Porady dotyczące aminowania redukcyjnego Al/Hg (MDMA)

cooked_Chef

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 12, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Cześć wszystkim!

Mam tylko kilka pytań dotyczących starej dobrej metody MM, ze względu na dostępność materiałów w moim kraju, rozważyłem opcje i ta jest dla mnie najlepsza.

Chciałbym tylko uzyskać poradę na temat aminowania redukcyjnego:

1. Jaka jest największa ilość mieszanki MDP2P/Nitrometan, której można bezpiecznie użyć? Widzę, że metoda MM wymaga 25g MDP-2-P : 20mL MeNO2

Myślałem o zrobieniu 75g MDP-2-P : 60mL MeNO2

A także - czy jest jeszcze jakaś rada dla tej konkretnej metody?

Pozdrawiam serdecznie
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Cześć, Czy jest jakiś powód, aby nie używać MeNH2 zamiast nitroetanu? Jeśli dobrze rozumiem, nitroetan i tak rozkłada się do MeNH2, więc może być łatwiejszą do uzyskania alternatywą.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Domyślam się, że chciałeś powiedzieć nitrometan*.
Tak czy inaczej, możliwe jest przeprowadzenie redukcji w jednym garnku.
 
Last edited:

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Patton, tak, mój błąd, chciałem powiedzieć Nitrometan. Teraz widzę problem, mówiłem o soli MeNH2-HCl, która jest łatwa do zdobycia, ale potrzebujemy wolnej zasady, która jest gazem, więc jeśli zaczniemy od MeNH2-HCl, to musimy zrobić z niej wolną zasadę i rozpuścić ją w rozpuszczalniku bez zamieniania naszego laboratorium w komorę gazową. Czy masz jakieś raporty lub porady, jak to zrobić? Następnie roztwór wolnej zasady MeNH2 można dodać do amalgamatu i MDP2P. Czy raczej wymieszać roztwór MeNH2 z MDP2P i dodać do amalgamatu? Przepraszam, tylko zgaduję, jak dotąd nie znalazłem dobrego opisu tego i nigdy nawet nie próbowałem zrobić MDMA, ale teraz jest szansa, że zdobędę trochę PMK i szukam najlepszego sposobu na jego użycie.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
O generowaniu wolnych zasad metyloaminowych pisałem tutaj.
Chciałbym kontynuować tę dyskusję w odpowiednim temacie o syntezie MDMA (link poniżej).
 
Top