Question Jak rzucić metamfetaminę?

Douda

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2023
Messages
31
Reaction score
21
Points
8
W końcu zdałem sobie sprawę, że jestem uzależniony od metamfetaminy. Potrafię wytrzymać 2 tygodnie bez palenia metamfetaminy, ale gdy tylko wezmę jednego bucha, wracam do punktu wyjścia.

Paliłem codziennie, w końcu straciłem pracę. Teraz mam nową pracę, więc nauczyłem się na błędach z przeszłości. Obecnie palę raz lub dwa razy w tygodniu, żeby poradzić sobie z presją w pracy.

Ostatniej nocy spojrzałem w lustro i zobaczyłem, że moje zęby zaczynają brązowieć i pomyślałem sobie, że jeśli moje zęby zaczynają gnić, to jak do cholery wygląda moje ciało od wewnątrz?

Jakieś rady, jak zacząć całkowicie odstawiać narkotyki?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Mamy psychiatrę na forum w wątku o redukcji szkód. Naprawdę polecam opublikowanie tego tam i sprawdzenie, czy lekarz może udzielić ci porady. Skorzystaj z tego zasobu. Po to tu są
 

mantax

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 31, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
po prostu zacznij myć zęby przynajmniej 3 razy dziennie, nie będą brązowieć, a na początek dodaj do pasty sodę oczyszczoną, po prostu zacznij dbać o siebie, witaminy, minerały, higienę, trochę kosmetyków i będziesz wyglądać normalnie
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Prosimy o używanie języka angielskiego we wspólnych sekcjach.
 

mantax

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 31, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Przepraszam, to przez automatyczne tłumaczenie w Chrome i już się pogubiłem
 

mantax

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 31, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
wystarczy zacząć myć zęby co najmniej 3 razy dziennie, nie będą brązowe, a zacząć od dodawania sody oczyszczonej do pasty, wystarczy zacząć dbać o siebie, witaminy, minerały, higiena, trochę kosmetyków i będziesz wyglądać normalnie. tak miało być
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Po prostu zacznij myć zęby co najmniej 3 razy dziennie, nie staną się brązowe i zacznij od dodania sody oczyszczonej do pasty, po prostu zacznij dbać o siebie, witaminy, minerały, higienę, trochę kosmetyków i będziesz wyglądać normalnie
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Najważniejszą rzeczą przy rzucaniu jakiegokolwiek narkotyku jest to, aby nie wychodzić z przestrzeni życiowej. Należy odciąć się od wszystkich, którzy mają kontakt z danym narkotykiem lub w zasadzie z każdym narkotykiem. Nie przebywaj w towarzystwie, w którym narkotyki będą używane lub nawet wspominane. Musisz być sam lub z kimś, kto nie ma z nimi kontaktu. I pamiętaj, że wszystko jest w mózgu, nie musisz używać żadnego rodzaju narkotyków, aby być szczęśliwym. Pozwól swojemu mózgowi się zregenerować. Powodzenia, wierzę w ciebie
 
Top