..
 

Followme38

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2022
Messages
18
Reaction score
3
Points
3
Pieņemsim, ka es sāku ar 50 gramiem pulvera, kādi ir precīzi soļi ar kādām ķimikālijām, lai iegūtu labu eļļu ar jauno pmk vecā pmk bija kā zelts šī ir citāda.
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Tātad jums ir pulverveida PMK? vai eļļa, kas sacietē istabas temperatūrā? ja pulverveida nelietojiet etanolu.

Varbūt jums veidojas bieza viela, jo esat pievienojis pārāk daudz HCL? cik daudz esat pievienojis? kādi ir jūsu tempi? Vai jums veidojas šķīdums ar atdalīšanos, kad eļļa ir apakšā?
 

Followme38

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2022
Messages
18
Reaction score
3
Points
3
Nu man ir jaunais pmk jā arī vaska veids, vispirms es sāku no tā sajaucot to 30 grādos pēc celsija ar etanolu un ūdeni, pēc 1 stundas es pievienoju skābi divreiz vairāk par pulvera svaru, uz 75 grādiem pēc celsija es turu to tā 3 stundas pie 2,5 stundu atzīmes maisījuma krāsa mainās, pēc iztvaikošanas eļļa kļūst kā medus bieza skatīt video.
 

Attachments

  • tVwv8042IZ.mp4
    12.3 MB · Views: 0
  • uPRVnqY6M1.mp4
    7.9 MB · Views: 0

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Pārāk daudz skābes.

Jums jānomazgā ar naoh šķīdumu un ūdeni, attīrīs to. Izskatās, ka jūs to nemazgājāt un, manuprāt, arī pievienojāt pārāk daudz skābes. Es nezināju, ka pulveris ir divpakāpju konversija.
 
Last edited:

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
kāds bija jūsu rezultāts?
 
Last edited:

Followme38

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2022
Messages
18
Reaction score
3
Points
3
Iznākums bija kā 72% no svara, un jā, pēc tam nemazgāja, cik daudz skābes ir nepieciešams un cik daudz ūdens etanola pirmajā daļā?
 

Followme38

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2022
Messages
18
Reaction score
3
Points
3
Un laiks un grādi, ja jums ir ierosinājums
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Domāju, ka jums tas ir vienkārši jāmazgā. Nākamreiz lietojiet mazāk hcl..vajadzēja to uzreiz izmazgāt. Iespējams, ka tev tajā eļļā ir 10-15 % poo, tāpēc tā ir bieza. Tu iegūsti kā 2,5 l tumša ūdens uz naoh mazgāšanas. Es esmu pārliecināts, ka tas viss joprojām ir tavā eļļā, jo tā lielākoties nav mazgāta..tev šķiet, ka tas ir pareizi, bet pievieno tikai tik daudz hcl, cik vajadzīgs reakcijai, un mazgāšanu veic uzreiz. Ja eļļa nesadalās un ir izšķīdusi etanolā vai kaut kur citur, tad idk es domāju, ka jāuzkarsē un jāsamaisa, lai destilētu etanolu, un tad jāveic mazgāšana.
 
Last edited:

Followme38

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2022
Messages
18
Reaction score
3
Points
3
Labdien, mans draugs darīja, kā jūs teicāt, es izmantoju pusi no hcl ekvivalenta daudzuma ar pulveri pēc svara tagad, un mazgāju to ar naoh 5% šķīdumu ūdens kļuva netīrs tieši sarkanīgs skatīt attēlu, pēc tam veica ūdens mazgāšanu, eļļa kļuva plāna, kā jūs teicāt, jaunajā pulverī ir pārāk daudz junk, manuprāt, iznākums ir 65% no svara ķīnieši pārdod to kā 75% iznākumu :))) par laiku es vēl nezinu es darīju 1..5 stundas saponifikācija un 3 stundas maisīšana ar skābi 75 grādos C. Tikai eļļa iznāk tumša, vai tas ir jaunā pulvera dēļ?
 

Attachments

  • LScVeYE8tu.jpg
    LScVeYE8tu.jpg
    1.2 MB · Views: 382
  • Z8jyaNOBlX.jpg
    Z8jyaNOBlX.jpg
    1.6 MB · Views: 373

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Domāju, ka ar katru reizi, kad veicat tulkojumu, tas kļūs arvien labāks. Pirmās pāris reizes man sanāca tumša lieta, bet tagad man sanāk gaišas krāsas eļļa, vairāk brūna/dzeltena vai līdzīga medum. Skaidrs.

BTW idk daudz par pulveri Es tikai mēģinu palīdzēt


Mazgāšanai ir jālieto diezgan daudz Naoh ūdens.. Un arī eļļa ir jādehidrē, tad tā kļūs dzidra.
 
Last edited:

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Eļļa parasti iznāk tumša un prasa VAC destilāciju, tā ir standarta lieta, jūs patiešām vēlaties, lai jūsu ketons būtu visaugstākās tīrības pakāpes, jo piemaisījumi var sajaukt sintēzi un dramatiski ietekmēt yeild, bet es domāju, ka ar pmk praksi jums vajadzētu būt goos, lai iet bez VAC destilācijas, vienkārši praktizējiet attīrīšanu.

Ja jūsu jaunais yeild ir tā pati eļļa, ko jūs parādījāt iepriekšējā amatā, tad jūs, iespējams, nevarēsiet iegūt šo eļļu tīru, ka viegli.. Tas ir daudz vieglāk, ja tā ir vēl karsta tieši pēc pārveidošanas IMO.
 

Followme38

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2022
Messages
18
Reaction score
3
Points
3
Jā, es veicu tikai vienu naoh mazgāšanu, bet es nezinu, kā tas iznāks ar 2 mazgāšanas reizēm, un cik daudz mazgāšanas jūs parasti izmantojat, teiksim, 50 gramiem eļļas, cik daudz mazgāšanas, un, kā jūs sakāt, jā, bez vakuuma destilācijas tā ir tumša, un vēlāk, kad jūs mēģināt to notīrīt pēc atdzesēšanas, to gandrīz nav iespējams notīrīt, kā jūs sakāt. iznākums arī ir zems, kaut kas līdzīgs 50% eļļas, ko jūs no tā iegūstat vecāka pmk bija 58-60% eļļas.
 

Followme38

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2022
Messages
18
Reaction score
3
Points
3
Un cik daudz sārmu un skābes jūs izmantojat, un vai jums ir pareizs laiks un temperatūra, kas ir vislabākā?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
1 eq NaOH un liekā skābes. 80*C aptuveni vārīšanās temperatūra ar skābi, ar sārmu reakciju vislabāk veikt istabas temperatūrā un ilgāk. Parasti 75-85% eļļas. Saponifikācijas posms - jāņem nātrija hidroksīda ekvivalents, tas jāpadara par šķīdumu un jāatdzesē. Pievieno glicidātam un atstāj maisot uz nakti.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Skābēm - ja ir indikatorpapīrs (pH-metrs), kontrolējiet ar to pH (<= 3).
 
Top