Darmowe próbki od BB Forum dla każdego!

itnomnuso%^

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 20, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Jestem ciekawy 🤔 Próbuję sprawdzić, czy ciekawość zabiła Kata.
 
View previous replies…

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Co to ma oznaczać? To pułapka, a plan jest taki, aby wpędzić ludzi w kłopoty i zakazać nasion Khat na całym świecie?! Huh? HUH?!?! I żadnych chemikaliów do badań?!
 

LederLappenNiere90

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jul 5, 2024
Messages
30
Reaction score
21
Points
8
Hej Koleś proszę nie zapomnij o mnie 25 postów wkrótce dotrze, jestem tu aktywny ucząc się codziennie nowych rzeczy i to nigdy się nie skończy. Bb gate rządzi! Jeśli masz jakąś próbkę, wyślij ją, a ja odpowiem. Myślę, że kupuję od dawna przez ciebie. zbadaj wątek chemiczny i e-rower. 5 lat na twojej stronie najlepszy dostawca rc w UE! Z poważaniem.
 

Dopedomain

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 20, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Myślę, że jesteś Walter White 😜 i chcę sprawdzić twój przykładowy produkt, ponieważ jestem wielkim fanem Breaking Bad.❤️
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
165
Points
43
Jesteśmy już z Tobą w kontakcie :)
 

krka2y2

Don't buy from me
Member
Language
🇵🇱
Joined
Aug 10, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Cześć!
jak mogę się o to ubiegać?
jak mogę otrzymać bezpłatną próbkę?
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Prawdopodobnie jest to pułapka i nie ma darmowych próbek chemikaliów badawczych. Jedna z osób mówi, że zamierzają zabić Khata! Nie ma 2-FMA i 4F-MPH.
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Przepraszam, o czym mówisz 😨?
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
165
Points
43
Ten, który je gówno, jest tym, który publikuje gówno lol, więc nvm :D
 

qTb2

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Jul 25, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Witam, Jeśli to możliwe i jeśli oferta jest nadal aktualna, chciałbym również wziąć udział i bardzo chętnie przetestowałbym próbkę.
 

luia

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 5, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Czy promocja wciąż trwa?:)
 

LederLappenNiere90

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jul 5, 2024
Messages
30
Reaction score
21
Points
8
Nie mogę się doczekać, by to przetestować. Użytkownik stąd oznacza, że mój status powinien być znany jako Tester :ROFLMAO:.
 

xirmsx12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 20, 2024
Messages
8
Reaction score
12
Points
3
Raportowanie doświadczenia tutaj. Brak zdjęć, przepraszam, aparat zepsuł mi się w telefonie. Byłem trochę niecierpliwy i na początku myślałem, że to zbyt piękne, aby było prawdziwe, ponieważ Glitchy potrzebował minuty, aby wszystko dogonić, ale po czekaniu światło rozbłysło. Jestem bardzo doświadczonym użytkownikiem katynonu, do diabła, sam zrobiłem kilka, ale nigdy nie miałem przyjemności spróbować mefedronu. Próbka potrzebowała około 8 dni, aby dotrzeć do USA. Kiedy już dotarła, musiałem spróbować. Odważyłem 0,22 g i rozpuściłem w 1,5 ml wody, po czym użyłem zatyczki zamiast igły za pierwszym razem. Zajęło dobre 15 minut, aby w pełni zacząć działać, ale gorąca cholera jest bardzo podobna do MDMA, ale odrobinę mniej empatyczna z braku lepszego słowa. Dla porównania, mam 31 lat, byłem wolny od pełnego uzależnienia od heroiny, cracku i wszystkiego, co mogłem zdobyć, zwłaszcza katynonów, przez około 1,5 roku po ciężkim używaniu przez 13 lat. Teraz radzę sobie dobrze z okazjonalnymi zabawami. To było jedno z najlepszych doświadczeń, jakie miałem z jakimkolwiek narkotykiem, więc to dużo mówi. Moja dziewczyna tego nie zrobiła, ale naprawdę jej się podobało, jeśli wiesz, co mówię ;). Będę dzielić się tą stroną z przyjaciółmi i kontynuować przedsięwzięcia tutaj. Mój kumpel też spróbował i był zapalony.
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Wreszcie kolega dostał tę próbkę ☺️ Pamiętam, jak pytałeś o to, kiedy dotrze, problemy z dziewczyną bla bla itp, cieszę się, że tak się stało
I wszystkim się podobało 🍀
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
165
Points
43
Dzięki za recenzję bracie <333
 
Top