Question Jednorodna mieszanina proszków

Skinny_Pete_

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 22, 2022
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Witam, chcę zmieszać mdma w proszku i maltodekstrynę do tabletkowania.
Dużo czytałem i dowiedziałem się, że uzyskanie absolutnie jednorodnej mieszanki proszku jest naprawdę trudne. Chcę, aby tabletki zawierały dokładną ilość 100 mg mdma każda... może być niewielka różnica, powiedzmy jak 5 mg, ale ogólnie chcę, aby były prawie równe. Czy ktoś próbował mieszania w młynie kulowym przez kilka dni i czy ta metoda dobrze wymiesza proszki. Myślałem o rozpuszczeniu maltodekstryny i mdma w ciepłym acetonie, aby uzyskać konsystencję podobną do zawiesiny, a następnie miksować w blenderze przez kilka minut, a następnie wlać mieszaninę do płytkiego płaskiego talerza i poczekać, aż aceton wyparuje. Czy ta metoda zapewni mi dobre mieszanie?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Cześć, musisz uzyskać ten sam rozmiar cząstek, aby uzyskać jednorodną mieszankę proszku.
Obie substancje powinny mieć w przybliżeniu taką samą rozpuszczalność. Nie jestem pewien, czy ten sposób rozwiąże twój problem.
 

Skinny_Pete_

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 22, 2022
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Cześć, dzięki... Czy mielenie kulowe z użyciem szklanych lub ceramicznych nośników przez powiedzmy 24 godziny spowoduje, że mdma i inne nieaktywne składniki będą miały ten sam rozmiar cząstek? Czy po zmieleniu potrzebne jest dodatkowe mieszanie?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Trudno mi odpowiedzieć, ponieważ nie mam z nimi doświadczenia. Zakładam, że dodatkowe mieszanie jest oczywiście potrzebne.
 
Top