4-MMC i to, co faktycznie otrzymujesz.

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Rozmawiałem z @Gordon Ramsay i @Heineken o 4-MMC i pojawił się temat testowania i jakości, więc chciałem rozpocząć ten wątek, aby uchwycić niektóre z tego, co znalazłem.

Patrząc na ogromne różnice w jakości, wyglądzie i dotyku, teksturze i suchości występujące u wielu dostawców sprzedających tę substancję, nic dziwnego, że ludzie mają trudności ze zrozumieniem, w co się pakują.

Istnieje również bardzo niewiele rzeczywistych badań medycznych nad tą substancją (i 3-MMC), więc dawkowanie, L50 i wiele innych ważnych czynników jest w dużej mierze nieznanych.

Przyjrzyjmy się niektórym statystykom testowym:
CLEARNET LINK

Nazwa próbkiSubstancjaDawka/ilośćDataLokalizacja
Aktywna zawartość
Proszek
Sprzedawany jako: 4-MMC / Mefedron
  • 4-CMC
30 czerwca 2023 r.
(Testowano: 15 czerwca 2023 r.)
Wiedeń, Austria
Proszek
Sprzedawany jako: 4-MMC / Mefedron
  • 4-CMC
30 czerwca 2023 r.
(Testowano: 01 czerwca 2023 r.)
Wiedeń, Austria
Proszek
Sprzedawany jako: Mefedron / 4-MMC
  • 4-metylometkatynon
  • Metamfetamina
  • Niezidentyfikowany
15 czerwca 2023 r.
(Testowano: 01 kwietnia 2023 r.)
Wiedeń, Austria
Biały proszek
Kod: 384JGS
Sprzedawane jako: 3-MMC
  • Metylometkatynon
  • 1
09 czerwca 2023Online
Tan Powder
Kod: 10241
Sprzedawane jako: 4-MMC
  • Chlorometkatynon
  • 1
30 maja 2023 r.Online
Donkey Kong
DK
Sprzedawane jako: MDMA / Ecstasy
  • MDMA
  • 4-metylometkatynon
  • 27,30 mg
  • 5,90 mg
19 maja 2023 r.
(Testowano: 21 lutego 2023 r.)
Zurych, Szwajcaria
Biały proszek
Kod: JB3MMC
Sprzedawane jako: 3-MMC
  • Metylometkatynon
  • 1
17 maja 2023 r.Online, Kanada
Białawy proszek
Kod: 86JLS
Sprzedawane jako: 4-MMC
  • Metylometkatynon
  • 1
28 kwietnia 2023Online, Holandia
Białawy proszek
Kod: X3s01
Sprzedawane jako: 3-MMC
  • Metylometkatynon
  • 1
11 kwietnia 2023Online, Holandia
Biały proszek
Kod: IHN18
Sprzedawane jako: 4-MMC
  • Metylometkatynon
  • 1
10 marca 2023 r.Online
Proszek
Sprzedawany jako: 4-MMC / Mefedron
  • Dipentylon
28 lutego 2023 r.
(Testowano: 01 lutego 2023 r.)
Wiedeń, Austria
Proszek
Sprzedawany jako: 4-MMC / Mefedron
  • 4-CMC
30 stycznia 2023 r.
(Testowano: 10 stycznia 2023 r.)
Wiedeń, Austria
Biały krystaliczny proszek
Kod: gnos1
Sprzedawany jako: 4-MMC / Mefedron
  • N-cykloheksylometylon
  • 1
23 grudnia 2022 r.Online

Właśnie pobrałem 2023 wpisy zawierające 4-MMC.

Jak widać powyżej, nawet wysyłając rzeczy do testowania dla tak małej próbki, yierlds MASSIVE wariacje z niewystarczającą ilością próbek faktycznie bewing to, co twierdzą, że jest.

Domowe testy odczynników muszą znaleźć pewny sposób na wyizolowanie tego związku, ponieważ zarówno on, jak i wiele jego odmian, stanowią potencjalne ryzyko, szczególnie w przypadku zmieszania z MDMA, amfetaminą i metamfetaminą.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Dokładnie tak jest w tym przypadku!

