• Bem-vindo à seção Brasil do fórum. Lembre-se de que postar contatos (jabber, telegram, signal e outros) resultará em banimento permanente! Se você decidir comprar ou vender algo sem usar o escrow e perder dinheiro, não poderemos ajudá-lo.

Maceió Sastādīsim komandu

brazilian_dude

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 24, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
Puiši, izveidosim komandu, lai ražotu zāles un komercializētu tās. Izveidosim privātu diskusiju grupu šeit vietnē. Zvaniet man pv
 

Antonio Montana

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
Dec 29, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
kkkkkkkkk jūs runājat tā, it kā tas būtu ļoti vienkārši un viegli, vai jums jau ir kādas zināšanas?
 

brazilian_dude

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 24, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
Esmu strādājis par vadītāju boca de fumo un gandrīz iekļuvu starptautiskajā narkotiku kontrabandā. Kad runa ir par narkotiku ražošanu, nav nekādu grūtību, jo vietnē ir izskaidrots, kā tās sintezēt. Ir arī piegādātāji. Trūkst tikai organizācijas un komandas, kas plānotu un īstenotu darbību.
 

Antonio Montana

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
Dec 29, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
brālīt, man nav nekādas pieredzes kontrabandā vai tamlīdzīgi. bet es esmu gatavs un labprāt iesaistītos šajā dzīvē. vai tu to plāno kopā ar kādu vai esi viens? kā tu gribi izveidot komandu un kā mēs sazināsimies? vai tu domā, ka visu to varēsi izdarīt šeit, vai tu domā sapulcināt puišus kopā?
 

brazilian_dude

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 24, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
Sastādiet brazīliešu komandu. Šajā biznesā jūs virzīsieties uz priekšu tikai tad, ja būsiet organizēti, jo katrs dalībnieks ir būtisks neatkarīgi no tā, kāda ir viņa loma. Ideja ir ražot, lai pārdotu PCC, CV un mazākām ielu pārdevēju organizācijām. Agrāk man bija kontakti frakcijās, bet pēc B.O., kam es izgāju cauri, es zaudēju kontaktus. Tomēr nav nemaz tik grūti pie viņiem nokļūt. Diemžēl, cik es redzu, BR šeit neparādās pārāk bieži. Taču, ja mums izdotos piesaistīt vairāk cilvēku, mēs varētu izveidot grupu, kurā apspriest visu plānošanu.
 
Last edited:
View previous replies…

Antonio Montana

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
Dec 29, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Domāju, ka pietiek ar 3 vai 4 cilvēkiem, lai sāktu darbu. Man ir draugs, kurš ir ieinteresēts, un mēs varam strādāt kopā. Ko jūs vēlaties ražot, cik gramus, kur mēs iegādāsimies nepieciešamos materiālus, cik tas maksās un par cik jūs vēlaties to pārdot? Izveidosim grupu, lai to apspriestu sīkāk.
 

brazilian_dude

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 24, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
Organizēsim to. Es gatavojos izveidot dažas shēmas, lai piesaistītu naudu un ieguldītu tajā. Esmu pārdzīvojis daudz B.O. Tagad es grasos atveseļoties un ķerties pie darba. Es atstāju ziņu jūsu PV
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Kam jūs pārdodat?
 

Antonio Montana

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
Dec 29, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
brā, es domāju, ka pārdošana ir visvieglākā daļa. problēma ir iegādāties materiālus un vietu, kur tos ražot.
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Nāciet privāti. Man ir piedāvājums!
 

popeye157

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 29, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
mēs aktīvi darbojamies vietnē
 

MikeRoss

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Nāciet, puiši, es labprāt piedalīšos. Iesim uz priekšu.
 

cowboy.br

Don't buy from me
Member
Language
🇧🇷
Joined
Jan 31, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
3
salve puiši< man ir kontakti, lai pārdotu kg vairumtirdzniecībā, un es varu atrast vietu, kur tos ražot, es gribētu zināt, vai kāds no br, kas ir uz līnijas ar mums, ir ķīmiķis un var sintezēt attiecīgos savienojumus?
 

brazilian_dude

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 24, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
Ražošanai mēs izvēršam. Vai jums ir kontaktinformācija, lai pārdotu kokaīnu kg?
 

guccimannh

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 31, 2024
Messages
9
Reaction score
6
Points
3
ķersimies pie darba, man ir daudz darba BR. sazināsimies un darīsim tā, lai tas notiktu
 

cowboy.br

Don't buy from me
Member
Language
🇧🇷
Joined
Jan 31, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
3
jā! tikpat daudz kā kokaīns, MD un metamfetamīns!
:unsure:
bet pagaidiet, es nesaprotu, jūs vēlaties ražot kokaīnu brazīlijā? es nekad neesmu dzirdējis, ka šeit, brazīlijā, varētu sintezēt kokaīnu, jo šis augs tur aug tikai kaimiņvalstīs... es domāju, ka jūs runājat par MD un metamfetamīnu, ja kāds šeit ir īsts ķīmiķis un nespēlē breaking bad, un tiešām zina, kā to darīt, jūs varat nopelnīt naudu, es ceru, ka es nerunāju ar 12 gadus veciem bērniem, kas runā sūdus internetā!
bet, ja ideja ir patiešām karsta, to var izdarīt!
 

Antonio Montana

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
Dec 29, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
te viņu ir daudz, brū, ir grūti atrast kādu br, kas zina, kā ražot zāles. es domāju mēģināt to ražot pats, bet nav iespējams, man nav, kur mēģināt. es meklēju piegādātājus citās vietnēs, lai redzētu, vai es varu to tālāk pārdot.
 

reidobra

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 25, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Labas kvalitātes tulkojumus es varu dabūt, bet M tos jau gatavo RJ... bet es varu dabūt kvalitatīvus tulkojumus no Eiropas.
Es varu dabūt arī balto, ja man tas ir vajadzīgs.
 

cowboy.br

Don't buy from me
Member
Language
🇧🇷
Joined
Jan 31, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
3
Ja kāds ir ķīmiķis un izprot šo tēmu, un patiešām vēlas atbildīgi virzīties uz priekšu, sazinieties ar mani pa PV!
 

guccimannh

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 31, 2024
Messages
9
Reaction score
6
Points
3
Kā jau privāti paskaidroju, kokaīns Brazīlijā ir vislabākais variants, mdma vai mda Brazīlijā, cilvēki to ražo daudz, diemžēl Brazīlijā viņi ir pieraduši pie sliktā, vienmēr centieties būt soli priekšā kvalitātes ziņā, un jūs aiziesiet tālu!

Tāds ir nodoms, sanāksim kopā un izveidosim labu tirgu, lai vienotos par lietām ! Man ir daudz lietu, ko darīt pieejamu BR publikai !
 

djb1

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Cilvēks, es esmu īsta kuce
dabūt ekstazi no pcc ir vislielākais bollocks pasaulē, cilvēk, tas ir tik fucking BAD
jesus christ
 
Top