• Willkommen im Germany Teil des Forums. Denken Sie daran, dass das Posten von Kontakten (Jabber, Telegram, Signal und andere) zu einem permanenten Verbot führen wird! Wenn Sie sich entscheiden, etwas zu kaufen oder zu verkaufen, ohne ein Treuhandkonto zu benutzen und Geld verlieren, können wir Ihnen nicht helfen.

Dead Drop Dead Drops w Niemczech - w jakim mieście?

The best city for dead drops?

  • Berlin

    Votes: 12 23.5%
  • Hamburg

    Votes: 5 9.8%
  • Köln

    Votes: 11 21.6%
  • Frankfurt am Main

    Votes: 4 7.8%
  • München

    Votes: 8 15.7%
  • Stuttgart

    Votes: 5 9.8%
  • Düsseldorf

    Votes: 2 3.9%
  • Leipzig

    Votes: 1 2.0%
  • Dortmund

    Votes: 2 3.9%
  • Essen

    Votes: 1 2.0%

  • Total voters
    51

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Społeczność Breaking Bad

Jeśli nie wiesz, czym jest martwa kropla, przeczytaj tutaj: Martwe krople

Chciałbym dowiedzieć się, gdzie bylibyście zainteresowani otrzymywaniem martwych kropli dla wszystkich rodzajów produktów. Ankieta jest raczej związana z lokalizacją niż z produktem.

Zapraszam do oddania głosu w ankiecie, jeśli nie ma tu Twojego regionu/miasta, możesz zostawić swoją opinię w sekcji komentarzy.

Pozdrowienia,

Gordon
 

dr.window

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 6, 2023
Messages
33
Reaction score
8
Points
8
Jak dokładnie należy to rozumieć? Jako czystą statystykę czy jako układ? W przeciwnym razie praca Heisenberga poszłaby na marne:)
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Jedna rzecz na raz :D
 

dr.window

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 6, 2023
Messages
33
Reaction score
8
Points
8
:) Jaja ok My corner is completely missing..... tylko zastanów się które miasto bierzemy..... wiem przynajmniej ze "słyszenia" że tam też jest sporo klientów....
Hanower/Brunszwik
 

BuddahBrot

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 21, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Wybrałem Kolonię, ale cały region NRW byłby idealny. Wiele dużych miast znajduje się blisko siebie. Dobra infrastruktura połączeń samochodowych, autobusowych i kolejowych. :)
 

psychedeliclab

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 22, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
W Niemczech jest wiele możliwości, im bardziej wiejsko, tym lepiej - tutaj w mojej okolicy jest wiele obiektów i miejsc do wyboru
 

dr.window

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 6, 2023
Messages
33
Reaction score
8
Points
8
Gdzie jest wieś dla ciebie? podobnie dla mnie, ale wtedy musi też znaleźć nabywców.
 

psychedeliclab

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 22, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Pochodzę z okolic Ddorfu, gdzie mamy wiele starych budynków. Oczywiście wystarczy wyjechać z dużych miast, by znaleźć wiele starych farm i stosunkowo dziewiczych terenów wiejskich. Ale myślę, że jeśli dobrze poszukasz i nie jesteś w centrum Berlina, znajdziesz wiele miejsc, które nadają się do bezpiecznego zrzutu. Możesz także skorzystać z mapy urban explorer, która pokazuje wiele starych budynków, bunkrów itp.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Musiałem też pomyśleć o geocachingu. Istnieją nieskończone mapy ze wstępnie zaprojektowanymi kryjówkami, a zatem ogólnie obszary, które są dobre do ukrywania!
 

Dr.sins

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 22, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Norymberga
Nie chcesz stać się tutaj sławny i zostać raperem. Działamy po cichu i w ciemności. Nie potrzebujemy uwagi ani fanów, liczą się tylko euro. Dlatego żaden raper stąd nie pochodzi haha oni wszyscy są nadal z powodzeniem zintegrowani z systemem. Yalla wysłała tu martwego Drop'a, ponieważ nie byliśmy dostępni do selekcji.
 

MrStash

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 26, 2024
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Możesz w to nie wierzyć, ale Norymberga ma bardzo dużą scenę narkotykową. Można tu zarobić dużo pieniędzy. Moim zdaniem, zwłaszcza na opiatach i martwych dropsach.
Rozmawiałem z wieloma uzależnionymi i większość z nich zamawiałaby, ale poczta jest zbyt nieprzewidywalna. Jeśli jest opóźniona o kilka dni, a wszystkie pieniądze są w przesyłce, to jest do bani. Dlatego większość ludzi tego nie robi.
Ale gdyby mogli natychmiast otrzymać swoje zapasy ze zrzutu, wyglądałoby to zupełnie inaczej. Nawet lepiej niż u dealera, który nie zawsze ma czas.
 

DrGodMan

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 13, 2023
Messages
17
Reaction score
3
Points
3
:)
na półwyspie Morza Północnego Jeve , WHV , Leer what ever
 

micheldctor

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jan 4, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Dzień dobry, pytanie w Hiszpanii, czy chcesz również robić martwe krople? Jestem zainteresowany
 

QWERTZ8888

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 16, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Bittefeld Leipzig Krostitz Delitzsch - bez końca na żądanie
 

wareyyk

Don't buy from me
New Member
Joined
May 13, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Moją pierwszą myślą był również Berlin, ale myślę, że konkurencja z taksówkami jest tam zbyt duża i łatwiejsza dla klientów. Dokładnie tak samo jest na przykład w Kolonii. Nie musisz szukać przez minutę na Telegramie i masz 20 osób, które przywiozą ci to bezpośrednio pod drzwi za gotówkę.
 
Top