Darmowe próbki od BB Forum dla każdego!

LordNzboBR

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 21, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Witam. Chciałbym otrzymać próbkę, jeśli jest jeszcze dostępna. Właśnie znalazłem tę stronę i to wygląda jak niebo. Na pewno będę często odwiedzał BB!
 

bahman

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 9, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Uwierzyłeś? Nasi przyjaciele mają duże poczucie humoru... Na początku uwierzyłem.😁
 

shoxxd

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
Jul 12, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Jestem świeżo zarejestrowany i bardzo zainteresowany darmowymi próbkami.
 

shoxxd

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
Jul 12, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Twoja strona jest niesamowita, koleś, fala informacji, a sekcja wideo jest tak niesamowita, wiele pozdrowień z Niemiec. Nie mogę przestać oglądać filmów.
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
164
Points
43
Sprawdź swój pączek DM ;)
 

Jinsoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 12, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Hej, czy przegapiłem darmowe próbki? :)
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
122
Reaction score
87
Points
28
Przyjaciele... MOJA PACZKA DOTARŁA!!! Piękne, wspaniałe 4MMC z Niemiec. Chcę podziękować moim zagranicznym przyjaciołom za patronat przy wysyłce. Mój tyłek trochę się zacisnął, gdy zobaczyłem, że został zatrzymany przez celników na minutę, ale nie było powodu do zmartwień. Opakowanie było BARDZO profesjonalne, żaden pies tego nie wywąchał, a to jest CUCHNĄCE, więc jestem pod wrażeniem.

Kiedyś byłem taki jak ty, patrząc z zazdrością, jak inni otrzymują swój produkt, ale NIE WIĘCEJ! I zapewniam cię, jeśli poprosisz o "darmowy lek" tutaj, nie będziesz rozczarowany! Dostaniesz go, cierpliwość jest trudna, ale warto!

To naprawdę potrzebuje banana do skali lol Naprawię to następnym razem, ale jest to około 2,5 grama i to jest po tym, jak zmiażdżyłem dwa dość duże kamienie!
BylDWLaCmv

Wziąłem sobie dobrego nosa i poszedłem na wspaniały spacer na łonie natury, czułem się jakbym unosił się przez całą drogę 🥴

Siedzę tutaj z naprawdę dobrym szumem i mam tylko nadzieję, że kiedy zacznę gotować, mój produkt będzie nawet w połowie tak dobry! Również świetna sytuacja losowa, ponieważ 4MMC jest tym, od czego zacznę!

Jeszcze raz dziękuję całemu zespołowi za to @Glitchy, to naprawdę następna generacja rynku substancji i od teraz zawsze będę mówić, że BB jest jedyną stroną, która naprawdę ma znaczenie w Dark Web. To bardzo frustrujące, że wszyscy musimy czuć się jak przestępcy, kiedy te substancje pomagają tak wielu ludziom na tak wiele sposobów.

Dzięki tej stronie wkrótce sam będę szerzył "miłość". Ta strona jest naprawdę niesamowitym narzędziem do nauki i zasobem.

Dziękuję Bogom/Boginiom, że znalazłem BB!!!

(to tylko niesamowity bonus, że Breaking Bad jest moim ulubionym serialem wszechczasów).
P.S. i pamiętajcie dzieci: zawsze używajcie programu takiego jak ImageOptim do usuwania metadanych ze zdjęć przed ich przesłaniem! (to zdjęcie miało dokładną długość i szerokość geograficzną! Zgaduję, że proszę powiedz mi, czy nadal jesteś w stanie zobaczyć te informacje, dzięki 😅)
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
164
Points
43
Dziękujemy za Twoje słowa i cierpliwość :) To była naprawdę długa droga, aby znaleźć odpowiedni sposób na dostarczenie naszych produktów do Twojego kraju ;)
Życzymy powodzenia i chcemy wkrótce zobaczyć Twoje własne kryształy na naszym rynku :D Wiedza to potęga <3
 

touretti361

Don't buy from me
New Member
Language
🇩🇪
Joined
Jun 24, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Czy są jeszcze jakieś tłumaczenia?
 

Brianlee

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
darmowe próbki wciąż dostępne?
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
164
Points
43
Czekam na ciebie w DM bro <3
 

owshad

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Witam, czy mogę dostać trochę
 

JayW123

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 17, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
@g
Mogę dostać darmową próbkę? Dzięki Glitchy!
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
164
Points
43
Sure thing mate ;) Check DM
 

lalunabella

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 14, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Czy próbki są nadal rozdawane?
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
164
Points
43
Yep, Sir <3 Sprawdź swoje wiadomości bezpośrednie :)
 
Top