Pmk mazgāšanas procedūras dcm mazgāšana

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Tā ir sarežģītāka, jo jūs ļaujat tai sēdēt ar rxn piemaisījumu kopumu, un tas rada zināmu kaitējumu, esmu diezgan pārliecināts.

Will saka, ka maisīt pa nakti, bet izmēģiniet dažādu ilgumu, lai redzētu, kas darbojas vislabāk.. Atkal idk pulveris.
 

Attachments

  • uM7lBSoW0U.jpg
    uM7lBSoW0U.jpg
    322.2 KB · Views: 420
Last edited:

Followme38

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2022
Messages
18
Reaction score
3
Points
3
Tas ir vasks, es domāju, ka iznāk gaišs jā, ja jūs to maisāt istabas temperatūrā, nevis karstā, kad tas karsts, krāsa diezgan mainās, un paskābināšanas stadija arī atšķiras, kāda bija jūsu raža? Arī 50%, manuprāt, pamatojoties uz eļļu, tātad no 100 gramiem vaska iegūst 50 ml eļļas, plus vai mīnus.
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Es pieņemu, ka pulverim vajadzētu iznākt tīrākam. Eļļa parasti iznāk ļoti tumša no vaska, bet laika gaitā metode uzlabojās un tagad ir tīrāki rezultāti, galvenokārt pateicoties mazgāšanas procedūrai. Izlietojums ir aptuveni 60 %, bet varbūt varētu būt lielāks.


Lūdzu, rūpīgi pārskati procesu pirmajam rxn.

Vai varat publicēt video ar jauno yeild
 
Last edited:

Followme38

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2022
Messages
18
Reaction score
3
Points
3
Esmu to mazgājis 3 reizes tas nekļūst gaišāks skat. attēlu, izmēģināju visas iespējas, nedestilēju vakuumdestilācijā, mans iznākums ir 60% no svara pēc 50 gramiem pulvera mans gala svars ir 30 grami, mēģināju to 4 reizes tagad iznākums nepalielinās domāju, ka šis jaunais pulveris ir daudz zemākas kvalitātes, salīdzinot ar pmk pagājušajā gadā, kas iznāca zeltains vienmēr, reakcija ir ok, bet pēc kāda laika eļļa kļūst tumšāka un tumšāka, cik daudz noa sākumā izmantojat? un cik daudz skābes 37% no vaska/pulvera svara? es pievienoju attēlu ar vaska ekstrakciju labajā pusē pulveris pa kreisi es turēju temperatūru kā 78-80 grādi
 

Attachments

  • OA2PMs4Hcb.jpg
    OA2PMs4Hcb.jpg
    1.1 MB · Views: 418
  • 8ORMZckYhw.jpg
    8ORMZckYhw.jpg
    146.2 KB · Views: 452
  • AqvjeCG4us.mp4
    5.1 MB · Views: 0
  • rsHnlG1wBA.mp4
    2.4 MB · Views: 0
  • l3PJy8aX1N.mp4
    3 MB · Views: 0

Gus_Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 24, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Es apsolu, ka es to darīju... bet tas pats resulkt... šī brwn netīra eļļa.... ko es daru nepareizi?
Tātad... šķiet, ka man ir tāda pati problēma kā daudziem cilvēkiem... ar jauno ETHYL GLY ir grūti iegūt pareizus rezultātus... man ir tāda pati problēma kā citiem ziņojumiem šeit, šī brūnā blīvā eļļa, kas izskatās ļoti netīra... recepte, ko es ievēroju:

-MIX 1,4 LT ūdens un 240 gr NaOH un 1 kg et-gly-pmk 80º temperatūrā vienu stundu.
- pievienojiet 650 g HCL 80º temperatūrā, maisījumu maisiet arī stundu (vai nav pārāk daudz HCL?).
-pēc tam separators
-pēc tam 2 reizes mazgāšana ar sālījumu + mazgāšana ar ūdeni.
-separators
-tad vakuumdestilācija (vēl nav veikta, jo nebiju pārliecināts, ka viss ir kārtībā).
-tad separators, lai atdalītu skābumu (kāpēc... es jau veicu sālījumu.... nezinu).
-tad atkal 500 ml ūdens un separators.
-vakuumdestilācija, līdz viss ūdens pazūd
-voila
 

Gus_Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 24, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Cik daudz HCL jūs varētu izmantot?
 

Bennyboy88

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2022
Messages
14
Reaction score
4
Points
3
Vai jūs varētu dalīties ar savu metodi, ko izmantojat vaska. Tas ļoti appreciated. Thx in advance
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Tie, kam eļļa kļūst tumša, izmēģiniet posmu ar sārmu 20*C temperatūrā un 12 vai vairāk stundu laikā.
 

Albert

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 6, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Sveiki visi!
Es esmu jauns foruma dalībnieks.
Man bija līdzīga problēma, manuprāt.
Pēc PMK glicidāta CAS: 13605-48-6 hidrolizēšanas pusotru stundu ar HCL 80 C grādu temperatūrā es atdalīju eļļu no ūdens dalāmajā piltuvē un pēc tam visu nakti attīrīju no atlikušā ūdens ar ceolītu 3A.
Pēc procesa pabeigšanas es pievienoju PM metanolu un atstāju eļļu slēgtā kolbā istabas temperatūrā uz vairākām nedēļām.
Maisījums kļuva brūns, un apakšā var redzēt vairākus kristālus.
Kā jūs domājat, cik ilgi PMK eļļu var uzglabāt istabas temperatūrā un vai situāciju var labot?
 

Albert

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 6, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Svarīgi atzīmēt, ka pmk glicidāta hidrolīzes procesa beigās eļļa kļuva skaisti dzeltena kā medus un tikai pēc dažām nedēļām kļuva brūna.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Labdien. Vai jūs izmantojāt tumša stikla kolbu un tumšu vietu (piemēram, skapi)? Vai šī kolba bija cieši aizvērta, nepieļaujot gaisa iedarbību?
 
Last edited:

Albert

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 6, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Tā bija caurspīdīga stikla kolba telpā, kur caur logu iekļūst saule (diezgan gaiša vieta), bet nav tiešas saules gaismas.
Tā bija diezgan hermētiski noslēgta.
 
Top