Używanie kokainy.

endingcart

Don't buy from me
Member
Joined
May 21, 2023
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Witam.
Jestem ciekawy kokainy i chciałbym jej spróbować. Nie chcę jednak popaść w uzależnienie. Ile czasu powinno upłynąć między kolejnymi zażyciami, aby się nie uzależnić?
Dziękuję:)
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
200
Reaction score
205
Points
43
Pozdrowienia. Jest to zarówno proste, jak i złożone pytanie. Nie ma jasnej normy dotyczącej odstępów między zażywaniem, która gwarantowałaby, że dana osoba nie popadnie w uzależnienie. Z drugiej strony wiadomo, że im częstsze zażywanie, tym większe ryzyko.

Moim zdaniem częstotliwość około raz w miesiącu wygląda na mniej więcej wyważony punkt odniesienia. Chociaż jestem pewien, że wiele osób uzna to podejście za zbyt rzadkie.

Jeśli nigdy nie próbowałeś tej substancji, to koniecznie przeczytaj ten temat.
 

endingcart

Don't buy from me
Member
Joined
May 21, 2023
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Dziękuję bardzo. Myślę, że będę nieco bardziej ostrożny i będę go używał mniej więcej raz na półtora miesiąca. Byłbym również wdzięczny, gdybyś mógł podać mi kilka sposobów na upewnienie się, że jest tak czysty, jak to tylko możliwe w kraju, w którym testy czystości są nielegalne.
Jeszcze raz bardzo dziękuję.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
200
Reaction score
205
Points
43
Istnieje temat poświęcony temu zagadnieniu tutaj. Być może istnieje możliwość samodzielnego przygotowania odczynników do testów
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Jeśli mówiąc "zbyt rzadko" masz na myśli, że odstęp czasu byłby zbyt długi, to myślę, że 1 miesiąc jest nawet dość ciasny.

Mówiąc o spożywaniu kokainy w sposób, który zmniejsza prawdopodobieństwo rozwinięcia się uzależnienia lub częstotliwości, powiedziałbym, że jedno użycie co 3 miesiące może mieć większy sens, ponieważ mózg i ciało bardzo szybko przyzwyczajają się do częstego używania substancji, a jeden miesiąc z pewnością może prowadzić do powstania nawyku IMO.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
200
Reaction score
205
Points
43
Chodzi o to, że jest to rozmowa bez początku i bez końca. Tobie się tak wydaje, mnie się tak wydaje. I obaj możemy mieć rację. Jak zauważyłem powyżej, rozwój uzależnienia u konkretnej osoby zależy od całego szeregu czynników, od genetyki po ludzi wokół.

Ale powiedz osobie, która chce zażywać kokainę, jak często powinna to robić, żeby wszystko było w porządku - raz na 1 czy 3 miesiące i zobacz, którą opcję będzie postrzegać bardziej realistycznie, żeby utrzymać trzeźwość
 

alterego

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
Istnieje coś więcej niż tylko "używanie substacji" do tworzenia uzależnienia.
Jest też "podtrzymywanie uzależnienia"
Jest to połączenie czynnika społecznego, sytuacji, w której się znajdujesz, powodu, dla którego używasz substancji, 5% to genetyka związana z rodziną ...
Mam najlepszy film na ten temat, ale jest po holendersku.
Mogę opublikować link youtube, jeśli chcesz. Jest o uzależnieniu, leczeniu i pułapkach (wideo przez psychiatrę, który był ponad 40 lat na tej scenie medycznej).
 

endingcart

Don't buy from me
Member
Joined
May 21, 2023
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Byłoby miło, gdybyś mógł go wysłać. A jeśli ma angielskie napisy, byłoby jeszcze milej. Dziękuję!
 

alterego

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
Tak, masz szczęście, sprawdziłem to i możesz użyć tłumaczenia angielskiego.
opublikuję to w nowym temacie (ponieważ 1 to tak wiele informacji i czuję potrzebę podzielenia się nimi z innymi, to jak żadna inna blablabla, ale prawdziwa szczegółowa prezentacja)
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Haha ciężko trzymać się planu raz w miesiącu, jeśli lubisz tę substancję. Dlaczego chcesz spróbować koksu? Myślę, że masz złą motywację, aby w ogóle zacząć.
 

endingcart

Don't buy from me
Member
Joined
May 21, 2023
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Próbuję wielu substancji tylko z ciekawości, jak to się robi. Nigdy nie brałem żadnej z nich więcej niż dwa lub trzy razy, heroina, fentanyl, marihuana, Speed. Żadnego z nich nie spróbowałem więcej niż dwa razy, a teraz jestem ciekaw koki.
 
Top