Jautājums par alfa-metiltriptamīna sintēzi, izmantojot triptofānu

bigdigrandy

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Mar 29, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Man ir ideja par iespējamo aMT sintēzes ceļu, izmantojot triptofānu kā izejvielu.
Esmu meklējis šādu sintēzi šajā forumā, bet neko neatradu, tāpēc, ja šāds jautājums jau pastāv, ļoti atvainojos.

Sinteze, par kuru es domāju, sākas ar triptofāna karboksilgrupas reducēšanu, izmantojot LAH, lai iegūtu hidroksi grupu, un pēc tam, izmantojot jodūdeņradi sarkanā fosfora klātbūtnē, lai atdalītu hidroksi grupu un pārvērstu to par triptamīna jodīdu.
CFZ8KQu2oE

Triptamīna jodīdu tagad reducē ar litijaalumīnijahidrīdu, lai iegūtu galīgo produktu aMT
ARXruUzxBf


Mans jautājums ir, vai šī sintēze teorētiski varētu darboties un kāds būtu ideālais šķīdinātājs, kurā veikt šo sintēzi?
Ja šī sintēze darbojas, aMT varētu izgatavot no viegli pieejamiem un nekaitīgiem rekursiem, ko varētu izgatavot ar minimālu aprīkojumu un zināšanām.
Būtu lieliski, ja kāds varētu man palīdzēt, jo manas ķīmijas prasmes nav pārāk labas un es neuzticos sev, ka varētu izmēģināt šo sintēzi, neprasot kādam atbildi, vai tā vispār varētu darboties.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Nu jūsu plānā ir vairāki vājie punkti, bet, hei, apsveicam par tik drosmīgu sintētiskā ceļa plānu. Pirmkārt, es laipni iesaku izmantot Red-Al (garš nosaukums, jums vajadzētu to pārbaudīt pašiem), tas ir daudz mazāk pirofors, tāpēc ar to ir drošāk rīkoties. Otrkārt, jums būs vajadzīgs Trp metilesteris, un man ir daži iepriekš veikti darbi, kas nozīmē, ka es varu jums piedāvāt ērtu metodi tā pagatavošanai, kas ar LAH vai Red-Al ļautu iegūt hidroksimetilanalogu. Attiecībā uz sarkano P/HI es sagaidu, ka tas tiks reducēts līdz AMT, ja jums paveiksies (nezinu, vai tas darbojas primārajiem līdzīgi kā sekundārajiem spirtu veidiem, tāpēc jums jāpārbauda). Esmu diezgan pārliecināts, ka ir ērtākas jodēšanas metodes, un jods ir pietiekami laba atstāšanas grupa, lai to varētu savienot ar molekulu, uz kuras viņš būtu labprātāk nekā uz Trp. Vēl jāņem vērā, ka triptamīnu ķīmija ir diezgan garlaicīga un nemainīgi apgrūtinoša, pat ja paveicas tikai nedaudz.
 
Top