Publikując teraz te zdjęcia, nie zamierzam wyzywać ani mówić źle o innych dostawcach. Ale udostępniając te zdjęcia od najlepszych sprzedawców Archetypu, mogę powiedzieć, że dosłownie nikt z tych sprzedawców nie czyści swojego produktu w odpowiedni sposób ani nie reklamuje tego produktu w prawidłowy sposób.

To, co jest obecnie sprzedawane, gdy jest to "czysty" mefedron, to w zasadzie nieoczyszczony proszek lub kryształy mefedronu zawierające zanieczyszczenia lub rozpuszczalnik.

RtbvXeycul
JD5kpGoJF4
NAPX3jS8Wk
PfGtS8FcAJ
PSj3HP16ht
Pwf4CM6Buj


To smutne, ponieważ mefedron może być pięknym produktem, jeśli jest dobrze zrobiony. Dla porównania, zdjęcie czystego mefedronu w proszku i czystych kryształów będzie pomocne, aby lepiej zrozumieć straszną sytuację na rynku :(

.
S0rcbBIp4u
UPHUCL6vB2
NnRdBgc2xI


Ponownie, podobnie jak w przypadku pasty amfetaminowej, mamy do czynienia z sytuacją rynkową, w której sprzedawcy nie dbają o jakość produktu, a konsumenci akceptują to, ponieważ nie wiedzą lepiej.

Zdjęcia, które zamieściłem powyżej, oznaczają nie tylko złą jakość produktu, ale także szkodę dla zdrowia i gorsze rzeczy... takie rzeczy powinny być zabronione w darkwebie.
 
View previous replies…

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Te kryształy są przepiękne!
Podobnie jak kryształy 3-MMC - są po prostu ładne, zawsze szkoda je zmiażdżyć haha.

Ale tak, to wiele mówi o ogólnej jakości, którą znajdujemy na wolności.
 
View previous replies…

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Myślę, że w przypadku 4MMC łatwo jest wpaść w pułapkę pracy z łatwo dostępnymi ścieżkami, które wytwarzają docelowy produkt w akceptowalny sposób. Przy odrobinie czyszczenia podczas syntezy, zwłaszcza pouderów, wynik byłby znacznie lepszy. Sądząc po zdjęciach, myślę, że żaden z tych sprzedawców nie poświęca czasu na oczyszczenie produktu lub przeprowadzenie długiego i czystego procesu krystalizacji. Chcą po prostu szybko sprzedać
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Sprzedawaj szybko... To mnie niepokoi.
Ktoś w innej grupie otrzymał pewnego dnia WET LSD BLOTTERS od renomowanego sprzedawcy.
Prawdopodobnie był to alkohol etylowy, ale mimo to, jak można wysyłać do klienta bibułki, które wciąż są pełne alkoholu, LSD nie zostanie w pełni rozliczone, klient nie ma pojęcia, co otrzymał, wszyscy tracą.

Większość znanych mi aptekarzy nie chce sprzedawać produktów niespełniających norm, więc to sprzedawcy/pośrednicy naciągają klientów... wzdycham.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Tak, masz rację, to straszne słyszeć o LSD.

Podczas pracy z lekami chemicznymi bardzo ważne jest, aby sprzedawać wyłącznie czyste substancje dobrej jakości.
Konsekwencje mogą być przerażające, jeśli nie zostanie to zrobione

Wielu sprzedawców w dzisiejszych czasach jest również producentami, ponieważ wiedza na temat produkcji narkotyków nie jest czymś, co jest dostępne lub zrozumiałe tylko dla chemików.
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Fizycy również rozumieją te procesy, ale specjalistyczna wiedza musi zostać przerobiona😅.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Mam wrażenie, że po prostu Cię śledzę, ponieważ za każdym razem, gdy szukam informacji, trafiam na jeden z Twoich postów 🤔

Tak! Te zdjęcia są dokładnie tym, czego szukałem. Od jakiegoś czasu chciałem spróbować mefedronu. Początkowo miałem zamiar go zrobić, ale doszedłem do wniosku, że nie chcę zadzierać z bromem w mojej domowej kuchni. Zdecydowałem się więc na zakup. Pierwszy zakup to 2g od jednego z tutejszych sprzedawców. Cokolwiek dostałem, nic nie zrobiło. Przeszedłem przez całe 2g i nawet nie dostałem bólu głowy.

