• Bem-vindo à seção Brasil do fórum. Lembre-se de que postar contatos (jabber, telegram, signal e outros) resultará em banimento permanente! Se você decidir comprar ou vender algo sem usar o escrow e perder dinheiro, não poderemos ajudá-lo.

Maceió Sastādīsim komandu

Antonio Montana

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
Dec 29, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
brālīt, man nav nekādas pieredzes kontrabandā vai tamlīdzīgi. bet es esmu gatavs un labprāt iesaistītos šajā dzīvē. vai tu to plāno kopā ar kādu vai esi viens? kā tu gribi izveidot komandu un kā mēs sazināsimies? vai tu domā, ka visu to varēsi izdarīt šeit, vai tu domā sapulcināt puišus kopā?
 

brazilian_dude

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 24, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
Sastādiet brazīliešu komandu. Šajā biznesā jūs virzīsieties uz priekšu tikai tad, ja būsiet organizēti, jo katrs dalībnieks ir būtisks neatkarīgi no tā, kāda ir viņa loma. Ideja ir ražot, lai pārdotu PCC, CV un mazākām ielu pārdevēju organizācijām. Agrāk man bija kontakti frakcijās, bet pēc B.O., kam es izgāju cauri, es zaudēju kontaktus. Tomēr nav nemaz tik grūti pie viņiem nokļūt. Diemžēl, cik es redzu, BR šeit neparādās pārāk bieži. Taču, ja mums izdotos piesaistīt vairāk cilvēku, mēs varētu izveidot grupu, kurā apspriest visu plānošanu.
 
Last edited:
View previous replies…

cowboy.br

Don't buy from me
Member
Language
🇧🇷
Joined
Jan 31, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
3
salve puiši< man ir kontakti, lai pārdotu kg vairumtirdzniecībā, un es varu atrast vietu, kur tos ražot, es gribētu zināt, vai kāds no br, kas ir uz līnijas ar mums, ir ķīmiķis un var sintezēt attiecīgos savienojumus?
 

brazilian_dude

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 24, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
Ražošanai mēs izvēršam. Vai jums ir kontaktinformācija, lai pārdotu kokaīnu kg?
 

guccimannh

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 31, 2024
Messages
9
Reaction score
6
Points
3
Jā, brā, daudzi cilvēki tur ražo sliktas lietas, es neteikšu, ka visi, jo es pazīstu labākos puišus, kas strādā pie kvalitatīvām lietām, bet 70% Brazīlijas ir invadēti ar sliktām lietām!!!

Es domāju sākt strādāt šeit tirgū vai citos dziļos nosaukumos, lai cilvēkiem visā BR dotu labas lietas !
 
View previous replies…

djb1

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Vai jums ir kas labs, ko pārdot?

Protams, ne viss, kas nāk no ārzemēm, ir labs.
 

guy_67

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 24, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ja jums ir patiešām labi produkti, vienkārši informējiet mūs, un mēs sazināsimies ar jums,Man ir nepieciešams uzticams piegādātājs Apvienotajā Karalistē.
 

MikeRoss

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Es meklēju labu koksa kontaktu par godīgu cenu.

Kur ir telegram grupas puiši?
 

junior

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 13, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Slava mana labā... boa pra nois.
Es atrodos Sanpaulu austrumu reģionā, un es gribētu kopā ar jums veikt šo plānošanu... pašlaik man ir daži kontakti, bet es pārdodu mazumtirdzniecībā dažos Sanpaulu klubos... kā mēs varētu to iztirzāt?
 

nakamoto

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 1, 2024
Messages
3
Reaction score
3
Points
1
Man ir vajadzīgs puisis, kas to organizētu, man ir plāni, vienīgais, kā pietrūkst, ir nauda.
 

nakamoto

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 1, 2024
Messages
3
Reaction score
3
Points
1
Šajā reģionā nav neviena laba tulkojuma
 

M@nln03

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 2, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Vai joprojām turpinās pirkšanas un pārdošanas tīkla izveide? Aktīvs dalībnieks BB
 

M@nln03

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 2, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Es esmu iekļauts Es gribu būt daļa Es esmu labs izplatīšanā
 

Minimalism3301

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 16, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Uzmanību pievērsiet telegrammai.
Brazīlijā tā ir iestāžu redzeslokā...

Es iesaku sazināties, izmantojot GPG šifrētus ziņojumus. Lietotnē ar nosaukumu Kleopatra ir šāda privātuma atslēgas tehnoloģija.

Proton Mail bieži tiek reklamēts kā drošs e-pasts, taču tas tā nav. Tā viegli atklāj informāciju iestādēm.
Neaizmirstiet atslēgt Tor JavaScript, lai netiktu uzlauzta jūsu tīmekļa kamera =)
 

Dadinhooo

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 1, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sveiki visi, kā jums klājas?
es gribētu uzzināt, vai kādam no jums brazīlijā ir kādi reāli kontakti/grupas ar cilvēkiem, kas pārdod lodes vai LSD.
man ir apnicis tikt apkrāptam telegramā, es to reiz darīju, bet piegādātāji pazuda no kartes
paldies
 
Top