Question Step on it!!!!

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Tāpēc es nekad neesmu redzējis, ka kāds būtu rakstījis tieši par to, ko es šeit gatavojos teikt.

Viens mans draugs nodarbojas ar dažiem klientiem, kuri par smieklīgi lētu cenu cenšas no viņa dabūt daudz vairāk, nekā tas ir vērts. Viņi vairākkārt sūdzas, it kā tā būtu viņa vaina, nevis viņu vaina par to, ka viņi cenšas viņu izspiest.

Šis mans draugs ir minējis, ka šī nav pirmā reize, kad viņi rīkojas negodīgi, un viņam tas ir apnicis. Tas viņu ir nokaitinājis tiktāl, ka viņš gatavojas samazināt MDMA, ko viņš viņiem deva, tikai tāpēc, ka viņi nebeidz sūdzēties par to, cik daudz viņi saņem par pienācīgu cenu.



Mans jautājums ir, kāda ir laba attiecība un kādi ir labi kandidāti? Viņš domāja par K vai metamfetamīnu, bet es neesmu pārliecināts par attiecību, līdz kādai viņam to vajadzētu atšķaidīt, vai kas farmakoloģiski darbojas vislabāk. Es arī tikai gribu redzēt, ka viņš to iestājas ar minimālu potences zudumu, ja ne pieaugumu. Visbeidzot viņš gribētu, lai neviens netiktu ievainots nepareizi sajauktas attiecības dēļ, ko kāds dod.

Man vienkārši ir apnicis klausīties, kā mans draugs sūdzas par savu klientu nezināšanu, un, godīgi sakot, es darītu to pašu, ko viņš, ja es būtu viņa vietā.
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
Neizgriezt! Nav jēgas! Tikai pīšļi sagriež sūdus!
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Pastāstiet to cilvēkiem, kas mēģina krāpt cilvēkus

Es teiktu, ka tikai jūs, pīpari, cenšaties no cilvēkiem izvilināt vairāk naudas, nekā viņi ir tā vērti.


Ei, es tikko sapratu, ka tu esi no Dienvidamerikas, un es saprotu, kāpēc tev tagad ir šāds viedoklis veids, kā cilvēki Dienvidamerikā sagriež lietas, ir, maigi izsakoties, briesmīgs, un tas nav tas, ko es šeit mēģinu darīt, es burtiski mēģinu sagriezt viena klienta produktu, jo viņi kā cilvēki ir sūdi.
 
Last edited:

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Un leģitīms, ko jūs darītu, ja uzzinātu, ka jūsu klients ar jums spēlē kā ar vijoli?

Kā tas nebūtu jēgpilni? Es zinu, ka tas nav morāli kārtībā, bet cilvēki, ar kuriem es to daru, nav normāli, un viņi paši to pieprasa ar to, ko dara ar cilvēkiem.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Cilvēki sagaida, ka, iespējams, presētajās tabletēs, bet, ja jūs pārdodat to kā tīru, tai jābūt tīrai. Par kādu cenu viņi sūdzas?
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Nevēlējās maksāt 500 par 12g mdma smh
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Nu es nedzīvoju kopā ar šiem muļķiem, viņi patiesībā ir pāris pilsētu tālāk

Viss, ko es zinu, ir tas, ka es braucu uz šo 600 par izšķirošām lietām līdz noteiktam termiņam, un es domāju, ka viņi mēģināja kaulēties starp mani un citu pārdevēju, zinot, ka ir termiņš.

Bet es redzu jūsu viedokli, godīgi es domāju, ka es veicu šo pavedienu no dusmām vairāk nekā jebkas cits, bet es joprojām gribu zināt, kā to darīt pareizi, jo es to nedarīšu, lai lielākā daļa cilvēku tomēr, ja es domāju, ka kāds ir scammer vai liar jebkāda veida es gribu zināt, kā to darīt, nekaitējot viņiem

Ticiet vai nē, es esmu ļoti ļoti par kaitējuma mazināšanu un atveseļošanos, bet, kad es redzu dažus cilvēkus, kuri pat nevēlas atveseļoties, tikai mēģina izvilkt naudu no manas kabatas, tas mani ļoti neapmierina, un man negribas dot viņiem neko labu, es jums to teikšu.
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Turklāt viņi ir pazīstami "stick up boys" un krāpnieki, kas ar mani labi sadarbojās, līdz nolēma mēģināt mani panķēt.

Viņi būtu guvuši aptuveni 3500 dolāru peļņu, kamēr es no darījuma būtu nopelnījis vien 200 dolāru.
 
Solution

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Idk varbūt tavam draugam tad vienkārši vajadzētu pārtraukt saites. Tas neizklausās pēc labas uzņēmējdarbības
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Jā, tas absolūti ir, un es zināju, ka par to saņemšu sūdus, bet, godīgi sakot, daži cilvēki ir tā vērti, lai pārdotu pakāpušies uz lietām.

Ja kāds izkrāptu jūsu draugu un vairākus citus cilvēkus šajā vienā pilsētā, vai jūs nemēģinātu šādā veidā gūt peļņu no viņiem?
 
View previous replies…

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Domāju, ka jūs varētu to sagriezt diezgan augstu un pārdot viņiem. Kad viņi sūkstās, pastāstiet, ka jums ir jauns piegādātājs. Varbūt tad viņi aizies citur. Idk nekad neesmu bijis šādā situācijā
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Nu, es novērtēju faktisko atbildi, es galu galā varēšu dot viņiem to, par ko es domāju, ka, paldies Dievam, visa šī krīze tiek novērsta, bet tomēr tā ir laba informācija, ko zināt, kad jūs zināt, ka jums ir darīšana ar scumbags
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Pirms kāds met vēl kādu reklāmu hom klusē un atstāj šo pavedienu.

Es uzdevu jautājumu cilvēkiem, kas vēlas uz to atbildēt, nevis bariņam pīpju, kas vēlas man pateikt, kas man jādara

Rediģēšana: Es sapratu, ka kritika ir vairāk no vietas, uztraucoties par cilvēkiem, bet tie nav jūsu vidusmēra cilvēki.

Viņi ir bīstami ir slikts bizness burtiski visiem, un viņu morāle nav īsti kaut kas, kam es uzticos, viņi ir mēģinājuši manipulēt ar mani vairākas reizes, un es tikai sagriežot savu iepakojumu nevienam citam
 
Last edited:

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Izliksiet to pārdošanā šeit par 50 dolāriem par g, un iekasējiet 10 dolārus virs faktiskā sūtījuma par pasta sūtīšanas grūtībām. Vai kaut kas līdzīgs, bet jums vajadzētu spēt to viegli iegūt.
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Vārds, es noteikti mēģināšu, ja nevarēšu to izdarīt citur

Man tas bija izgatavots par 90/g, bet tas bija pārsteidzošs sūds godīgi, es saprotu, es varētu pārdot lētāk, bet es nebiju pirkt, ka smags vairumā plus es burtiski aprēķināt mana klienta peļņu un pat sadalīt 3 veidi, viņi tālu bija pārspēj mani, un viņi to zināja.

Bet es to novērtēju es to darīšu, ja es nevaru veikt kādu burvju notikt
 
Top