Trans ,4metilaminorex īstais ledus karalis stims

Stretcher5335

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 20, 2022
Messages
16
Reaction score
9
Points
3
Benzaldehīdu fermentācija... Izklausās tā, it kā visi to gribētu darīt, bet nekad to nedara. Un ir daudz tādu, kas meklē atbildes, kad nav neviena, kas spētu sniegt reālas atbildes. Tāpat kā ar jebkuru fermentāciju, viss ir atkarīgs no barotnes, rauga un temperatūras. Visas uzskaitītās sastāvdaļas ir nosvērtas un atšķaidītas ūdenī, lai pagatavotu 800 cm.
A barotne B barotne C barotne
PEPTONS 4,8g PEPTONS 4,8 Rauga ekstrakts 4,8g
NĀTRIJA PIRUVĀTS 49,3g SURKOSE 80g SURKROSE 80g
CITRIJA KALCIJA 8,4g CITRIJA KALCIJA 8,4g AMONIJA SULFĀTS 7,32g
MAGNIJA SULFĀTS 0,4g PH NEPIECIEŠAMA 4,5 A un B A un B KALCIJA DIHIDROGĒNA FOSFĀTS .8g
PH JĀBŪT 5,5
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Vai jūs varētu sīkāk izskaidrot pilnu procedūru un lietas, kas ir vieglāk saprotamas tādiem idiotiem kā es?
A vidējā ko tā. Sastāv no
Medijs B tas pats, kas iepriekš
C medijs tas pats, kas minēts iepriekš
un pilnīgu procedūru, kā ilgi atstāt katru barotni, kādā temperatūrā un tā tālāk, kā arī laicīgi un saprotami.
Es esmu pateicīgs par jūsu zināšanām un labprāt ražotu savu norefu.
 
View previous replies…

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Manā galvā, laigan cilvēki to, iespējams, ir darījuši agrāk, es esmu pārliecināts, ka cilvēki zināja, ko viņi dara. Vai arī es to nepareizi saprotu un nav no kā baidīties... katrā ziņā neuzmanīgam pētniekam nevajadzētu pat strādāt ar cianogēnazīdu, cianogēnbromīdu vai ko tamlīdzīgu, bet nekad nevar zināt, ko muļķi uztaisīs. Par šo savienojumu literatūrā ir aptuveni simts atsauču, no kurām labs procents ir teorētiskas un skaitļošanas. Lielākā daļa pārējo ir fizikālās ķīmijas darbi, kuros pētīta tā sadalīšanās un reaģētspēja. Jūs sastapsiet dažus darbus, kuros tas patiešām tiek izmantots kā reaģents sintēzē, bet, manuprāt, tos var saskaitīt uz pirkstiem, kas ir laba iespēja atgādināt sev, kāpēc tie visi joprojām ir piesaistīti.
https://www.science.org/content/blog-post/things-i-won-t-work-cyanogen-azide

Es
iedomājos, ka kāds vrak mazāk izvairās no ūdens un spēcīgām skābēm, kas var izraisīt hidrazīnskābes veidošanos, kura ir ļoti toksiska, gaistoša un sprādzienbīstama. Bet jūs zināt, es tikai domāju skaļi...
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Es redzu, ka tas ir cis pret trans... Jebkurā gadījumā nevajadzētu jūkoties ar cianīda sāļiem, ja nesaprotat...
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Man patiešām nepatīk būt tam puisim, kurš s**** par visu, bet man ir bijis ,4mar un es jums teikšu, ka tas ir visvairāk pārvērtēts, jo es pirmo reizi mēģināju quaalude es domāju, Phentermine bija izcils uzvarētājs šajā laikmetā tas ir tikai mans viedoklis, bet amorex jutos briesmīgi nervozs kā reālu sliktu versiju trīs MMC es nezinu, kur šie cilvēki ieguva tur ziņojumus no varbūt es esmu tas, kas nav saņēmis patiesais savienojums viss, ko es zinu, ir, ja tas būtu viss, ko viņi teica, ka tas ir, tas būtu ražošanā, jo īpaši tāpēc, ka viņi ir izmēģinājuši visus, izņemot dažus no brāļa un māsas savienojumiem, no kuriem daudzi bija ļoti toksiski, es nezinu, es ceru, ka kāds varētu noteikt mani taisni par to, bet neviens nemainīs manu viedokli par kvalitāti vissliktākais Soma rip off jebkad
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Es pat ļoti nebaidos no ķīmijas, es vienkārši domāju, ka sula neattaisno The squeeze.
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Tieši 3,4-metilēndioksiaminorekss (MDAR) ir pērle kronī. Mums to izmēģināja aptuveni 100 cilvēku, un ziņojumi bija, nu, sajūsminoši. Viens cilvēks rakstīja: "labākā pieredze, kāda man jebkad ir bijusi, lietojot jebkuru narkotiku; legālu vai nelegālu". Būtībā subjektīvais efekts ir pa vidu starp MDA un MDMA.
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Tas pats CARL patika... 2 mar vai 3 mar vairāk tad 4 mar.... vai nu... domāju, ka sula neattaisno izspiest.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Tad man droši vien ir taisnība bija pilnīgs pilnīgs s*** partija, kas gāja apkārt apmēram pirms 6 gadiem no ļoti labi pazīstama ķīniešu jauniete tajā laikā lielākā daļa no pirmajām pāris partijām bija pilnīgs s*** kaut ko viņi pirmo reizi sintezēja, lai es varētu stāvēt labots un labprāt kļūdītos.
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Vai jūsu laboratorijā tika veiktas pārbaudes... vēlams, izmantojot NMR?

Ķīnieši apgalvos, ka tā ir viena lieta, bet nosūtīs jums kaut ko 100% atšķirīgu.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Jā, ķīniešu pārdevēji sniedza NMR ar vienu pīķi, kurā, iespējams, slēpjas kādas toksiskas reaģējošas vielas, tāpēc man nevajadzētu dusmoties uz savienojumu.
 
Top