push/pull metode metamfetamīns

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
izbaudiet šo "meth "od hehe :b oriģināls synth šeit, bet es ieteiktu vienkārši pieturēties pie manas versijas, jo es veicu daudz gramatikas labojumu.


Lūk, kā fzr96 dara push and pull: es izmantoju vispārējās 60 mg sudafedas no walgreens. es tās iemetu blenderī, pēc tam iemetu denaturēto spirtu. aptuveni 5 reizes lielāku denaturētā spirta daudzumu nekā tabletes. tad ieslēdzu mikseri uz apmēram 2 minūtēm. tad ļauju tam nostāvēties apmēram stundu, tad izsūcu šķidrumu. tad izmantoju 1 kafijas filtru, lai filtrētu. parasti ir nepieciešams filtrēt 3-4 reizes, līdz šķidrums ir dzidrs. Tad šķidrumu ielej pireksa pīrāga traukā. uzliek uz plīts uz lēnas uguns un ar ventilatoru pūš gaisu pāri virsmai. pārliecinies, ka sudo nesadeg. tad reakcijas traukā ielej sudo, tad sarkano p un tad dH2O. tikai tik daudz dH2O, lai nedaudz samitrinātu. tad pievieno I2, tad ātri aiztaisa reakcijas trauku, jo reakcija notiek uzreiz. pārliecinies, ka aizbāzni labi aplīmē ar līmlenti. tad es maisīju reakcijas trauku ik pēc 5 minūtēm pusotru stundu. tad es ieslēdzu elektrisko degli, līdz tiek sasniegti 150 grādi, un ievietoju reakcijas trauku metāla katlā, izmantojot konfekšu termometru, lai noskaidrotu temperatūru. tad ik pēc 5 minūtēm es noņemu siltumu un maisīju reakcijas trauku. es to daru pusotru stundu, tad es paaugstinu temperatūru līdz 175 grādiem, noņemu siltumu ik pēc 5 minūtēm un maisīju reakcijas trauku. Es turpinu to darīt, līdz reakcijas traukā parādās dūmi. kad tie sāk dūmot, noņemu karstumu un maisu. ūdens sāks vilkties. es turpinu maisīt apmēram 15 minūtes, tad ļauju reakcijas traukam atdzist apmēram 20 minūtes. attiecība ir šāda: viena daļa I2, viena daļa sudo, 1/2 daļa sarkanā p. citiem vārdiem sakot, teiksim, 28 grami I2, 28 grami sudo, 14 grami sarkanā p. sajaucu dH2O sārma šķīdumu: Kad sajauc dH2O ar sārmu, tas kļūst ļoti karsts, tāpēc ļaujiet tam atdzist. pievienojiet dH2O reakcijas traukā. es pievienoju divkāršu dH2O daudzumu reakcijas sastāvdaļām, tad trauku un labi samaisu trauku. tad palaidiet caur kafijas filtriem, līdz tas iegūst zeltainu krāsu, un pievienojiet 3 reizes lielāku daudzumu kokogļu šķiltavas šķidruma. tad pievienojiet dH2O sārma šķīdumu, līdz apakšējais slānis sasniedz pH 14. man nav jāuztraucas par pārāk augstu pH, jo šķīdinātājs aizsargā medus ūdeni. tad es izmantoju vienu no tiem rokas sulu maisītājiem, lai samaisītu, tas darbojas ļoti labi! maisot 2 minūtes, tad ļaujiet tam nostāvēties 3 stundas. tad, izmantojot sep piltuvi, es atņemu šķīdinātāju, pievienoju vienādu daudzumu dH2O, labi samaisu, tad pievienoju pilienus sērskābes, līdz iegūstu pH 6,8, tad iztvaikoju ūdeni ar termolumpu un bingo medus!


I2 otrreizējās pārstrādes metode, ko es (fidelis) ievietoju ^__^
 
Last edited:

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
Jūs esat to darījis un veiksmīgi? Lūdzu, ievietojiet savu attēlu kopā..tā kinda veicina ļoti laika, enerģijas un naudas izšķērdēšanu, lai kaut ko, kas patiešām nedrošs. Plus nav pat droši i guess.....
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
diemžēl nē :c es vienkārši izvilku šo sintēzi no saites, ko saņēmu no vespiary. nav mans raksts, tikai dalos ar to
N51GhflrXv

šeit ir attēls, kas bija mājaslapā... es aizmirsu to pievienot sākotnējam ierakstam, mana vaina :x
 
Top