Wcześniej szukałem na Archetypie, więc widziałem te zdjęcia wcześniej. Przejrzałem kilka ofert, przysięgam, że jedna z nich wyglądała jak p2p.

Przynajmniej teraz wiem, że powinienem szukać kryształów przypominających płatki śniegu, więc dzięki.

Wygląda też na to, że wszyscy sprzedawcy są w UE. Wydaje się, że jest to produkt, na którym ktoś mógłby się szybko wzbogacić w USA. Zwłaszcza jeśli stworzyliby produkt wysokiej jakości, aby ludzie wiedzieli, jaki powinien być. Już samo to wyeliminowałoby niewielką konkurencję.
 
View previous replies…

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Haha, cieszę się, że mogę ci pomóc z postami :D

Myślę, że każdy, kto może wyprodukować ten produkt w dobrej jakości, jest gotowy na udany biznes, ponieważ rynek jest wciąż dość mały, ale szybko rośnie!
W tej chwili łatwo jest wyróżnić się z tłumu produktem wysokiej jakości
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
Nie każde ciało zrobiło czysty cristal jeden jakiś % ludzi, którzy chcą zrobić produkt premium dużo laboratorium zrobił brudny produkt chce sprzedać szybko i tanio....
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
Nie każde ciało zrobiło czysty cristal jeden jakiś % ludzi, którzy chcą zrobić produkt premium dużo laboratorium zrobił brudny produkt chce sprzedać szybko i tanio
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
Synteza 4mmc jest bardzo prosta, ale niezrozumiała dla większości producentów. z tego co widać, dużym problemem jest czystość, gdzie laboratoria nie dbają o to, ale o ilość i najszybszy i najtańszy sposób, aby to zrobić. innym problemem jest krystalizacja, która jest również bardzo prosta, ale dla większości laboratoriów w nl lub pl lub de jest to duży problem. Jakość=cena.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Widzę, że większość 4MMC jest sprzedawana za 5 tys. za kilogram bez względu na jakość, więc wątpię, by rynek obecnie próbował je rozróżnić.

Kiedy widzimy, jak wyglądają wyniki z przewodników wideo i co oferują inni, nigdy nie widziałem kryształów, które zbliżyłyby się do tych zdjęć / filmów z administracji BB i smutne jest to, że wszystkie sprzedawane produkty mają niską jakość, jak pokazano powyżej.
 
View previous replies…

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Widziałem tylko 3-MMC z tymi ładnymi szklanymi kryształami...
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
tylko 1 film jest dobry, w którym zrobiłeś prawdziwe czyste i dobre 4mmc z benzenem, dlaczego, ponieważ kiedy rzucasz kwas, musisz uzyskać mleczny biały kolor cieczy, a następnie nie dostaniesz gówna wewnątrz produktu. tylko mycie acetonem nie wystarczy, aby umyć całe gówno wewnątrz produktu.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Wkrótce rozpocznę produkcję partii 4MMC i jestem podekscytowany możliwością wytworzenia szklanych kryształów, takich jak ten :) Zobaczymy....
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Przy wszystkich różnych recepturach i ludziach produkujących rzeczy potajemnie i bez wykształcenia lub sprzętu laboratoryjnego, niektórzy z tych facetów nawet nie wiedzą, że robią 3-mmc, kiedy próbują zrobić 4-mmc. Ilość informacji potrzebnych do uzyskania stabilnego nasycenia dwutlenkiem węgla, właściwej pozycji i czystej substancji..... To bardzo dużo. Trudno jest para-kierować ketonem, ketony są meta-kierownikami. O ile mi wiadomo, nie ma sposobu na uzyskanie czystości powyżej 92% jakiegokolwiek podstawionego ketonu aromatycznego. To jak wyciągnięcie worka lodu z lodowej krainy. Myślę, że kationy są właśnie takie, a aldehydy są problematyczne z tego samego powodu. Chemia jest przygnębiająca
 

MMCHAMSTER

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 16, 2023
Messages
8
Reaction score
13
Points
3
To forum jest niesamowite, właściwie zrezygnowałem z poszukiwań, ale widzę tu nadzieję.
I tak, Darknet z ostatnich dwóch lat to było gówno. Wiemy.
 
Top