• Welcome to the Australian section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, there is nothing we can do to help you.

Cocaine MDMA Methamphetamine Szukasz solidnego dostawcy do Australii.

Wiggingthefukoutman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 1, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Szukam solidnego dostawcy mdma, kokainy, mety i ecstasy lub tabletek 2-cb do Australii Jestem gotów polecieć za granicę, aby spotkać się twarzą w twarz w celu zbudowania solidnych relacji biznesowych.
Z przyjemnością wynegocjuję bardzo rozsądną cenę, aby zapewnić bezpieczny transport produktu. Jestem również skłonny do dystrybucji do wszelkich organów celnych, które możesz mieć lub możesz zyskać jako przysługę za pomoc sobie i mojemu zespołowi.
bardzo profesjonalny sposób myślenia o pieniądzach, wszyscy chcemy po prostu cieszyć się życiem i wolelibyśmy raczej długi płynny biznes niż krótki niezorganizowany bałagan, jak niektóre kręgi.
skontaktuj się ze mną, jeśli jesteś w jakikolwiek sposób pomocny, dostaniemy coś w pracach.
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
Zbudujmy fabrykę 2C-B dla Australii!
 

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Czy znasz australijski rynek darknetu? Czy masz jakichś dostawców darknetu w Australii? Jeśli tak - daj mi znać na PM, jak ich znaleźć.
 

cylencia

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Nie istnieje rynek tylko australijski, o którym wiem, jednak na dread istnieje dobra społeczność australijskich sprzedawców. można tu również znaleźć niektóre rzeczy, takie jak bute, dimetokaina i tianapentyna.
 

peaks

See my products
Seller
Language
🇳🇱
Joined
Mar 7, 2024
Messages
26
Reaction score
38
Points
18
Deals
51
nadal szukasz?
 

3mmc4cmceuropa

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 12, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Niesamowity sposób myślenia, mój przyjacielu.
 
Top